Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

lenocka1979
2. apr 2009

vavenka ... fotku som si nedala naschvál, lebo som chcela byť inkognito ... neviem či som to tu aj nevysvetľovala prečo ... ide o to, že sme sa snažili a veľa ľudí sa nás stále pýtalo, že kedy a tak .... a keďže naokolo počúvam samé problémy s otehotnením, tak som nechcela, aby ma tu našla nejaká "kamoška" a roztrúbila naše snaženie kade-tade ... som z dediny a tam sa informácie šíria rýchlosťou svetla 🙂. a snž si ešte nechcem meniť dokým to nemám potvrdené od lekára ...

vavenka
autor
2. apr 2009

Leni no ale nejaku taku z dialky co si fotena by si si mohla dat 🙂 a do albumu testik odfoteny, hm? 😉
Ale rozumiem Tvojim dovodom, takze je to na Tebe..... 😅

lenocka1979
2. apr 2009

vavenka ... testík odfotím a dám ... a nájdem doma aj nejakú vhodnú foto 🙂

aduliak
2. apr 2009

no uspesne som zvladla dat sem svoju fotku 🙂 s tym budikom cez vikend to tiez asi poriesim 🙂

vavenka
autor
2. apr 2009

Adul pekna fotecka 🙂

aduliak
2. apr 2009

Dakujem Vaven...to uz je davno...uz sme mali tretie vyrocie sobasa vo februari! 🙂 strasne to leti....

ingulik
2. apr 2009

kuk kde sa flakate? 🙂

tinika
2. apr 2009

ahojte, ja uz síce dva dni mam volno, ale neviem kde mi hlava stoji, beham furt, vybavujem tu hypo

snazivazuzi
2. apr 2009

Cauteeeeee!

My sme boli v záhradke, je vonku krááááásne! Co porábate? 😵

tinika
2. apr 2009

Vavenka testik uz nemam ale zajtra idem do mesta tak si jeden este kupim ale dostanes ked tam nebudu dialnice 😀 😀 nene srandujem

tinika
2. apr 2009

Vavenka ja tiez este mam snz ale zmenim ked bude potrvrdene lekarom o 2tt 😉

tinika
2. apr 2009

caf zuzi, dufam ze si sa bola na tu zahradku len pozriet a ne robit 😀

tinika
2. apr 2009

vavenka fakt zaujimavy grafik 😀

janulik.j
2. apr 2009

ahojte bosorky🙂
Tak my uz mame 67cm a 7,5 kg 😉 Chudiatko moje male zas preockovavali do oboch noziciek. Uz sa "tesim" na tu noc. To zas bude hmyrenia a vzdychania ☹ Dnes som mala budicek 3:45, ale nastastie od pol piatej este na dve hodky zaspal.
Inak som vystresovala, lebo mi akosi meska mrcha, tak som is robila test a chvalabohu NEGATIVNY 😀 viem, ze sa to do tejto temy nehodi tesit sa z neg. testu, ale pre mna je to dobre sprava. druhe dieta si nem viem predstavit.... 😝

snazivazuzi
2. apr 2009

jasne tini, som sa iba ˝opalovala˝😀 Ideme aj zajtra, uz sa tesim 😵
Uz som pokupila keksiky a chrumky xixi 😎

tinika
2. apr 2009

ahojky zuzi a janulik ako sa dnes mate?

tinika
2. apr 2009

janulik ja ti velmi dobre rozumiem neboj. Inac ja si neviem predstavit ako budem fungovat, vstavat v noci x-krat, ked ja mam problem zaspat a potom fungovat cely den a este aj pracovat 😀 😀 asi zo mna bude troska 😀 😀

tinika
2. apr 2009

zuzi este ze tak 😉

vavenka
autor
3. apr 2009

Dobre ranko prajem, zacina vikend, sa tesim, zajtra pravdepodobne kopeme zaklady jupiiii 😀 😀
Moj graf - zatial nic zaujimave http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

lenocka1979
3. apr 2009

Ahoj vavenka ... tak už som hodila testíky do albumu ... 🙂 ... ale fotku som nehľadala ... makala som na diplomovke

tinika
3. apr 2009

Leni pekne testiky 🙂

majulienka32
3. apr 2009

ahojte..
co planujete na vikend..babulky no tak ja uz mam aj po mrche.. necakala som ze pride hned po sestonedeli..
kamosky ju dostali niektore az po roku..nemohla si dat este mrcha prazdniny aspon na par mesiacov? 😠

tinika
3. apr 2009

ahoj maju
my prechazku ak bude pekne

lenocka1979
3. apr 2009

dík tini 🙂 ... sú už také vyblednuté .. nefotila som ich hneď po teste ... teraz ma to mrzí, ale snáď to nič nemení na skutočnosti ... 🙂

vavenka
autor
3. apr 2009

Lemoc krasne testiky 🙂
Ahoj majuu, a to ti normalne dosli aj ked kojis?? Cs cs, tak pozor aby si nemusela zas kupovat tehu testy 😀
My zajtra kopeme zakladyyy 😵 😵 😵

adenka
3. apr 2009

ahojte babulky,

ja som na zajtra naplanovala velke upratovanie, chcem umyt okna, oprat zaclony a trosku prevonat ten bytik slnieckom 🙂 ... ja som taka happy ze je teplucko 😵

snazivazuzi
3. apr 2009

Caute 🙂

Aden, len opatrne! Radsej vsetko pomalsie a vzdy si oddychni na chvilku a nic sa nestane ak nezvládnes vsetko za vikend! 🙂 Viem o com hovorim... jeden taky aktivnejsi den a brusko tvrdé ako kamen! nehovoriac o bolestiach v podbrusku!

vavenka
autor
3. apr 2009

Zuzi prosime si foto z 38 tt 🙂
Taska uz zbalena? 😉
Aden aj mne by sa zislo upratat, ale asi nebude cas, ked je tak pekne, bude mi luto stravit sobotu v bytovke 😖

katka444
3. apr 2009

ahojte 🙂

tak my sme dnes boli na tom spg. je to v norme ale na hranici. manzelik ide papat profertil na mesiac a potom znovu na spg. ale lekar povedal, ze by nemal byt problem splodit babo.
napisal aj nejaky papier pre mojho gyndosa, ale som to este necitala, lebo ma manzelik hodil do prace. tak potom postudjem. ku gyndosovi pojdem v utorok, tak som zvedava, co bude 🙄

snazivazuzi
3. apr 2009

Vaven, vecer, alebo zajtra zvaknem brusko 🙂 vlastne brusisko 😀 xixi
Idem teraz do zahradky, juppppi je dnes kráááásne 🙂 🙂
Prijemny dnik vám prajem ladynky a máááálo roboty!

Katka, vsak ani to problem nebude, splodite babo teraz na jar, vsak ne? 😀 /v takomto pocasi hormony len tak pracujuuu a pracujuuu :-P/ Uz je april.. a potom MÁÁÁJ LÁSKY CAS.... 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre