Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
20. nov 2009

ahojte, jej som dnes prva 🙂

kuk do albumu. mam tam novy bruch 🙂

katka444
20. nov 2009

inak ked som vcera prisla z prace, tiez som sa citila hrozne unavena. tak som sa len vyvalila na gauc pred telku a potom to preslo.

zuzub
20. nov 2009

bre ránko 🙂 Kati no pekné bruško,už aj vidno,že si tehula 😀 ja mám také podobné len som 3 týždne pozadu 😀 😀 😀

tinika
20. nov 2009

bre ranko
katka nadherne brusinko rastiete ako z vody 🙂
Včera na cvičeni mi porodna asistentka povedala ze uz som dobre naliata 😀 sme sa nevideli dva tyzdne hihi

katka444
20. nov 2009

ahojte, tini ved vravim, ze coskoro budeme mat nove ladyca 🙂

tak brusino mam najma poobede a k veceru. rano na lacno mam ovela mensie. neviem cim to je. ved v podstate toho ani vela nezjem. mozno v noci sa mi to rozlozi po celom bruchu a cez den zase zhlukne dopredu 😀

ja uz sa tak tesim na utorok. dufam ze sa nam ukaze, ci je on alebo ona 🙂

zuzub
20. nov 2009

kati už cítiš aj pohyby?

katka444
20. nov 2009

nie ☹ , len to co som vam vcera pisala. ale to boli len dva pocity do tyzdna. tak neviem ci to boli ozaj pohyby. ale este som citala, ze ked je placenta v predu, tak vtedy neskoro zacnes citit pohyby.
ani neviem, do ktoreho tt by som ich uz mala citit.

zuzub
20. nov 2009

kati prvorodičky vraj neskôr cítia až po 20tt, ja mám kámošku čo je ako ty tehula a tiež ešte nič necíti, takže to je v pohode 😉

katka444
20. nov 2009

ved hej ale ta zenska zvedavost a nedockavost. 😀 ja uz by som chcela vsetko naraz 😀

mum_to_be
20. nov 2009

katka, brusko je paradne!!! tinika a slniecko, dufam, ze tasku uz mate zbalenu!
ja som citila pohyby prvykrat v 19.tt.

katka444
20. nov 2009

ahoj mum. no u chudich zien je to vraj citit skor. tak si este budem musiet chvilku pockat.

tinika
20. nov 2009

kati neboj, male ti to vynahradi, ja som tiez az v 21tt citila s svagrina sput tvrdila ze uz v 18tt beriem ale s rezervou lebo kopance určite este necitila

tinika
20. nov 2009

noa katka aka ty si tučnaa hahaha

zuzub
20. nov 2009

to ja budem podľa mojej slaniny na bruchu cítiť pohyby asi až v 25tt 😀 😀 😀 😀

katka444
20. nov 2009

a dakujem za pochvaly bruska. hlavne tinike 😀 ze tucna 😠

tinika
20. nov 2009

no kati sak tu ironiu si tam nepočula? ty si pisla ze chude skor citia pohyby, ta som myslela ze si myslis ze si tučna, a to preto ta ironia, lebo si myslim ze nie si 😉

no a zuzub to iste, ja som mala brucho, ze sa ma uz davno pytali či som tehu, a v 21tt maly kopal ,takze nebojte sa

konečne som pozehlila, ale daslia varka sa susi 🙂

zuzub
20. nov 2009

ja som varila obed paradajkovú polievočku a lečo 😅 a chystám sa do mesta tak zahodku, nejaké darčeky pozrieť

tinika
20. nov 2009

ja som včera dala mm dojest paradajkovu, a z utorka mam fazulovu s udenym a rezne so syrovo-nivovou omackou, ryza a pečiem hranolky hihi
leco mnam dala by som si

katka444
20. nov 2009

juj zuzub ma stipe zaha uz len ked to citam. nem dobra kombinacia pre mna.
ja dnes uvarim asi nejaku zeleninovu polievocku a salat z cinskej kapusty s tuniakom. ak neodpadnem na gauc ako vcera 😀

adenka
20. nov 2009

ahojte ladynky, nic nestiham tak ale aspon na chvilku som vas dosla pozriet...

tini stale 2v1? uz su poslickovia?

katka krasne brusko... a necitis obcas take akoby si mala tik v brusku? mne sa prve pohyby prejavovali tak...

baby krasne vam tie tyzdne pribudaju... 😵

tinika
20. nov 2009

ahoj adenka, no občas tvrdne brusko, minuly tyzden dva noci pochalo ale inac len mrchovska bolest bruska v noci a rano

a vy sa ako mate?

katka444
20. nov 2009

ahoj adenka, no pred chvilou ma len tak vyhodilo, co ma pichlo v strede brucha. zeby to bol kopanec 😀 ale to len raz a dost. ale mala som k obedu kukuricu a kapustu, tak to mozno len ta pracuje 😀

aden a ako sa mate? uz je mala poslusnejsia?

slniecko4
20. nov 2009

aden,ahojky,ako malá? 🙂
tini,ja už dnes so slzami vstávala,jak ma boleli kĺby,to niečo neskutočné.. ani spať sa nedá.. potom človek cez deň ako mátoha.. 😒

slniecko4
20. nov 2009

kati,čo sa týka pohybov,nestresuj,ja som tiež mala pocit,že už každý cíti pohyby,keď som šla na poradňu a sa ma pýtala,či cítim,ja reku stále NIE,tak mi to divné prišlo,že to asi len ja nie.. Keby som na utz nevidela,ako sa mrví,ani by som neverila.. a potom to prišlo zo dňa na deň.. 😅 ale že vraj chalani sa viac vrtia,ako dievčatká.. 😵

slniecko4
20. nov 2009

adenka a koľko si už zhodila od pôrodu?

tinika
20. nov 2009

slni sak som zase nespala do pol druhej a otačala som sa tiez zo zatatymi zubami

slniecko4
20. nov 2009

ti poviem,že to už taká sranda.. 😒 mm ani spať nemohol,bo chudáčisko,pri každom mojom vzdychu si myslel,že už pôjdeme rodiť.. 😀

tinika
20. nov 2009

no moj sa tiez budi kazdu noc aspon raz ked vzdycham a vastavam na wcko a sa pyta ze čo a ja ze nič, idem na wcko, bude sranda ked mu zapotim ze rodim hihi teda ze mam porodne bolesti, som zvedava ako zareaguje

slniecko4
20. nov 2009

tini,to si viem predstaviť,ako zazmätkujú,vystresujú ešte aj nás.. 😀 moja sestra keď šla rodiť,jej mm bol na týždňovke,v pohode došiel domov,osprchovali sa a potom vyrazili.. ale rodila 12 hodín,to by som nechcela.. 😒

katka444
20. nov 2009

babenky vam sa to uz naozaj krati. zachvilku sem uz ani poriadne nepridete, bo nebudete stihat.

prave studujem matrace do detskych postielok. ake mate vy? kokosove, molitanove?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre