Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
16. feb 2009

ahoj majka-mamina, gratulujem 🙂 nech ste hlavne zraví 🙂
vavenka takže predsa niečo našli, nechcem aby to vyznelo hlúpo, ale som rada ze to na niečo prišli veď vieš ako to mylím.mňa taká podrobná hematológia čaka 31.03

vavenka
autor
16. feb 2009

Maju no pis pis, co a ako? Preco sekcia? Bolelo? MM bol s Tebou? 😅 😅

vavenka
autor
16. feb 2009

Zuzub ja sa tesim ze mi daco nasli, jasne, aspon viem na com som a ze sa to da dostupnymi metodami upravit 🙂

domka28
16. feb 2009

ahojte...sam zlu spravu...prisli sme o babatko....v stredu idem na cistenie...

vavenka
autor
16. feb 2009

Domiik ☹ ☹ ☹
V ktorom tt si? Juj moja strasne mi je to luto, viem co prezivas, aj ja to mam uz za sebou. Drzim palce nech to coskoro preboli a najdes silu na dalsie snazenicko....Treba cas nech sa bolacka zahoji a verit ze nabuduce to uz vyjde ☹

domka28
16. feb 2009

dakujem vavenka...som v 10tt, ale zomrelo to 7 tt....lekar sa ma pytal ze kolke tehotenstvo....ja ze tretie...jedno mimomaternicove...toto...a on ze no aspon mate to jedno...hmmm... 🙂

adenka
16. feb 2009

domka ☹ ☹ ☹ to mi je hrozne luto.... ☹

domka28
16. feb 2009

tak som verila, ze toto bude uz dobre...nic mi nebolo, ziadne podozrernie som nemala....a prides k dokimu...a on ti povie ze je koniec....hrozne....

adenka
16. feb 2009

to je strasne...ach tak aspon drzim palceky nech si skoro fit a mozte opat snazilkovat...aj ked je to veeelmi smutne ☹ ☹

majulienka32
16. feb 2009

dakujem za gratulacie..
zas som tu na skok.
No tak zacala som sa pekne otvarat toho 10teho rano z tych povodneho jedneho cm. za hodinu som bola uz na dva cm.. lekar po vysetreni skonstatoval ze doobeda to bude. to bolo nejakych desat hodin...o jedenastej som uz bola na 5 cm, tak mi vravia volajte manzela, ide sa porodnu salu..tak manzel dosiel a dali nas na porodnu salu..

majulienka32
16. feb 2009

...potom tam uz dosli ozaj prave kontrakcie, ale stale im to nestacilo na to aby to vytlacilo dieta..tak som sa tam trapila.. no hruza.. nakoniec mi nieco pichli, aby zosilneli kontrakcie.. ja som uz fakt nevladdala, vtedy som si povedala zenikdy viac nechcem rodit.. bolo to strasne volaco..
ale porod jednoducho nepostupoval, pichli vyvoAVACKU A ESTE NEVIEM CO VSETKO .. CELA SOM BOLA DOPICHANA. KONTRAKCIE SOM MALA UZ NA 120 PERCENT A BOLESTI NECHCITE VEDIET AKE..
nakoniec po vyse troch hodinach trapenia na porodnej sa le skonstatovali, ze j ednoducho to uz normlanou cestou nepojde ze sa ide robit sekcia..
ale vam poviem, ze tak ako som sa sekcii pocas tehotenstva bala, tak sam sa jej v ttej chvili potesila..
takze tak.. a co sa tyka po sekcii, tak som mala fakt velke bolesti. aj teraz este ledva chodim.. takze si pojdem lahnut..
babulky tajk tolko moj pribeh..
skocim niekedy potom.. papa 🙂

zuzub
16. feb 2009

majulik, teda ty si si to riadne užila 😖 😖 😖 ale zas radosť s Peťka musí byť veľká a určite zastrie všetku bolesť 😉
domka je mi ľúto čo sa stalo, a dobre poznám ako ti je a čo prežívaš 😢 držkaj sa.

snazivazuzi
16. feb 2009

Domka, je mi to luto, viem si predstavit ako sa teraz citis. Musis byt silná, uz aj kvoli dcérke 😵

Maju, tak teeeda ty si sa potrápila.... Ako sa má maly Petko? 🙂 Nezabudni potom cvaknut toho vásho fesáka! Nech vidime, o koho sme sa tak báli 😉

snazivazuzi
16. feb 2009

Maju, vyjadri sa aj ty,... 😀 Más podobné skusenosti?

http://www.lady.sk/index.php?kategoria=17&kateg...

evus
16. feb 2009

domka 😢 ,je to smutne a hrozne zaroven,ale treba ist dalej a verit,ze bude dobre

maju,tak si sa teda vytrapila chudatko,mne tiez stacili osem hodinove bolesti a ked mi povedali po vysetreniach,ze teda naozaj bude ten cisarsky,tak mi padol kamen zo srdca a neboj,bolesti prejdu ani nebudes vediet ako a ked budes mat dalsie babo,tak po druhom cisarskom uz budes na druhy den behat ako srnka 😉 a jasne,ze chceme vidiet fotky maleho

evus
16. feb 2009

zuzi,aj ty ides rodit v NZ????

snazivazuzi
16. feb 2009

Nie, ja som sa nevedela rozhodnut, ci DS alebo KN, ale dr. mám v KN, tak kedze bude cisársky, tak sa s nim chcem dohodnut na termine,....

snazivazuzi
16. feb 2009

baby, uz spinkáte?
ja som bola veeeelmi zlá 😀 som zjedla celucicku cokoládu orion aero celkom sama! och 😎
a v kuchyni mám este 4ks palaciniek...... neviem co s tymi palacinkami...... ci ich zjest..alebo nechat na zajtra 😀 no mám ja problémi vsak? 😀 😝

Maju, ozaj, a kojis?

tinika
16. feb 2009

AHOTE, teraz som dosla domov, zmrznuta na kost, takže rovno idem do hajan.

ingulik
17. feb 2009

dobre ranko...takze dnes som prva 🙂

tinika
17. feb 2009

Bre ranko

adenka
17. feb 2009

dobre ranko...
maju no teda ty si si tusim pri jednom porode skusila vsetko...ale hlavne ze si uz doma a teraz to bude kazdy den len lepsie a lepsie... 🙂 🙂

katka444
17. feb 2009

ahojte,

domka je mi to luto ☹

tini a kde si sa tak dlho tarala?

ingu predsvadobna depka ta este nechyta? 😀

tinika
17. feb 2009

Aaaaa ingu si ma tesne obehla 😀
http://www.fertilityfriend.com/home/tinika Takže ovu som zase prešvihla

tinika
17. feb 2009

Kati u klientky som bola, u tej, čo mi vybavilu novu pracu

Domka aj mne je to veľmi ľúto

ingulik
17. feb 2009

maju...vitaj doma a blahozelam...
katka...zatial nie, len bojim ako to dopadne, lebo budu fofry uz od piatku, ale depky zrovna nemam...pokial sa mi podari obrnit voci nervozite ostatnych (zatial uspesne) tak to bude pohoda...
tini a kade sa tolko flakas po tej zime?
...ja mam uz nacvik na vstavanie k babatku...vcera ma hafan vyduril o 4.30 a dnes o 3.00, lebo mu trebalo sr.. a som musela utekat von 😒

ingulik
17. feb 2009

a domka...strasne mi je to luto 😢

katka444
17. feb 2009

tini, nic si nepresvihla, myslim, ze ste snazilkovali v ten spravny cas 😉

tinika
17. feb 2009

Ingu mala si poslať polovičku 😀
No fakt som tam mrzla. Sme sa smiali, ze ked teplo bolo tak som doma sedela a ked teraz mrzne tak som tam mrzla a jaksi sa piecke nechcelo vytopiť, tak som mala nohy jak cencule

tinika
17. feb 2009

kati takže dačo z nedele este moze poriešiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre