Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
6. jan 2010

Zuzi no mna teraz ani velmi nebolia, sem tam bradavky citim - hrozne sa mi zvacsili dvorce a stmavli, ble.....
Tak ale uz ked si mam vybrat miesto, tak radsej nech popraskalu prsia ako brusko, nie? 🙂 🙂

tinika
6. jan 2010

vave fajn, dnes ideme k nasim s Paťkom na noc, aby sa ocko aj vyspal raz 🙂 a sa mu nechcelo ist na navstevu tak sme to poriesili takto, zajtra pride po nas z prace

zuzub
6. jan 2010

no to hej vavenka to je fakt radsej prsia ako bruches 😀 ja som si kúpila v DMku takú kozmetiku olejček a aj krém a celkom je to fajné, ale myslím, že ked ti má popraskať tak popraská a kremiky veľmi nepomôžu možno to len trochu utlmia

katka444
6. jan 2010

ahojte,

slni gratulujem ku skuske

maxi, hlavne tu sladku vodu vypi na ex. nie s prestavkami, lebo sa ti to bude potom uz hnusit. u nas robia tieto testy v utorok a stvrtok- to je tam len sestra a stredu ordinuje doktorka. mne kazala zavolat v piatok, asi tu krv posielaju niekam dalej do labaku, lebo v tom meste, kde mi to robili labaky urcite niesu. a ak to bude ok, tak len poslu vysledky na gyndu a ak zle, budem muset v stredu k tej lekarke.

mne kolostrum nevyteká, aspon som nic nespozorovala. ani strie zatial nemam, klop, klop. a odporuca sa nosit pevna a pohodlna podprda cely den, aby ti moc neovysli. a myslim, ze ked bolia, tak aj v noci. mna uz dlksiu dobu vobec nebolia, ale zvacsili sa o 2 cisla 🙂 a stmavnute a zvacsene ich mam aj ja.

tinika
6. jan 2010

som hodila nejake nove fotky Patrika tak ak chcete kuk

vave ja mam take skoro leskle bradavky a mam pocit akoby sa stenčila pokozka na nich

katka444
6. jan 2010

zuzub tak ty uz zarezavas? mna to caka v pondelok. uf vobec sa netesim po 3 t do prace 😝

tini, tak babka bude stastna, ze budete u nich spinkat 🙂 a kojenie je uz ok? kojis s klobucikom?

tinika
6. jan 2010

ahoj kati, uz viac ako tyzden sme klobučiky nevideli 😀 papame bez, ale stale prikrmujeme 😢
hej, babka ma zajtra dovcu ta bude rada, a sa potesila ze uz dnes dojdeme, bo maly rastie ako z vody aby si ho uzila troska

slniecko4
6. jan 2010

čaute babenky. 🙂
katka,ďakujem. 🙂
vave,Peťka sa má fajn,zajtra ideme zas na kontrolu kvôli tej jej novorodeneckej žltačke,tak hádam už zmizla úplne.Hodila by som aj nejaké jej fotečky,ale poraďte,ako upraviť fotky z foťáka,aby som ich mohla do albumíku dať.
tini,naša malá má presne také isté vybračné kresielko,ako váš Paťko,ešte aj taká istá modrá farba. 🙂

zuzub
6. jan 2010

tinika, Paťko je už riadne veľký 😉
kati hej, hej už zarezávam, len ja sa rozbieham skoro po 4 mesiacoch 😀

vavenka
autor
6. jan 2010

Zuzi no ja som zas prudky zastanca mastenia, pisem to vsade mozne 🙂 jasne ze ked raz mas na to geny a stavbu koze tak popraska, ale tie kremy vacsinou obsahuju vitaminy, elasteny a kys hyaluronovu a ked sa masti hned od zaciatku, tak si myslim ze sa aka taka elasticita da dosiahnut a kozka popraska menej ako keby nebola premastena nicim..... A - minimalne - potom nebudu vycitky svedomia ze jjoooj mohla som mastit, mozno by to dopadlo inak... Lebo fakt ide o minutu rano a minutu vecer a par 10 eur za cele tehotenstvo a myslim ze investivia na cely zivot, kedze strii sa uz nezbavime aasi nikdy.... 😒 😒

Tini tak to mate super, len aby si mangel neurobil z volneho vecera zurku nejaku 😀 Ako vam ide kojenie? Pozuivas aj latkoce plienky? Aj ich vyvaras, ci staci na 95%ke vyprat? Teda my mame na termostate na pracke 95% max, tak som rozmyslala ze - teoreticky, kebyze pouzivam aj latkove - ci by to stacilo prat na takejto teplote a potom samozrejme este poriadne vyzehlit......

katka444
6. jan 2010

tini patko je nadhernucky 🙂 a uz aj hrkalku si drzi, sikulko. a dobra fotos s havou ako drichmu 😀

tinika
6. jan 2010

vave nebojim sa toho 🙂 plienky som pouzivala, ale maly často pisa ta sa budil cez den velmi často, tak som sa na to vyprdla, ze kaslem na prachy za tie plienky nech sa vyhaja, na noc som davala stale pampersky a teraz z dm kupujeme babylove, su tiez fajne a o dost lacnejsie. a vyvarala som občas, občas pracke na 90, a ked som vyvarila prvykrat tak som ručne plachala a tak som si uvedomila čo sa budem trapit, sak pracku mame 😀 😀

kati dakujeme, ona stale tak k nemu sa ma 🙂 strazi ajk o zivot 🙂

katka444
6. jan 2010

no ja sa musim priznat, ze kremovanie dost zanedbavam. sa natieram cca len kazdy druhy den.

a ozaj uzivate vitaminy. lebo mna mm vcera glbal, ze ako ich jem. tiez zabudam, tak zjem 1x za den, no cast aj 1x za 2 dni 😀 . a muju sa brat 2 x za den 😒

zuzub
6. jan 2010

ja uzivam Kati Centrum Maternu a tiež tak ako kedy ale snažím sa každý druhý deň

tinika
6. jan 2010

kati ja este teraz mam calibrummamina čo som počas tehu tak "poctivo" brala 😀

katka444
6. jan 2010

vsak to je v pohode, ze ma babo od narodenia hned jednorazove plienky nie? lebo svokra akurat minule mi vravela, ze ale budes aspon prve dva tyzdne pouzivat latkove. tak som len tak na nu kukla, ze preco a myslim, ze pochopila 😀 ze sa nema starat. ten pohlad co som na nu hodila, som si uvedomila az potom. no ale radsej nech si uvedomi skor ako sa jej potom nezbavim. 😀

zuzub
6. jan 2010

a to máš aké kati, ked až 2x za den sa majú brať?

katka444
6. jan 2010

aj ja mam calibrum mami. no ale fakt ak yjem 1x ya den tak to som vela povedala. sa mi to aj yda moc, brat 2 denne. ved nejem nejako nezdravo a "nevitaminovo". tak naco pchat do seba, tolko umelin. a ani necitim, ze by mi babo bralo nejako moc vapnika alebo tak.

zuzub
6. jan 2010

kati z toho si nič nerob aj mne také svokra hovorila 😀 som jej len povedala, že jednorázove plienky sú na uľahčenie života, tak prečo to nevyužiť 😀

zuzub
6. jan 2010

hej, hej calibrum sa berie 2x denne

tinika
6. jan 2010

kati ale na siroko budes balit ne? no ja som davala latkove, bo nie kazde babo znasa jednorazove, ale ta znasa pato hihi

katka444
6. jan 2010

na siroko jasne, ale tak, ze na jednorazovu dam este latkovu na siroko. aj ostatne maminy tak balia, co poznam.

a niekde som citala, ze cenovo to vyjde rovnako. latkova ci jednorazova. lebo ked si zratas kolko minies vody a energie a deries denno denne pracku, tak to vyjde rovnako. samozrejme ak nekupujes tie najdrahsie prave pampers. ale vraj su super aj tie fialove z tesca a svagrina zase pouzivala plienky y lidla. tie jej ani nepretiehkli narozdiel od drahych.

vavenka
autor
6. jan 2010

Kati ja momentalne neuzivam vitaminy vobec ziadne...
Akurat mam doma magne B6, tak to si sporadicky supnem, ked ma napadne 🙂
Aj som rozmyslala ze uz nejake kupim, ale tak furt zabudnem 🙂

zuzub
6. jan 2010

o tých z Lidla som počula aj ja, že sú dobré treba asi len vyskúšať čo bábätku vyhovuje

tinika
6. jan 2010

kati aj ja tak balim ale plienku mi lekarka kazala prekladat na trikrat, aby bola sirsia kedze pod nou je jednorazova plienka
a aj ja som počula o tych teskovych ale myslim ze to su az vačšie čisla takze zatial babylove a musim si porovnat ceny a budem vedieť lebo tesca mame 3 v meste a dm drogerky dve a trocha od cesty

katka444
6. jan 2010

hej tini ked na siroko, tak sa plienka preklada na 3x. a ked normalne tak cez poly a znavu cez poly

tinika
6. jan 2010

jojo tak kati, vidim ze uz mas prax 🙂

vavenka
autor
6. jan 2010

Kati ty sa chystas balit aj do latkovych obycajnych?

katka444
6. jan 2010

vavenka, praveze nie, len ak bude treba balit na siroko, kvoli nozickam, tak dam jednorazovu a na nu jednu latkovu na siroko. tak sa to robieva. len ak bde v lete horuca, tak neviem ci to bude dobre 😒

vavenka
autor
6. jan 2010

Kati co mam kamosky tak vsetky takto balia - tusim niektore pediatricky az doi polroka oporucaju 😕 no tak co, bude leto, bude leto.... Radsej nech sa trochu pisula zapari ako keby mal byt problem s klbami......

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre