Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
12. nov 2009

ingu,dakujem velmi pekne za pochvalu,snazime sa 😉

mum_to_be
12. nov 2009

evi, aj ja som si pozrela fotky, krasne!

tinika
12. nov 2009

ahojte
jee evi nadherna tortička

no dnes sme nakoniec cvičenie nemali, tak sme tehule pobehali obchody,spapali obedik sup domov hihi a som telefonovala s porod. asistentkou čo s nou cvičime ze čo s tym mojim pichacim bruchom ta ze to uz moze znamenat všetko, ze zajtra je cely den v robote, ta ze ked ,ta mam dojst 🙂 ta uvidime ako bude v noci

tinika
12. nov 2009

a kočky povedali ze mi spadlo brucho dole 😅 😲

evitkamalicka
12. nov 2009

tini dakujem

tinika
12. nov 2009

ja zajtra aleo v sobotu idem piect nejaku tortu, prvykrat v zivote, neterke na dva ročky tak som zvedava čo stvorim, nemas typ na nejaky fajny kremik na nu 🙂

evitkamalicka
12. nov 2009

tini ja prave robim dalsiu, ale tentoraz len obycajnu orechovu s coko polevou, ja mam osvedceny tento krem cokoladovy.....10 lyzic cukru, 6 lyzic vody, 50g cokolady, 30g kakaa, zltok, vsetko dat do hrnca na sporak, nie nad paru a roztopit, nechat vychladnut a zmiesat s 250g masla, je fakt vynikajuca

evitkamalicka
12. nov 2009

na to zvyknem dat banany

tinika
12. nov 2009

super dakujem za typ, ja budem nejaku piskotovu robit, nelubime orechove cesto 🙂 a ja orechy ee bo mam vyrazky hihi ale kremik parpada dakovam a asi na kolko to vyjde? bude toho dost? taky maly kruh budem robit, asi na trikrat prerezany čize natriem dvakrat a navrch asi čoko

evitkamalicka
12. nov 2009

tini bude toho dost na okruhlu torticku a aj na potretie bokov a vrchu, mozno ti este aj ostane troska

tinika
12. nov 2009

ok tak dik

evus
12. nov 2009

tinika...ja ti davam tyzden a mas odrodene,ak tomu tak nebude este tento vikend 😉

tinika
12. nov 2009

Evus faaaaakt? Tento vikend este na oslavy k nasim idemeeee 😒 hihi inac som si schrupla tak superne ako dlho uz ne, hoci len hodinu a pol ale som vstala a kukam tma, muza nikde reku sak budik mu nezvonil ta do roboty este nesiel .... normalne som bola mimo ze to noc bola hihi 😀

tinika
12. nov 2009

dakto mi vravel ze prvorodičky prenasaju ta uvidime

tinika
12. nov 2009

a to mi sestrička na ctg minule čitala z preukazu ze termin mate 22,12 hihhi ta to de

ingulik
12. nov 2009

tini ja tiez tipujem ze porodis skor...tak do tyzdna...uz len kvoli tomu ze sa nestihame stretut 😉

evus
12. nov 2009

tinika,urcite,ty prenasat nebudes,uvidis

tinika
12. nov 2009

kocky tak to je mile hihi tak uvidime no aspon to budem mat skor za sebou hoci datum 6,12 je celkom pekny ale bude pekny akykolvek len nech je maly ok

evus
12. nov 2009

tinika,maly uz len teraz pribera na vahe,takze urcite bude ok,aj keby sa narodil skor

tinika
12. nov 2009

evi ja viem, sak uz aj svagrina - porod. asist. hovorila ze uz mozem kludne rodit to sa nebojim, od takeho tt uz sa to ani nepovazuje za predčasny porod, len som akosi propravena ze este tak tyzden dva budem 2v1 😀

tinika
12. nov 2009

je to bol 10100 prispevok ten predtym pekne čislo a ja ani neviem kedy som 10tis presla a uz skoro 11 hihi
tak idem pokusat o spanok kocky bru nockuaj tak tu uz nikto asi neni

ingulik
13. nov 2009

bre ranko...prva prva 🙂
tini ja som podla MS rodila 37tt+1 ale podla utz mam v papieroch napisane ze ukonceny 35tt 😕 a mala je povazovana za predcasne narodenu...takze z toho nikto nevyjde...ale je to jedno, mala je oukej...jak to leti, nedavno si hlasila ze si tehu a uz mama budes... 😵
inak dnes piatok 13teho...tak nech sa vsetkym smola vyhyba 🙂

katka444
13. nov 2009

dobre ranko, druhááááá 🙂

katka444
13. nov 2009

cooo, tinika uz ide nato? 😕

katka444
13. nov 2009

no kamaratke tiez padlo brusko a asi do tyzdna porodila. tini, ja by som sa uz chystala 🙂

katka444
13. nov 2009

hura ja sa uz tesim. bude nove ladyyyyča 🙂 🙂 🙂

ingulik
13. nov 2009

katka ajoj...no tinika este nejde rodit, ale mame taky pocit ze to dlho nepotrva...len aby ju este slniecko nepredbehla 🙂

slniecko4
13. nov 2009

ahojte,ja to ešte chcem potiahnuť do decembra.. 😀

katka444
13. nov 2009

ahoj slniecko. a ty ako? tebe este nepadá bruško?

slniecko4
13. nov 2009

no neviem,ako obzerám s mm,furt sa mi zdá rovnaké,tak uvidíme.. 🙂 rada bych ešte stihnúť skúšku 28.11. takto 2v1 a potom hurááá rodiť.. 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre