Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
20. máj 2009

jasne zuzi, tak ja uz idem do hajan papa a bru nocku

tinika
20. máj 2009

no ja som bociany nahanala po michalovciach tak pred rokom hihi a teraz ked som bola tehu som stretla par u nasich ale kde sa ten rok tulali tak to netusim hihi hlavne ze dosli

ingulik
21. máj 2009

kuk...to sem uz nikto nechodi? 😕 ☹ ☹ ☹

janulik.j
21. máj 2009

ahojte zenuchy 😉
Vave bude mi smutno 😢 velmi drzim palce, nech sa ti podari domcek dostavat a potom sup fazulka do bruska... Je pravda, ze uz to nie je ono. Na zaciatku sme boli vsetky snazilky a teraz je vacsina tehuliek alebo mamiciek a tym padom mame kazda ine problemy a hl. menej casu. Ale vzdy aspon trosku nakuknem, ved sme vzdy spolu vsetko prezivali 😉
Evus vidim, ze to mas teraz pestre. Ja mam zapal moc. ciest, takze sa citim "super" ale dnes uz nastastie lepsie, som musela ist vcera na urologiu. Kubko ma uz nastastie zubky prerezane, tak je klud 😎

Zuzi veru kojenie je veda, jedna mame malo mlieka, ty mas zas vela... Tiez to priroda mohla vymysliet lahsie ako keby sme my zeny toho mali malo co musime zvladnut 🙄 😵

cka
21. máj 2009

ahojte kocky....my stale 2v1, hoci uz hlavicka klesla do panvy, takze uz len cakame, co bude. 🙂 A co vy, co nove?? Pozdravujem krasne, paaa

tinika
21. máj 2009

ani adenka tu uz dlho nebola

zuzub
21. máj 2009

ahojte, krásny horúci deň 😎

tinika
21. máj 2009

zuzi ahoj ako sa dnes mas,

zuzub
21. máj 2009

tini som dnes do 19 hod v práci 😝

tinika
21. máj 2009

No zuzi nezavidim, ale aj ja pracujem ak ta to potesi, a uz len necelu polhodku a padla ti 🙂

adenka
22. máj 2009

dobre ranko....kde ste vsetky? 😕

tinika
22. máj 2009

adenka ahojky, no som akurat včera písala ze si tu dlhsie nebola ako sa mate?

petulig
22. máj 2009

kuk, kde ste vsetky? 😕

tinika
22. máj 2009

ahoj petulig ako sa mate?

adenka
22. máj 2009

haloooooo

jeej petulig, aj vy chcete ten V MAX?

zuzub
23. máj 2009

ahojte,pekný víkend 🙂

ingulik
23. máj 2009

bre ranko zienky 🙂
prajem krasny vikend, uzivajte krasne pocasicko...ja sa idem zahrabat do knih 😖

tinika
23. máj 2009

ahojte kocky, ingu prajem ti rýchle učenie, aby si ti to do hlavky len tak lialo

zuzub
23. máj 2009

ja som dnes zas v práci a taaaaaaaaaak sa mi neche 😝

tinika
23. máj 2009

zuzub ty robis kazdy víkend? ☹ To teda nie je ziadna výhra, a zajtra uz mas fry? Tak nech ti to ubehne 😉

katka444
23. máj 2009

ahojte kukucky 🙂

tinika
23. máj 2009

no pozeram ze to teplo nerobi dobre konikovi, skoro tu niet nikoho, pridem po dvoch dnoch a nic noveho na čítanie hihi
Sme boli u svokry, svagrina oslavovala narodky, a od mm sesterky sme vyfasovali 4 tesco tasky detského oblečka, tak sme sa so svagrinou delili, resp. asi ona povyberala čo to pre ich chalana bo uz vedia čo čakaju ale peknucke vecicky tam su, taka ciapka so zajacimi uskami hihi a peknucka mikinka, hoci modra s napisom only for girls hihi no zajtra ked sa mi bude chcieť pofotim a supnem do albumu nech tam je toho viacej hihi

tinika
26. máj 2009

Ahojte ta čo čo tu?? Nikto nepismenkoval tak dlho? Ja každy den tu kukam a tu mrtvo ☹

zuzub
26. máj 2009

ahoj tini 🙂 ako sa máš?

tinika
26. máj 2009

zuzi ahoj, mam sa fajn len zase som nejaka chora, tecie mi z nosa, chytene hrdlo a trocha hlava ma boli tak sa davam do kopy teraz akurat som furt chora ked som tehu ☹ 😒

katka444
26. máj 2009

ahojte 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

katka444
26. máj 2009

tini aj ja furt kukam a tu nikto nepise.

ale je pravda, ze uz kukam len takto vecer. v robote nemstiham. ale som spokojna, aspon nemam hlavu stale na MK a myslim aj na ine veci 😉

tinika
26. máj 2009

no ahoj kati ahoj konecne s dakym pokecam hihi
a kati meras BT?

katka444
26. máj 2009

dnes som zmerala, lebe vies, zenska zvedavost 😀 a robim ovu testy. v nedelu nic a dnes skoro rovnake ciarky. takze ovu sa blizi. som chcela pauzovat od BT, ale od piatku do nedele nebudem s mm, tak som zvedava, ci sa ovulka nezabudne. a vyzera to, ze bude den dva meskat.
a co ty? ako sa teraz mozes liecit? ved ani bylinky by si nemala 😒

tinika
26. máj 2009

no katka oddychom sa liecim hihi no hedelix kvapky na kasel co su z brectanu mozu aj tehule a inac vitaminky papkam a dnes bolo vonku tak teplo ze som nemusela ani pod paplonom lezat stačilo vyjst na slnko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre