Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
20. feb 2010

ahojte, dakujem za pochvalu fotiek 🙂

no ja tiez zacinam citit, ze s tym bruchom to prestava byt sranda

katka444
20. feb 2010

inak u nas tiez brutalne snezi. ani skylink nam nejde.

tinika
20. feb 2010

kati sak ako si pisala este par tt a rodis tak uz by bolo načase aby si citila ze si tehu 😀 ale ja som sa tak tazko citila az po 36tt

vavenka
autor
21. feb 2010

Tini ono zavisi aj od toho kolko clovek priberie, a ty si nepribrala skoro nic 😉
No uz aj u nas sa rozsnezilo, do prdele 🙄 🙄

katka444
21. feb 2010

cafte, vave co nemozes spat?

my ideme dnes na oslavu. neter ma presne dnes 4 roky. fuu zas sa budem citit na prasknutie.

ale je dnes krasne. svieti slniecko. stromy a ploty su nadherne zasnezene. skoda ze sa nemozem ist lyzovat ☹ dnes by bol idealny cas.

tinika
21. feb 2010

no vave ale brusisko som mala riadne 🙂
aj my ideme k babke na oslavu ma narodky, a o tt k nasim na celyyyyyyyyyyyyy vikend huraa mamka ma narodky a dalsi vikend zase teta takze same obzieračky, o schudnite hahaha

vavenka
autor
21. feb 2010

Kati no sak som cakala na hojej 🙂 ale aj tak som len prvu tretinu vydrzala 🙂

Aj u nas krasne svieti slnko, som myslela ze prsi, a to je taky silny odmak, ze prudom steka voda zovsadial, joj dufam ze uz je po zime 🙄 🙄

Tini hej, brusino si mala, ale tiez je rozdiel nosit na sebe 3-4 kg a 13-14 kg, uz ci su tie kila v bruchu alebo kdekolvek inde.... Ja som sa rano vazila, a uz mam necelych 12 navyse 😕

tinika
21. feb 2010

vave jasom nakoniec mala necelych 10 kil 🙂 a svojich 68 takze tiez dobra vaha hihi
to moja svagrina tiez 10 kil ale svojich tak max. 46 😅 😕

vavenka
autor
21. feb 2010

Tini ja viem ze nakoniec si mala necelych 10, ja na konci budem mat mozno necelych 20 😀

tinika
21. feb 2010

🙂 neboj zhodis to ked som ta videla pred tehu tak to mas v poho, ja som aj pred tehu vyzerala ako tehu 🙂)))

zuzub
21. feb 2010

ahojte 🙂 pekný víkend, ja sa zajtra ráno odvážim a pridám štatistiku 😀 u nás pekne svieti slnko len ten sneh ma se.e 😝 už chcem teplo a jar.
čo dnes dobré varíte? tie čo nie ste na nejakej oslave? 🙂

vavenka
autor
21. feb 2010

Tini no ved ja sa nestazujem 🙂 respektive neriesim teraz vahu, len konstatujem .... Chudnut sa bude potom 🙂
Zuzi ja som este vcera robila hovadzie na priridno

zuzub
21. feb 2010

pozerám krstné mená na jednej stránke a toto som našla pre teba Vavenka

Vanda - je inteligentná, má poľský pôvod, ale jeho význam je nejasný. Je možné, že vzniklo z domácej podoby slovanského mena Václav, ktoré znamená "viac slávny". S nositeľkami tohto mena sa na Slovensku stretávame len výnimočne. Meniny oslavujú 7. februára. rasca a begónia, ochranné kamene topás a olivín.

vavenka
autor
21. feb 2010

Zuzi dik 🙂 no celkom pozitivna charakteristika 🙂

zuzub
21. feb 2010

vidíš pekné meno ste vybrali 😉
fuu som sa tak najedla, že až a ešte pečiem tvarohovú štrúdlu, mnam si dám s kávičkou 🙂

vavenka
autor
21. feb 2010

Zuzi no nenapisala si tam aj tie negativa 😀 😀 ale nevadi, ja tymto charakteristikam aj tak neverim 😉
Juuj tvarohova strudla, to by som si dala povedat 🙂

Ja som teraz vypila kafe, zjedla kiwi a keksik, takze som full...... Rozmyslam ci nevytiahnut dosku, ale nejak sa mi nechce ci co 😀

zuzub
21. feb 2010

ani ja tie charakteristiky neemusím , ale niektoré celkom sedia 😀
mm tu chrní aj ja som myslela,že budem ale nejak ma to prechádza...a žehliť aj mne treba 😝
už si vavenka prala niečo z vecičiek?

vavenka
autor
21. feb 2010

Zuzi no prala som uz davnejsie, ked som dotrepala veci od svagrinej, ona ich mala na povale v starom dome, takze boli take natuchnute, niektore aj od prachu a tak, takze som ich nechcela take spinave nechavat.....

A aj plienky latkove som uz prala a obliecky na perinku... Ale tie nove veci este nie, cakam este na balik z anglicka a potom uz potriedim a operiem.. Ale nebudem prat vsetky, len tie novorodenecke a 0-3 mesiace, tie vacsie az neskor....

maxii
21. feb 2010

Caute kocky, peknu nedelu zelam 😉

Idem vas trocha pocitat....som tu zase tyzden nebola 😖

Uz som zacala balit aj tasku do porodnice aj vecicky prat pomaly...uz ma zacali vsetci naokolo strasit ze je uz najvyssi cas, inak by som asi zacala az v 37tt 😀 😀
dnes je tak krasne, boli sme na prechadzke s drahym aj s hafanom ale moc som nevladala uz chodit, sme sa museli otocit a ked sme dosli domov som radsej vylozila nohy na stol a oddychovala - veru je to uz citit 😀
inak mam +12 kg, ale fakt neni vidno na mne.....

Uz citim kazdy pohyb malej, evidetne zacina mat malo miesta, uz su tie pohyby take ine, a ked kopne do zaludka - velmi prijemne, hlavne ked jem 😀 😀

V stredu mi oficialne zacina materska, strasne to leti...

vavenka
autor
21. feb 2010

Maxii ahoooj 🙂

No aj u mna sa prave posledne 3 dni rozbehli pohyby hoodne intenzivne, hlavne ma teraz mala Vanda oblubu vytrcat rit pod rebrom rovno, niekedy to uz fakt trocha zaboli 🙂 alebo ked hlavkou buchne do mocoveho mechura, tak dakujem pekne 😀 😀 ale je to krasne, hrozne sa tesim ze je vsetko v poriadku...
Zajtra uz aj mne nabehne 30tka 😀

Maxii kokso ze 34tt, no fakt uz by bolo dobre mat veci aspon doma pokupene, uz ked nie pobalene 🙂 ja chcem tento tyzden skocit do zdrav potrieb a nakupit, ved to sa nepokazi a aspon budem pokojnejsia.,.. Akurat som si doobeda vypisovala ceny z internetovskej lekarne, tak uvidim, ci kupim, alebo nakoniec objednam cez net, podla toho ci sa oplati, lebo tam treba objednat nad 70,- eur, aby bolo postovne zdarma, co je mimochodom dost penazi, to postovne 🙂

maxii
21. feb 2010

cauko Vave, sak hej pravdu mas - uz sa to tento tyzden chystam podokupovat vsetko definitivne a zbalit sa, zatial mam male pampersky a utierky na zadocek a kosele nocne 😀 dnes som poprala mimi veci takze to uz budem mat, a este sa chystam do zdravotnickych potrieb po vsetky tie veci a som v podstate ready, a najlepsi je moj drahy manzel ktory mi vcera zahlasil ze co stresujem, ze on ma do 5 minut zbali v hociakom strese a ked tak mi prinesie do porodky cokolvek budem potrebovat takze nestresujem 😀 😀 len so zvedava ako to potom dopadne hihi 😅

inak baby ake plienky ste kupili tie malicke, pocula som babylove su najlepsie ale ja uz mam pampersky tie biele premium care balenie o 72 ks.....

maxii
21. feb 2010

jaj a odsavacku na mlieko si dopredu kupujete, ci az potom ak bude treba? lebo ja mam predbezne vybratu ale asi poslem chlopa po nu ked uz budem z porodky domaa bude mi ju treba....

vavenka
autor
21. feb 2010

Maxii 😀 no moj je taky isty - tiez minule som riesila co vsetko mi este treba tak sa tak na mna pozrel akoze co hystercim ze mam este kopec casu a sak ked bude treba tak mi to prinesie do porodnice, no som zvedava ako by kupoval vlozky a tampony do podprsenky 😀 radsej mat vsetko doma... Uz pobalit to do tasky nebude problem, len nech je to doma.....
Myslim ze tie plienky - asi kazdemu vyhovuje ine - 72 ks mas na par dni, tak uvidis ci su ok, ak ti nebudu vyhovovat, tak skusis tie druhe 😉 U nas v porodnici aj tak budem pouzivat vlastne plienky az ked ju budem prebalovat sama, lebo kym ju prebaluju sestricky, tak neviem ustriehnut do coho a oni az spatne potom pytaju pocet plienok, ktore na dane dietatko minuli..... Takze je mozne ze ich budu balit do nejakych tescovskych a ja im potom vratim pampersky 😖
A odsavacku by som asi nekupovala dopredu, zas dat 70,- eur za nieco, co ani nevies ci vyuzijes.....

herminka524
21. feb 2010

Ahojte,ma niektora z vas pocit,ze je tehotna aj ked mala MS?Mam vyrazne zilky na prsiach,boli ma v podbrusku,a byva mi nevolno.MOzem byt v tom?

vavenka
autor
21. feb 2010

Herminka sprav si test.....

zuzub
21. feb 2010

ahoj Maxii 🙂
ja tiež budem toho ešte dosť dokupovať, ale už to plánujem až ked ostanem doma...
plienky sme zatiaľ nekupovali, ale asi budem pampersky a odsavačku mám kúpenú od kolegovej ženy medela harmony, ked ju nevyužijem tak ju predám

vavenka
autor
21. feb 2010

Zuzi tak si predsa kupila? No aspon mas pokoj ....

zuzub
21. feb 2010

hej kúpila je uplne nová ešte v záruke za 35€ ved sa nepokazí a neviem si mm predstaviť že by mi mal isť kupovať odsavačku na mlieko a pod 😀 ...a v tej nemocke kde idem rodiť sú max 2 odsavačky na celé oddelenie 😒

maxii
21. feb 2010

vave no moj kupuje v pohode aj vlozky aj tehu testy kupoval tak kupi aj do podprdy vlozky ked bude treba 😀 sak co je na tom....

no hej to s tymi plienkami mas pravdu ale zas ked budem OK tak budem hned sama prebalovat, tak budem mat pampersky a mozno kupim este do terminu aj tie babylove a uvidim 😀

Zuzi ved vysoko pravdepodobne ju budes potrebovat a ked nie predas...ja ju popredu kupovat nebudem aj ked si myslim ze potebovat ju budem, no poriesime potom...

my este musime ten kocik doriesit, mame predbezne rezervovany peg perego pliko ale pocuvam nan dost negativne nazory tak este zvazujeme concord alebo perego len hlboky a sportovy potom nejaku inu znacku - keby tak existoval dokonaly kocika le co pocuvam kazdy jeden ma kopec za a kopec prosti a co clovek to nazor....
moje kamosky si najviac pochvaluju sportovy kocik tu teutoniu, ale to je zas aj najdrahsia sranda..

zuzub
21. feb 2010

maxii aj ja som povodne chcela peg perego pliko , ale dosť ma teda odradila kritika na tento kočík tak som sa ho vzdala, kamoška má zase concord a tiež by ho už nekúpila lebo má strašn emalú vaničku a autosedačku, malú musela mať už od 5mes. v šporťaku a požičali si od známych väčšiu autosedačku 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre