Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
28. okt 2009

Zuzi jaaaaj 🙂 uz chaapem 😉
Ja uz by som ani neviem co tam robila, kedze nastupila kolegyna a prevzala celu moju robotu.... Ale ked tak nad tym rozmyslam - sak to neni moj problem, nie? By som sefovi spravila na truc a 2.1.2010 sa objavila v robote ze haloo, idem pracovat 😀 😀

zuzub
28. okt 2009

my máme vačšinou v januári a feb dosť málo roboty a aj prac dobu máme super Od 9hoh do 14hod síce niekedy aj dlhšie ale ked nemáš čo môžeš ísť domov a poobednú máme od 14 hod do 19hod takže sa dá, ale ked je veľa roboty je to hrozne stresujúce a vyčarpávajúce

katka444
28. okt 2009

zuzb mas narok na dovolenku. adekvatnu cast podla toho kolko dni odpracujes v tom roku. to je ako ked prestupujes z jednej roboty do druhej. tak podla toho kolko mesiacov tam robis, na tolko dni dovolenky mas narok.

vavenka
autor
28. okt 2009

Kati no uplne tak to nieje, pretoze ked prestupujes z prace do prace tak dovolenku si nevies vziat zo sebou - cize ked niekde koncis, musis si ju vycerpat alebo ti ju preplatia. Ked nastupujes na MD tak vzniknuty narok nemusis vycerpat a ostane ti ked sa po MD vratis do prace.......

katka444
28. okt 2009

vave to hej. vyberes ju bud pred MD alebo po. ale zuzub sa pytala ze kolko jej prinalezi nie? alebo som nepochopila 😕

katka444
28. okt 2009

babenky a pojdete na 3D? maxi isla dnes, vsak. a v ktorom tt sa vlastne chodi. sa mi zda, ze v 17 tt je skoro, nie. myslim ze chodia aj okolo 20 tt, ked by mal byt ten velky ultrazvuk.

maxii
28. okt 2009

caute 😀

hej kati ja idem na 3D dnes....som veeelmi zvedava 😅

neviem ekdy je na 3D idelany cas, citala som ze medzi 17-23tt je to najlepsie, a ja idem v 21tt na morfo, tak som si to chcela vyuzit uz teraz 😀 som riadne zvedava, babo je uz pekne, pozerala som si nayoutube nejake videjka a je to uz pekne vidiet, a este je dost male aby sa zmestilo na obrazovku, po 20tt uz je "rozkuskovane" 😵 😵

vsak dam tivediet dnes vecer alebo zajtra rano

katka444
28. okt 2009

ahoj maxi, uz sa tesim. ukazes nam potom nejake zábery? to uz mozno budete aj vidiet co to je 🙂
takze asi do toho 23 tt sa da robit 3D.

vavenka
autor
28. okt 2009

Kati hej, ale ved to sme uz vyriesili na predoslej stranke 😉

Maxiii jeeeeeeej som zvedavaaaa 🙂

Ja som tiez tak pocula, ze po 20tt je tam toho viac vidno, ale babo je rozkuskovane, takze aj jedno aj druhe obdobie ma svoje plusy a minusy 😉

vavenka
autor
28. okt 2009

www.3Dultrazuk.sk

To je stranka Dankovcika - gyndosa v KE, ktory je prebornik v prenatalnej diagnostike, ked si kliknete na 3D/4D ultrazvuk, vyskoci vam info kedy je to idealne:

Vyšetrenie 3D a 4D ultrazvukom je možné počas celej tehotnosti. Najoptimálnejšie obdobie na vyšetrenie je 11.- 14. týždeň a 24.- 29. týždeň tehotnosti. V týchto obdobiach je dostatočné množstvo plodovej vody, ktoré je podmienkou technicky optimálneho zobrazenia plodu.

tinika
28. okt 2009

Ahojte uz som doma a unavena ako pes no uz to nie je čo bývalo ze beham po meste jak besna hh
ja som bola na 3d dvakrat a myslim ze druhykrat az v 26tt

vavenka
autor
28. okt 2009

Tini caau, coze si vybavovala?

tinika
28. okt 2009

vave socialku - bola som odniest koniec PN a začiatok MD a este na danovom kvoli klientovi a nahaname vstavanu skrinu a este som bola si kupit jednu tehu podprdu, postolkove nohavicky malemu a pizamo do porodnice a na obedik s mm a nakoneic som este bola u mamky a u klientky, maju take centrum krasy a neviem čoho ale baby super to bolo, masaze, zabaly, solarko, vyrivka, posilka a mozte tam mat aj babo, bud pri sebe alebo v detskom kutiku, pomasiruju ho, pohra sa no parada

maxii
28. okt 2009

ja som zase nasla toto:

Nezamieňajme si však 3D ultrazvuk za klasický ultrazvuk. 3D ultrazvuk ho nenahrádza, ale dopĺňa.
3D ultrazvuk umožňuje fotorealistický pohľad na plod v maternici. O to viac je vzácny, že si celé vyšetrenie, teda celý časový záznam môžeme navždy odložiť do domácej, rodinnej „videotéky“. Záznam je totiž možné uchovať na videonahrávke, ale aj na iných digitálnych médiách.

Najvhodnejší záznam plodu je v období od 10. - 14 . týždňa tehotenstva a potom v období 17. - 23. týždňa tehotenstva.

vavenka
autor
28. okt 2009

Tini kokso tak to si toho riadne vela pobehala......
Takze stresy z vychadzkami uz skoncili, hej? Uz si volna 😀

tinika
28. okt 2009

😀 😀 vave este nie ale mam to na haku od nedele som volna tak budem behat po cintorinoch 😀 😀 😀

tinika
28. okt 2009

a dnes poctivo poobede hajam, kaslem na klientov pockaju, ja som tiez musela čakat na doklady ta čo sa nezblaznim ze? a večer do kina haa tak klientka ma smolu, včera mala dojst ,nedosla, ta smola 😝

vavenka
autor
28. okt 2009

Maxi no a potom sa vyznaj 😀 😀

maxii
28. okt 2009

vave no sak to!!!! kto sa ma v tom vyznat???? mne moja gyndoska povedala nech idem uz teraz a ja som si proste povedala ze v 21tt mam morfo, tak na tento idem teraz a basta 😀

vavenka
autor
28. okt 2009

Maxii - ako sa pise na tej strranke co som davala - 3D sa da robit pocas celeho tehu! Takze neries.. Si objednana, urcite to bude ok a aspon uvidis pohlavie (dufajme) 🙂

maxii
28. okt 2009

a ja dufam ze uvidim "kavove zrno" 😀 ci ako to lekari nazyvaju 😀 😀

vavenka
autor
28. okt 2009

Maxii 😀 😀 😀 😀 ja som tiez zo zaciatku len to chcela, ale postupom casu nejak sa uz nebranim ani gulkam 😉 zacina mi to byt uuplne jedno......

maxii
28. okt 2009

a sak aj mne 😀 😀 len uz chcem vediet, co, (a budem rada za vsetko), lenze asi prave preto sa nenatoci, ved uvidim 😵 😵

tinika
28. okt 2009

maxi musim fazulke dohovorit, ze nech sa ukaze, aby si dievčatko nevolala chlapčenskym menom alebo naopak, aby potom nebolo ine hihi tak ako som ja dohovorila nasmu Paťkovi a hned sa ukazal 🙂 az tak, ze aj keby som nedchcela vidiet ta vidim, nohy roztiahnute jak ... 😀 😀

maxii
28. okt 2009

no to hej tini 😀 budem malemu dohovarat 😵

len uz zacinam mat nervy ci je vsetko OK, to vzdy pred ultrazvukom mam 😉

zuzub
28. okt 2009

čaute 🙂 ja som bola vonku s jednou kámoškou tehuľkou, boli sme pozrieť kočíky teda to sú tu riadne ceny vám poviem 13tis taký úplne obyč. ( vanička, šporťák, sedačka), ale sa mi zdal byť hrozne labilný .... my asi len to Poľsko.kámoška tam kupovali na trhu u jedného chlapíka a mi hovorila, že on to má tak že ti dá záruku a tá ti platí tu v SR v nejakých obchodoch asi má s nimi nejakú dohodu alebo čo,ale je to celkom fajn

tinika
28. okt 2009

Tak uz som si pohajala hihi
zuzub taky ako my mame nas vysiel na 8000 bez vajka kamoska taky isty s vajkom za 9000 kupila. Ale mas pravdu, v PL kupis lacnejsie, svagrina kupila za 6000 cca ale neviem či maju zaruku a ked vam potom tu plati zaruka tak je to super, keby dačo nemusite sa trepat do PL

zuzub
28. okt 2009

ty kokšo tí chlapi sú fakt šiši.... prišiel mm z roboty, že ide si robiť praženicu so šampionmi, vybral z chladničky a že to čo že sú v sáčku, že hríby nemajú byť v sáčku, pustil sa do mňa.... no jak ma nasral, mu hovrím tak si si ich mal vybrať ked nemajú byť v sáčku, a on že či mi to je jedno ked sa otrávi!!!!no chápate zo šampiónou sa chce otráviť.a ešte sa teraz hrá na urazeného 🙄

tinika
28. okt 2009

tak sampiony su iny pripad, ale inac huby len v papierovom sacku a na vzduchu veru veru
tak mi ideme do kina na toho jacksona som zvedava ako bude 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre