Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
8. feb 2010

zuzi paradne 🙂

tinika
8. feb 2010

veru a este len bude zabava, zajtra ma prist nova najomnicka a svokra sa doma pohadala a chce ist byvat na byt som zvedava čo povie muz najomnicke nech si to riesi ja uz sa nemontujem do nicoho

zuzub
8. feb 2010

diky tini 🙂 som našla nové také stojí okolo85€ za 30€ sa toto ozaj oplatí

tinika
8. feb 2010

veru tak to sa oplati my mame pozicane ale v lete čakaju druhe tak vratime

vavenka
autor
8. feb 2010

Zuzi a to lehatko sa aj hybe?

tinika
8. feb 2010

vave take čo mam ja mozes kolisat a potom ked zapnes ta vybruje a dakto ma take v albume

zuzub
8. feb 2010

toto má:
kresielko Relax&Play so špeciálnym prídavným polstrovaním rastie spolu s dieťaťom
• môžetě ľubovoľne nastavovať polohu zadnej chrbtovej opierky a opierky nôh
• poťahy sa dajú dať dole a prať do 30°
• Ergo systém polstrovanie z priedušného materiálu, vhodné pre prvé mesiace dieťatka
• dvojité použitie ako húpacie alebo fixné kreslo
Obsahuje:
• polstrovanie
• prídavné madlo s hračkami

vavenka
autor
8. feb 2010

Zuzi takze toto asi nieje vibrovacie...
Tak ja neviem, ale ja mam nove za 28,- eur..... Tie chicco su hrozne predrazene....
Tini a to vibrovanie pouzivas?

zuzub
8. feb 2010

nie vibrovanie nemá a ja som ani nechcela s vibrovaním.je pravda že chicco sú strašne drahé, len ty si ho vave kupovala v Poľsku a tam sa ja nechystám, čo som pozerala tak také najlacnejšie nové sú okolo 50€

vavenka
autor
8. feb 2010

Zuzi hej, to je pravda...
Ale tak 30 bola taka suma, co som bola aj ja ochotna investovat do lehatka.... KEbyze nejdem do polska tak mi tiez ostane uz len moznost kupy od ruky....

tinika
8. feb 2010

zuzi tak to bude take dačo ako my mame bo sa da aj zafixovat, operadlo polohovat a madlo s hračkami
vave občas ale malokedy

zuzub
8. feb 2010

ja som chcela dať za nové max50€ ale prednostne zhánam také od ruky

tinika
8. feb 2010

bru noc dnes padam skor 🙂

vavenka
autor
9. feb 2010

Ranko 🙂

Ake mame dnes plany? 😉 ja som nejak zas v nespavej faze tehotenstva.... Ale nevadi 😉

mum_to_be
9. feb 2010

ahojte ladynky!!! nasa verca uz tyzden spinkava bez papkania a teraz sa jej druhykrat podarilo zostat pekne spinkat v postielke, a neokopavala v noci maminku. 🙂

evitkamalicka
9. feb 2010

dobre ranko

mum super

tinika
9. feb 2010

ahojte ja dnes len skolenie dokukam na nerobim, nemam čo bo bud nedoniesli doklady alebo mi dačo chyba tak nemozem nic dokoncit

ingulik
9. feb 2010

ahojky, no my dnes este doma posedime, lebo Nikca ma este trochu sopliky...ale zajtra snad uz vonku pojdeme...poprala som, idem este potriedit malej veci, lebo rastie ako z vody....vcera sme sa vazili u dr. a ma 8800g...za tyzden 200g pribrala 🙂

vavenka
autor
9. feb 2010

Jeej ingu pekne priberate 🙂 to uz nieje sranda nosit na rukach, co? 😉 A ako uska? V pohode?

Ozaj, ake ste kupovali nausnicky? Ja sa neviem rozhodnut ci zlte alebo biele zlato, ci s kamienkom alebo nie

Mum parada, uz aj na nocnik chodite?

Tini tak super, dnes si mozes uzit Patrika cely den 😉

katka444
9. feb 2010

ahojte

vave, hlavne sa sustred na take nausnice, aby sa nezachytavali do oblecenia. cize ked tam bude aj kamienok, tak aby bol dobre osadeni a vsetky hrany hladucke. lebo mladsej netery kupili krstny rodicia a svagrina jej nakoniec musela dat svoje detske, lebo si nesla pocat pri obliekani sa jej furt zachytavali do oblecenia. mali kamienok a to v com bol osadeny do toho sa to zachytilo.

vavenka
autor
9. feb 2010

Kati aha, no to by ma nenapadlo, dobry postreh, dik 🙂

Inak tehule - sa mi dnes v noci stalo 3x, ze ma rozbolelo brucho ako pri mnezese, tak na 2-3 minutky a potom prestalo.. Uz som normalne isla pocitat interval medzi jednotlivymi zaciatkami tej bolesti 😀 myslite ze by to mohli byt tie Braxton-Hicksove kontrakcie? Niekde som citala ze uz od 26tt sa zvyknu objavit...
Mali ste to uz niektora?
Asi nasadim vyssie davky magnezia 🙄

katka444
9. feb 2010

vave moze to byt ono. ja tiez mam niekedy taky pocit ako pri MS, ale len na chvilocku. to sa uz maternica pripravuje na porod 😉

katka444
9. feb 2010

mne sa tuto noc snivalo, ze som kojila a ze sa mi mala kraasne prisala 🙂 to mam z tych kniziek z kniznice, co teraz studujem 😀

mum_to_be
9. feb 2010

caute! vavenka, na nocnik chodim bud ja alebo babiky. veronika sice povie 'KAKO'

mum_to_be
9. feb 2010

(omylom sa mi to odoslalo...), ale na nocniku velmi sediet nechce. zatial. ale mame jeden u nas, u mojich rodicov aj svokrovcov, tak dufam, ze pomaly to pride. ani ho neschovavam, pekne nech nanho vidi. ale beriem to tak, ze bude jar, leto, to sa snad oducime. budeme vela na zahrade, vonku, tak pomalicky to budeme skusat. 😉

vavenka
autor
9. feb 2010

Mum tak to je fajn, ved mate este more casu.... Len som bola zvedava 🙂 hihi ze kako 🙂 to musi byt ake super 🙂
Kati takze ty uz vo sne kojis, hej? Mne teraz musim zaklopat, sa poslednu dobu ziadne vazne bludy nesnivaju, co sa celkom tesim......LEbo hlavne v prvom trimestri a parkrat aj takto neskor sa mi snivalo, ze som potratila, alebo sa mi narodilo nejake cudo 😖

katka444
9. feb 2010

mne sa ani nesnivaju bludy. ale mavam take celkom realne sny. ako kojim, prebalujem, kupem. zatial som este nerodila ani nic podobne 😀

ingulik
9. feb 2010

vave...no sranda to nie je s nosenim a hlavne ked Nika sa vrti jak take sidlo....nausnicky sme kupovali z bieleho zlata...ja nemam rada zlte zlato...take srdiecka s kamienkom....myslim ze mam aj odfotene v albume Nase bumbatko

vavenka
autor
9. feb 2010

Ingu dik. krasne nausnicky 🙂
Kati mne sa zatial o takychto veciach nesniva... Ale mozno to estelen pride 😉

mum_to_be
9. feb 2010

aj nasa verca ma podobne nausnicky, biele zlato, srdiecka, s kamienkom. skusim najst nejaku fotku, kde je ich vidno...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre