Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
5. apr 2009

a co dobreho ste si dali?

vavenka
autor
5. apr 2009

Ahojte 🙂
tak zaklady su vymerane, mozu sa vykopat 😀 juj ale dnes bolo krasne 🙂
Tini kedy sa chystas k lekarovi?
Kati hmm spekacik by som si aj ja dala, taky fajny opeceny 🙂

tinika
5. apr 2009

vavenka mam dilemu, chcela som ist vo stvrtok, ale ani neviem či doktor nema prave tento tyzden dovcu bo sestricka hovorila ked som volala ze maju doovlenku a potom este vela objednavok na utorok, stvrtok ked je poradna pre tehotne. Reku sak ja mozem aj iny den ked este len tusim ze som tehu ne??
a este je asi skoro.

katka444
5. apr 2009

ahoj vavenka, takze uz idete kopat? takze mas tento rok o dovolenku postarane 😀

cka
5. apr 2009

ahojte kocky...hlasim sa aj ja po dlhom case....mame sa zatial ok, sme v 30/31 tyzdni, uz o par dni idem na matersku, a zacinam riadne stresovat z porodu. Ale inak ok, matersku si trosku chcem posunut, lebo sa dobre citim, tak som chcela dotiahnut este nejake veci v praci...ale riskovat zasa nebudem, takze uvidime, zo dna na den.
A co vy, co nove???

katka444
5. apr 2009

ja idem tiez na gyndu v utorok. som zvedava co mi povie 🙄

katka444
5. apr 2009

ahoj cka, tak sa ti to krati. my sme prave obehavali spg. je v norme ale na hranici. tak v utorok idem k mojmu gyndosovi. tak moyno bude laparka

vavenka
autor
5. apr 2009

Kati tak nejako, uz sa tesim, konecne bude vela roboty a mali casu na zbytocne rozmyslanie a myslienky na babo, tak verim ze to bude pre mna dobry rok 🙂
Cka no pekne sa Ti to krati, tie stresy z porodu Ti verim, ale zial nevyhnes sa mu, tak uz len pozitivny myslenie, mozno epidural a tatko nablizku 🙂
Tini 6tt je uz celkom, aspon dutinka by tam uz mala byt 😉

cka
5. apr 2009

katka444...laparky sa neboj, ja som sa viac bala, ako bolo treba, a bola som riadne vystresovana...ze som si to vlastne zapricinila sama vsetko...takze klud a pohoda...ta procedura predtym je trosku stres, ale inak ok.
Vave.....to ano, krati sa mi to. Premyslam nad epiduralom, uvidim ked sa poradim s lekarom, a tatko, bude na blizku, ale stale vravi, ze bude sledovat z podlahy, bo odkvecne ako prvy. 😀

tinika
5. apr 2009

vavenka no v podstate som 5tt+2

cka
5. apr 2009

tinika...gratulujem, kraaasa. 🙂

janulik.j
5. apr 2009

ahojte 😉
Tini vzdy, ked ukoncis nejaky tyzden a zacnes novy ti to ukaze, ze uz si v dalsom... takze preto ti ukazuje 6tt. Krasna dialnica som sa uz bala o teba, ked ti ten jeden test ukazal este slabsie...

Kati ja som tiez zvedava co ti povie doki. Ta laparka snad nebude taka strasna... mozno by som skusila dokimu povedat, nech ti najprv urobi ten test na to ci "nezabijas bojovnikov" 😉

My sme sa boli tiez luftovat a maly bol spokojny v klokanke, tak sme si to uzili 😎 Potom tu bol mangelov spoluziak s VS, tak sme pokecali. Maly uz drichmuna, takze mozem ist spokojne zehlit 😒 🙂

tinika
5. apr 2009

cka dakujem
janulik dakujem 😉

ingulik
6. apr 2009

dobre ranko....prajem krasny slnieckovy den, my uz mame za sebou velku prechadzku okolo rieky...a teraz sup pisat pracu kym ma neprejde chut 🙂

vavenka
autor
6. apr 2009

Ingu tak nech ti to ide ako po masle 🙂
Kati krasa, tento uz bude naozaj vitazny 🙂
Mojej ovulke sa nejako nechce 😠 http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

lenocka1979
6. apr 2009

ahojte ... Kati .. krásny graf 🙂 ... prosím ťa, ako ten môj skopírujem ako obrázok ... aby som ho mohla vložiť do svojho albumu ˇ???? minule sa mi to podarilo a teraz mi to nejde :(

tinika
6. apr 2009

Ahojte,

katka držim palčeky nech to tentokrat vyjde 😉

lenocka1979
6. apr 2009

ahoj tini ... tak ako sa mávaš? čo príznaky?

adenka
6. apr 2009

dobre ranko 🙂

zuzub
6. apr 2009

ahojte 🙂 aj uvás je tak pekne? ja som sa pustila do umyvania okien a čistím balkón,tak som si dala trochu oddychu 🙂 tini ako sa cítiš?

adenka
6. apr 2009

zuzu my sme umyvali okna v sobotu, teda muzik umyval..normalne vsetky okrem kuchyne 😕 ...som bola sokovana ako mu to slo od ruky....sikovny je, aj ked to uplne neznasa...myslim ze umyval okna prvykrat v zivote 😀

zuzub
6. apr 2009

no to máš dobre adenka 😉 my sme v sobotu boli u babky a sme jej umyvali ona ma take velikanske stare 😝 ale zmakli sme to...

adenka
6. apr 2009

zuzu vsak aj nase su obrovske, kedze byvame v starom meste tak su strasne vysoke a v kuchyni mame este stare dvojite...ale to uz urobim aj sama...to viem pri tom sediet na kuch. linke 😀

katka444
6. apr 2009

ahojte,

co to vavenka? nejaky stres? 😕

snazivazuzi
6. apr 2009

Dobré ráno ladynky, ako sa dnes máte?
Ja som choráááááááááááááááá 🙄 🙄 🙄 boli ma hrdlo aj hlava, bleeeee.... celé tehu som vydrzala bez vselijakych bacilov a chorob a teraz tyzden pred sc toto.... je mi na... 😠 V stredu idem ku krcnému, no dufam ze mi ten termin sc neoddialia a ze sa dovtedy dám do poriadku. ☹
Inak, keby som ten termin nemala na 14ho, tak by som aj tak porodila okolo velk. sviatkov 😀 mám taky pocit... kazdy mi vravi ze uz uz to bude hociktory den... jedna neznáma isla okolo násho domu a tá mi vravi, nooooo kolko dni máte este k porodu? este som jej nic nepovedala a ona ze max taky tyzden :-O Ze mám opuchnutu celu tvár, prsne ako to byva pred porodom... Som teda zvedavá .... oj len tá chripka ci co... len aby zmizla sup sup!

ingulik
6. apr 2009

zuzi skoro sa nam uzdrav...
juj aj mne by trebalo okna umyt a nema kto...a nie je ani kedy 😖 asi si to necham az po velkej noci, ved aj tak nebudeme na sviatky doma ani jeden den, takze nevadiiiiii 😎
tini ako?

vavenka
autor
6. apr 2009

Kati no neviem, stres ani nie, no ved dnes som 15 DC, par dni posun, dufam ze uz zajtra stupne 😉
Ja okna neriesim, kaslem ich, nemam cas ani chut 🙂
Zuzi tak sa nam daj skoro do kopy, ty kokso to 14tehp

majulienka32
6. apr 2009

ahojte
tak my mame za sebou krstiny 🙂 ochutna niekto z torty a zakuskov?? 😉

tinika
6. apr 2009

Leni žiadne hihi len bolest v prsiach a občas mrchovska bolest bruska
zuzub vyborne sa cítim 🙂
Ingu super, kedy ideme na kavco??? A ty ako sa cítis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre