Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
30. aug 2009

no presvedčil ma až dnešný test 😀
babenky, tak ja idem chystáme sa do Kremnice na Kremnické gugy, tak peknú nedeľu vám prajem 🙂

slniecko4
30. aug 2009

pekný dník ti.. užite si to.. 🙂

vavenka
autor
30. aug 2009

Jaaj no my uz to neberieme ako nieco nenormalne 🙂 vcera to bolo 4ty krat za 2 roky, co som mu oznamila ze mam // 🙂 bol mily, dostala som usmev a pusu na celo, este som sa ho spytala ze ci tentokrat to uz bude ok a on mi povedal - to ti slubujem ze bude 🙂 tak som sa upokojila a sli sme do mesta za partou 😀

Zuzi hej? No ja som bola cca 3tyzdne do zadu u gyndosky a ta mi povedala ze hned ako najdem //, tak mam utekat na hematologiu aby mi upraivli davky....
Tak snad to uz vsetko dobre dopadne tentokrat 🙂

tinika
30. aug 2009

Vavenka dufam ze tentoraz to obe dotiahnete do úspešného konca
ZUZUB trocha neskor, ale všetko naj, nech ten darček dostanete a inač ja keby mi kamoska povie ze je tehula, ta ja nevydržim a vytrubim jej ze aj ja 😀 😀

nikka_
30. aug 2009

Ahojte kočky, skoro som odpadla ked som si čítala stránky dozadu. Vavenka a Zuzub gratulujem a držím palce, nech všetko dobre tentokrát dopadne. Bože ani neviete aká som rada, ono sa to dosť ťažko číta, ked mi už sme maminy a vy ešte snažilkujete, keby sa dalo neako zariadiť z našej moci, tak ste už tiež dávno mamčami.... tak fuj fuj.....

My dnes odchádzame domov od svokry, takže idem pomaly baliť veci, lebo malý ich má po celom dome..

zuzub
31. aug 2009

ahojte, volám svojmu gyndošovi,ale nedvíha 😒 a volala som už aj na hemato, že mám hneď prísť, keď budem mať papiere od dokiho z gynekologie, dúfam, že nemá dnes dovolenku 😖

tinika
31. aug 2009

zuzub držim palceky

zuzub
31. aug 2009

ďakujem Tini,len sa obávam, že gyndoš má dnes dovolenku, keďže zajtra je sviatok, možne chce mať dlhý víkend 😀 a doki na hemaroške robí len do budúceho týždňa do stredy a potom ma 3týždne dovolenku 😒 tak dúfam, že to stihnem....

zuzub
31. aug 2009

tak som sa konečne dovolala, idem v stedu ráno o 7.00 na gyndu a odtiaľ frčím na hematošku...jaaaaaaj dievčata ja už som taká zvedavá 😅

katka444
31. aug 2009

ahojte, zuzub drzim palce, nech je vsetko v poriadku 😉

katka444
31. aug 2009

no a ja som sa predvcerom vecer zase rozpravala s misou. takze to nebude crevna viroza. to bude vecerna nevolnost 😀

zuzub
31. aug 2009

no Kati , tak vrašíš,že tehulkovanie sa prejavuje naplno, hej 😀 a kedy ideš na to sono?

katka444
31. aug 2009

v stredu idem k dr. no robi len poobede. tak uvidim, ci mi urobi sono. neviem ci nebudem ako prve pytat PN. neviem si predstavit, ze budem mat ist do prace, ked mi je takto ble 😝

vavenka
autor
31. aug 2009

Juj dievcata tak drzim palce u doktorov, ja idem v stredu len na hematologiu a ku gyndoske az niekedy buduci tyzden - inak dnesny test nic moc - sa mi zda ze ciarka je trochu slabsia ako vcera, tak dufam ze to nic zle neznamena.... Musim ist kupit nejake lepsie testy 😀

zuzub
31. aug 2009

vavenka ja som mala na tých prvých testoch tiež veľmi slabé čiarky až na tom zo včera boli výraznejšie // to bol 30DC no a dnes som tiež testla a tiež boli // a zajtra tiež testnem.... 😀
myslíte, že v stredu už budem počuť aj srdiečko? 😕

tinika
31. aug 2009

ja neviem ani kedy bolo srdiečko, bo doky mi neukazal ale len som raz videla ze tam dačo blika ta ze to asi srdiečko a asi v 9tt

zuzub
31. aug 2009

a to ti tinika robili sono 1x v 9tt?

tinika
31. aug 2009

jo zuzi ja ked som volala gyndosovi ta povedal ze mam dojst az o 2tt najskor takze to vyslo v 8 alebo 9tt

adenka
31. aug 2009

ahojte babulky,

tak clovek tu na tyzden odbehne porodit a taketo novoty????? baby blahozelaaaaaaam.... tak ta nasa babizna uvolnila kopu miesta, takze som hrooozne stastna ze vam ti vyslo 😵 😵 😵

no my sme dnes stastne dosli domov...museli sme ostat dlhsie, malinka ma pruh tak sme museli na chirurgiu, ale nastastie je to ok, malo by sa to vstrebat samo a nebude sa to musiet operovat...

idem zmensit fotky a nahodim 🙂

zuzub
31. aug 2009

adenka, ešte raz gratulujem a mávajte sa čo najlepšie 🙂

evitkamalicka
31. aug 2009

adenka mala je krasna

zuzub
31. aug 2009

dominika je zlatučkááá 🙂

vavenka
autor
31. aug 2009

Adeen blahozelaaam 🙂 Dominika je krasnucka 🙂
Dala som do alba fotku testu - pred polhodinkou som ho ocikala, lebo ten z rana mi nedal spat 🙂

zuzub
31. aug 2009

vavenka pekné čiaročky 😉

petulig
31. aug 2009

aden gratulujeem, krasna babika. Dufam, ze uz aj ja sa dockam. 😵

vavenka
autor
31. aug 2009

Zuzi este to niesu dialnice, no dufam ze v stredu uz budu, som kupila speci test na ne 🙂

zuzub
31. aug 2009

no ja nemám ešte tiež také úplne dialnice 😀 ale aspoň výsledok je hneď, ja testnem ešte zajtra,dnes som v robote ráno robila test tak zajtra pridám obidva do albumu.
petulig tebe sa to už kráti 🙂

vavenka
autor
31. aug 2009

Zuzi sak aden s petuligom nam prenechavaju miesta 🙂
Ja si dam od testovania zajtra pauzu - asi 🙂

zuzub
31. aug 2009

ja ešte zajtra a v stredu k dokimu...
vavenka z nás maju firmy na tehotenské testy určite veľkú radosť 😀 😀 😀

vavenka
autor
31. aug 2009

Zuzi no nieco mi hovor, za tie dva roky uz som im tam uz pekny balik nechala - ale tento mesiac stal za to 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre