Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
14. okt 2009

ze bolest, hoci si to teraz neviem predstavit, ale tak celkovo, ako to bude prebiehat

slniecko4
14. okt 2009

to aj ja,aké to bude,aj tej bolesti sa bojím,aj aby bolo s malou všetko v poriadku,proste,keď nevieš,čo ťa čaká,desíš sa toho..

zuzub
14. okt 2009

ja už sa pôrodu nemôžem dočkať 😀
vavenka, už by sme aj brušká mohli sfotiť 😉

tinika
14. okt 2009

zuzu to by ste mohli no ja sa tiez neviem dočkat ale este troska dočkam, kym sa dokonci byt

zuzub
14. okt 2009

no veru to moje už vyzerá aj na taký 20tt, už veľmi nezapnem moje rifle, ale mám našťastie taká po mame čo sú jej už malé tak mi posunula a teraz mi už začínajú byť ok 😀 a najlepšie sú aj tak tepláky a nočná košeľa 😀

slniecko4
14. okt 2009

no,zuzub,už aj ja som vave vravela,že máte sfotiť brušenká.. 🙂

zuzub
14. okt 2009

tak ja teda zajtra sfotím, uvidíte bruško tehule v 11tt, ktoré vyzerá ako v 20tt 😀 😀 😀

vavenka
autor
14. okt 2009

Zuzi ok, tak ja odfotim zajtra rano - dnes uz nie, mam brucho ako 3 dni pred porodom, prave som dopucila kakao a vianocku s maslom a brusnicovym lekvarom 😉 takze tato fotka by nemala vypovednu hodnotu 🙂

zuzub
14. okt 2009

vavenka 😀 ja som si dala na večeru tresku, ale zjedla som len polovicu a mala som dosť 😝 som si navarila čierny čajík s medíkom a citronom lebo dnes mi bolo nejak čudne akoby na mňa nejaké nachladnutie liezlo, neviem síce odkiaľ keď som furt doma 😠

tinika
14. okt 2009

zuzub ja ze uz mas v albume brusino
a neboj, moje bolo velke uz od začiatku sak prva foto zo 16tt to je skoro od začiatku take hihi
zuzi ja tiez čajikujem bo tiez dačo lezie stači ked dakto pride k tebe čo je chory, u nas bol minule kamarat, som bola zla ze ked chory ze chodi ale nastastie uz je to doba čo tu bol a klop klop dufam ze sa udržim

floskula
14. okt 2009

ahoj baby, prepacte ze rusim otazkou od veci, ale chcem vas poprosit o nazor, tyka sa byvania. zda sa vam v pohode, ze sa najskor namontuje kuch. linka a az potom sa tam da obklad na stenu, akoze pozadie linky?

tinika
14. okt 2009

floskula moj mm to tiez takto chcel robit ale sme mali majstra tak to robil dopredu, ale aspon vies ze sa ti trafia kachlicky rovno medzi linku hoci to trocha zaspini aj linku

floskula
14. okt 2009

tinika, si mila, ze si odpisala. nam to ten chlapik, co vyraba linku povedal, ze to tak robievaju bezne, ze najprv namontuju a potom sa robi pozadie. ale ostatni robotnici, co na dome robia ine veci, sa akoze cudovali, ze ved najprv obklad a potom linku. tak neviem.

tinika
14. okt 2009

flo čo som videla fotky na modrej sterche, tak sa kachlicky robia dopredu, to len moj muz tiez sa bal či to dobre vymerame aby vysli kachle akurat medzi linku

vavenka
autor
14. okt 2009

Floskula no je to uplne jedno, moj svagor lepil kachlicky pred mesiacom a linku montoval pred rokom 😀 takze tak.....

tinika
14. okt 2009

tak tak , zober si ze mas davno linku a chces dat nove kachle, tak uz nebudes davat linku preč nie? takze ako vravi vaven, je to vec nazoru myslim

floskula
14. okt 2009

dakujem baby, ste zlate. ved nakoniec tam, kde to budeme davat, tam ani varic nebude, len umyvadlo, tak ziadna spina zatial na stenu by nemala ist, lebo varenie mame do priestoru riesene. ja len som uz z celej stavby tak na nervy, ze sa mi zda,ze to nema konca a ze isto niecorobime nahovno. viete aki su robotnici a majstri. nemaju sa navzajom radi, kazdy povie opacny nazor ako ten druhy. som z toho pako, ani ovulaciu som tento mesiac nemala. isto pre ten dom. 😀 😀

tinika
14. okt 2009

flo my sme uz 3 tyzdne v novom byte a tiez stale nemame dokončene a o chvilu rodim tak si to viem zivo predstavit hihi

floskula
14. okt 2009

tinika, tiez by som radsej rodila a kaslala na linku. len priroda nespolupracuje. 1. ivf neuspesne, asi mi to rozhodilo hormony tie lieky, lebo teraz nemam ovulu. o par dni zacnem stimulku na ket. tu ste asi vsetky prirodzene tehotne, co? v dobrom vam zavidim. 😉

tinika
14. okt 2009

hmm flo je mi to luto, ja som tiez rok čakala kym sa zadarilo. ale prirodzene sa zadarilo a neviem si predstavit take stavy ake maju kocky ako ty, fakt vas obdivujem

floskula
14. okt 2009

tini, ono ine mi neostava, len skusat to, co sa da. aj vek ma vysoky, tak uz ktovie, ako mi co v tele funguje. ale pred ivf som mala vsetko skvele z gynekol. stranky. ukazkove. len spermiogram sme mali zly, tak bolo ivf. to nevyslo a odvtedy uz ani ja nemam ovulu. cloveka aby porazilo. ale zatial som optimista. 😉

zuzub
14. okt 2009

fuuu je normálne aby ma ešte aj teraz večer nadrapovalo? 😝

tinika
14. okt 2009

flo tak držim palce a ja uz idem lebo mm chce ist na net apapa

zuzub
15. okt 2009

ahojte, baby poradte čo si mám dať som sa zobudila s upchatým nosom a škriabaním v hrdle 😠 ja nechcem byť choráááááááá 😨

katka444
15. okt 2009

dobre ranko babule

zuzub super, ze je vsetko v poriadku. mas krasnu fazulku 🙂
na to hrdlo skus zacat kloktat slanu vodu. mne to pomohlo. sice mi to preslo do nadchy ale aspon to netrvalo dlho. a ak pojdes do lekarne, kup si septisan na cmulanie. v letaku pisu, ze je vhodny pre tehule aj dojciace zeny. inak mne moj gyndos povedal, ze kludne aj tamtum verde, ze je to len lokalne.

katka444
15. okt 2009

vavenka, ja tiez idem do poradne 5.11 🙂 a 2.11 idem na krv na triple testy.

a tu pupocnikovu krv, tiez asi len darujem. je to vela penazi. a keby sme potrebovali, snad sa najde vhodny darca 😒

katka444
15. okt 2009

a ked uz dneska idete fotit bruska, tak aj ja som sfotila to moje

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

katka444
15. okt 2009

inak u nas je dobrych 10 cm snehu. a ako som isla do prace busom, tak o takych 5 km uz bola zelena trava. tam po snehu ani chýru.

katka444
15. okt 2009

halóóóóó spíííííe? majte prosim zlutovanie s pracujucou triedou 🙂 😀

dnes som sama v praci. bez sefa aj kolegyne. takze veget. 🙂

vavenka
autor
15. okt 2009

Katiii 🙂
u nas len prsi - teda asi prsalo, lebo su mokre chodniky... Ale kedze som vonku nebola, tak netusim co sa tam deje....
A nejde nam tepla voda....
AAA idem sfotit bruch 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre