Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

petafr
11. jan 2010

ahojte kocky, chcem vam zazelat stastny novy rok, nech sa vam vsetko vydari, a nech ste aj s detickami zdrave!!!
Ja som si dala trosku pauzu od konika, uz zaciname nanovo snazilkovat, ale uz bez stresov a meriania... nechavame to na prirodu, tak som zvedava, ako to vyjde...
tak sa zatial majte pekne!!!

zuzub
11. jan 2010

petafr, držím palce, určite ti tu nejaká teuľka uvoľní miesto 😉
brušino mám v albume 😅

katka444
11. jan 2010

petafr, dakujeme a tebe zelam vela stastia, nech sa vam tohto roku zadari 😉

katka444
11. jan 2010

zuzub riadne brusino. krasne. ty ho mas hadam vacsie nez ja. ale ja som zase vysoka, tak sa mi ma kam rozlozit.

uz sa tesim zajtra na 3D. dufam, ze nam ukaze tvaricku aj pohlavie. bude sranda, az to bude chalan 😀

tinika
11. jan 2010

petarf držim palce
a kati tebe tiez

katka444
11. jan 2010

tini dik 🙂
a kde mame dnes zvysok Ladyniek?

katka444
11. jan 2010

fííha, sme boli az na tretej strane

popelka
11. jan 2010

ahoj,,pisem prvýkrát ja by som chcela vedieť ak nemám menštrua.dva mesiace ,,a som nachladená mam taký biely hrudkovity výtok ,nemam sa báť.uz sa mi to raz stalo,lekar mi dal tabletky a o dva dni som dostala menštruac.ak ma niekto skusenost tak napiš.dakujem.papik

ingulik
11. jan 2010

ahojky...
peti...drzim palce a vsetko naj v novom roku 🙂
aden...ja mam klasicky fusak kozusinovy, mala nesedi v sportaku ale mam ju v pololahu...na najnizsiu poziciu zatial...na fusak davam este taky kryt na kocik...mam aj taky co je do sportoveho alebo do autosedacky, ale ten je len flisovy, tak som ho pouzivala len do sedacky kym nebola este taka kosa...
tini...no sak urcite bude plakat...a mozno nie a bude kludne babo...kamoska ma takeho synceka, ten nezaplace ani ked je hladny...ale to by som sa asi nudila pri takom babatku...takto mame aspon trochu vzruso 🙂

popelka, ja by som sla k dr. pre istotu, nech spravi aj kultivaciu, vyter...aby to nenarobilu nejaku galibu, tejotensky vytok je sice biely alebo zltkasty, ale urcite nie hrudkovity...taky zvykne byt pri kvasinkach alebo inych mykozach...ja som taky mala tesne pred tym nez som otehotnela a mala som kvasinky a tiez mi meskala MS ale kvoli cyste na vajecniku (po otehotneni nastastie zmizla)...takze radsej bez ku dr. a budes mat dusicku na pokoji 😉

vavenka
autor
11. jan 2010

Ahojte babule 🙂

Zuzub pekne brusino, ja mam strach ze ho mam este vacsie - zajtra sfotim... Kokso preco sa ti robia take modrinky? Mne skoro vobec - asi preto ze picham uz ovela viac do bokov....

Ja som dnes tiez uz zrusila vianoce, uz len obrusy operem a odlozim a hotovo 🙂
Kamoska pedikerka mi dala konecne do kopy nohy, bola som u dvocickovej kamosky, potom v Tecsu /ulovky v albume/ a pre seba som kupila bundu - fakt super - akurat ze ju nezapnem - akoze na dalsiu zimu - ale zo 46,- eur zlacnenu na 13 !! musela som 😀 😀

Este som aj stihla povysavat ked drahy siel vyhodit stromcek, takze zajtra len dam do kopy kupelnu a venujem sa nepozehlenemu pradlu, nechystam sa /dufam/ nikam 🙂

Vy ste mali aky den?

tinika
12. jan 2010

ingulik včera tu bola kamoska konečne kuknut na drobca bo boli chori a ona ma ročnu dcérku a to take kludne dieta, ze keby som mala mat druhe take ta hned zajtra rodim hihi ale ze vraj chlapci nie su taki kludni ale to je asi individualne ked aj ten chlapček je kludny. Nas včera večer pomrnčal, ale o pol dvanastej zaspal a spal do pol 5 to rekord zatial

ingulik
12. jan 2010

ahoj tini...no mne mala zase posledne dni nechcela vecer zaspat...zaspala o deviatej a o pol dvanastej uz hore bola a potom kazde dve hodky sa budila...ale vcera zaspinkala o osmej, spala do druhej a potom do piatej...a bola by spala aj dlhsie keby tu nejakemu blbcovi nezacalo hukat auto, lebo mu zamrzol alarm 😠
...dnes ideme cvicit, tak som zvedava, maju nam pridat dalsi cvik...dufam, ze tam nebude velmi kricat a plakat...

zuzub
12. jan 2010

dobré ránko 🙂 vavenka to sa mi teraz urobili také modriniská neviem prečo, už som dávno nemala, ale asi som napichla nejakú cievku alebo čo lebo mi išla aj krv a potom sa mi spravila modrina.vidíš dobre, že si napísala som sa chcela aj opýtať , takže ty picháš aj do bokov? a ako najďalej sa môže? 😕 lebo ja sa už tiež pomaly presúvam.....
ja sa chystám teraz do mesta, idem mm pozrieť nejaký darček na narodky len neviem aký 😒

katka444
12. jan 2010

ahojte, tak ja by som dnes mala ist na to sono. mm ma este volat o kolkej mozme prist. ale az niekedy po 15tej to bude. dufam, ze nebudu mat moc ludi a veznu nas dnes.

zuzub
12. jan 2010

ahoj, kati tak aspon uvidíš či sa vám potvrdí dievčatko, ale podľa mňa áno 😉

katka444
12. jan 2010

no dufam ze ano, ja uz som si normalne zvykla, ze to bude baba. ani mi nepride, ze to este moze byt aj chalan 😀

mm ma tu 30tku?

zuzub
12. jan 2010

hej kati, v stredu budúci týžden, a ja vôbec neviem čo mu kúpiť mi povedal, že nič nechce, že mu stačí ked sa narodí zdravé bábätko 😅

katka444
12. jan 2010

ja som mojmu na 30tku kupila holiaci strojcek. ale to je taky nakladnejsi darcek. tak neviem, co by som ti poradila 😒

evitkamalicka
12. jan 2010

ahojte,

ja som mojmu na 30tku kupila zlatu retiazku na ruku

zuzub
12. jan 2010

ja som mu el.holiaci strojček kúpila preminulý rok na vianoce, ale asi pozriem niečo z chirurgickej ocele alebo zo striebra nech má aj nejakú pamiatku.
ahoj evi 🙂
tak idem sa kočky pomaly chystať, pa a pekný dník 🙂

katka444
12. jan 2010

ahoj evit, co kocik? spokojná? a je v nom dost miesta, ked tam das maleho aj s fusakom?

tinika
12. jan 2010

ingulik tak to sa asi nasi drobci dohodli, predvčerom mi maly plakal do 2 potom uz spal a dnes v noci normalne nepamatam či som ho krmila, bo o pol dvanastej zaspal a potom az o pol 5 vstal tak asi spal rekordne dlho 😉

evitkamalicka
12. jan 2010

katka kocik je super, zatial pouzivame sportovu a ta je fajna priestranna takze tam vojde aj fusak, ale aj hlboka vanicka je dost velka takze sa nebojim, ze by tam nevosiel

katka444
12. jan 2010

a aky rozmer ma tvoja vanicka? na B4 je dlha 77 cm. zmesti sa do nej babo vacsie ako 6 mes aj s fusakom?

evitkamalicka
12. jan 2010

aj nasa ma vnutro 77cm a sirku tusim 38cm....myslim, ze zmesti, ale ci ti tam take babo bude este chciet byt je otazne, nas Adamko bol od 5 mesiacov v sportovom

vavenka
autor
12. jan 2010

Caute 🙂

Zuzi rozmyslam co som kupila drahemu ja, ale kokso fakt si nepamatam 😅 😅 😅 ale sa mi mari v to leto sme boli na Rodose a nejak som to asi ja cvakla - akoze nie vsetko, ale tak nejak to bol asi darcek? Kokso fakt nepamatam 😀 😀

Sfotila som bruch, teda myslim ze jednoznacne vediem, co sa tyka velkosti, a predbehnem aj tie viactyzdnove 😀

Co mate dnes v plane? Ja idem rozlozit zehliacu dosku 😖

katka444
12. jan 2010

evit vdaka. tiez myslim, ze uz budeme v sportaku, ale ak by nahodou, tak aby som tam babo napchala.

ahoj vavenka, no ja mam v plane byt do pol4 v praci a potom dufam pojdeme s mm na to sono.

evitkamalicka
12. jan 2010

katka podla mna napchas, my sme mali pri Adamkovi vanicku len 70cm a v pohode sa tam 5 mesacny vopchal a aj dlhsie by tam asi vydrzal len uz tam nechcel byt

vavenka
autor
12. jan 2010

Kati som zvedava hrozne 🙂 budete mat aj zaznam na DVD?

vavenka
autor
12. jan 2010

Zuzi ja sa nad tym vobec nezamyslam, kam sa moze/nemoze pichat - pichat sa moze hoc kde na tele, len aby sa to dostalo pod kozu....
Mozes aj do ruky, do stehna, takze v ramci brucha mozes podla mna kdekolvek.... Aj do chrbta, ked sa ti da 😀 ja som uz fak uplne na boku, ako ked si ruky davas v bok -. teraz tam mam pekne ulozene sadielko, tak sa mi fajne robi riasa 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre