Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

katka pekna 🙂

katka444
11. mar 2010

dakujem. taka obycajna, ale posluzi.

tinika
11. mar 2010

evitka ale brusko uz mas pekne, ja som tiez mala vačšie a na vahe nič, ale dobehla som to v 8 mesiac 🙂)

kati pozeram ze si uz prichystala pre malu vsetko 🙂) postielka na mieste uz len drobca do nej 🙂) Inac pekny kočiarik len tie male kolečka su neprakticke ale kazdy kočik ma niečo za a proti, hlavne ze je peknučky a mala v sa v nom bude dobre citit
inac nahdera pozerat na tvoje brusko, ked si predstavim ako dlho si na neho čakala 🙂) tak uz len porod nech je bezbolestny a rychly.

evitkamalicka
11. mar 2010

tini a kolko si pribrala?

tinika
11. mar 2010

evitka necelych 10 kg a po porode hned odisli, ale mam spat skoro 6 kil :(( bo furt robim a tlačim sladkosti do hlavy bo mam stres 🙂) ale uz budem dobraaa uz budem chudnut 😀

katka444
11. mar 2010

tini dakujem. no uz sa tesim, ked ten kocik odskusam 🙂

tinika
11. mar 2010

kati ja som vravela muzovi či nezobereme plysoveho psa na prechadzku čo som sa nevedela dočkat 😀

tinika
11. mar 2010

kocky čo si mam urobit na obedik?? na fb mi hadzu napady ale bud parky čo som mala na ranajky, smotanove cestoviny čo nemozem smotanu tak nemam napady

katka444
11. mar 2010

ja som vcera robila francuzke zemiaky.

evitkamalicka
11. mar 2010

ja mam este od vcera kapustnicu, zajtra budu bryndzove halusky, v sobotu zemlovka

katka444
11. mar 2010

evit. ty uz mas jedalny na cely tyzden? 🙂

evitkamalicka
11. mar 2010

katka heh no ja sa vzdy snazim mat vymyslene aspon na tie 2 dni nieco, lebo niekedy sa s mojim muzom dohodnut a hlavne na vikend to da robotu, lebo nenavidim ked sa ho pytam co budeme varit a on stale ja neviem, mne je to jedno atd a pritom viem ze nezje hocico

katka444
11. mar 2010

evit u nas je to podobne

zuzub
11. mar 2010

ja si idem lečo robiť, ale tiež mám problém čo variť 😒mna varenie baví len kebymi niekto napísal také menu na celý týžden a by sompodla toho varila 😀
kati super, že už máte aj postieľku naša bude koncom mesiaca, začiatko apríla už sa tešim 😅

tinika
11. mar 2010

ja mam soju ale to na zajtra bo nejem masko v piatok bo je post a na večeru zajtra zemiačky s kyslym mliekom mnaam ale dnes enviem, som mala gulas ale mi ho zjedol muz včera bo si zobral volno
zuzub napodobne, ja rada varim ale stracam uz napady
evi presne mojemu to je jedno abo taky recept najde ze pracny a ja teraz času vela nemam sa piplat v kuchyni ale par dobrych uz nasiel 🙂

tinika
11. mar 2010

tak idem si objednat kuracie rezance v nivovej omačke a hotovo 😀 ale neviem či hranoky, krokety abo am. zemiaky k tomu akosi som dnes nerozhodna

mum_to_be
11. mar 2010

tini, v ramci toho chudnutia varene zemiaciky, nie? 😀
vavenka, tou fotkou si toto snezenie privolala, ... vies co, nahod tam daku fotku pri -30 stupnoch, dobre? uvidime, co to spravi. 😎

mum_to_be
11. mar 2010

este som vam chcela napisat, ze uz viem, co znamena to mavanie rucickami... verca si tak pyta pit. na flaske ma taky ten drziak a vyzera to ako rucicky, tak si vymyslela vlastny znak. dobre, nie?

tinika
11. mar 2010

mum zajtra budu zemiačiky 🙂)
mala je zlata 🙂)
nas patko konečne začina mat opat zltu stolicu ,probiotika pomahaju, nemusime ist na gastro huraa

mum_to_be
11. mar 2010

tinika 😉

zuzub
11. mar 2010

jááj dnes je den blbec...... práve mi volala tá kočka čo sme mali od nej kupovať kočík a v soboru sme mali ísť pren, že ho nemôže predať, že mi hned volá lebo je zvona tehotná 😅 ach jo no čo už, tak nakoniec asi predsa len objednáme nový a tyrkisovošedý....

tinika
11. mar 2010

zuzub este ze ho nerpedala hihi tak prijemne vyberanie noveho 🙂

zuzub
11. mar 2010

my už vybratý máme len ho musíme niekde aj kúpiť 😀

tinika
11. mar 2010

zuzi tak prijemne kupovanie
ja mam zase jedno z tych horsich poobedi za sebou :( ale uz som sa ukludnila troska

ingulik
11. mar 2010

ahojte kocky 🙂
mum..no nasa Nikusa sa uz sama posadi a postavi, naucila sa papa a tapkat ruckami...sranda je ked nikde nikoho a ona zacne mavat papa 🙂 a ked ma zbada krici "mam" 🙂
...take su podarene tie deticky 🙂

vavenka
autor
11. mar 2010

Achojte 🙂

Sme boli trocha posediet na draheho kolegyninej oslave 30tky, ale tak drahy bol sofer a ja s bruchom, ale dala som si fajnove palacinky s ovocim, mnamka 🙂

Ako ste sa dnes mali? Kokso normalne mam nervy na to pocasie 🙄

tinika
11. mar 2010

vave mnaaam palacinky sa chystam na ne niekedy
ja mala hrozny den ale uz snad bude dobre

zuzub
11. mar 2010

ja má tiež debil den, snehu navalilo, najomnici nám zaplatili tento mesiac len štvrtinu nájmu a tá kočka čo sme mali od nej kupovať kočík a v soboru sme mali ísť pren, že ho nemôže predať, lebo je zvona tehotná 🙄

vavenka
autor
11. mar 2010

Zuzi, Tini, no tak uz len rychlo do postele a zaspat, nech je uz zajtra... Taketo dni poznam doverne,....

Zuzi ale tak aspon budete mat novy kociar 😉 moj podnajomnik sa pre istotu este ani neozval 🙄 🙄

zuzub
11. mar 2010

no vyzera to tak, že kúpime nový a kamoška mi požiča autosedačku.no nám nájomníci sľúbili, že do 2týždnov to doplatia, tak som zvedavá 😒
bože a dnes celý den niečo žeriem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre