Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
1. apr 2010

skoda, ze nemame na nu t.c.

vavenka
autor
1. apr 2010

Hej, skoda ☹

A ty sa ako citis? Kokso 39tt, az sa mi verit nechce 🙂

katka444
1. apr 2010

no ani mne. vobec sa necitim, zeby som uz aj rodit mala. som myslela, ze posledny mesiac sa budem citit hrozne, ale je to celkom v pohode. teda v ramci normy 🙂

vavenka
autor
1. apr 2010

Kati to mas super, ja sa teda citim dost nepohodlne - hlavne to puchnutie ma stve, dnes od rana mam opuchnute cele chodidla, clenky a lytka, dlane a aj tvar... Sa na seba ani pozerat nemozem 😀 a tie noci ani nespominam... Ale cez den sa celkom da 🙂

katka444
1. apr 2010

no ja spim celkom fajn. za nato ze idem min. 5 x na wcko. ale mam ten kojenecky vankus a s tym ked sa vypodkladam, tak hned zaspi. len dufam, ze ma v utorok nenechaju uz v nemocke. to neviem ako tam budem spat. a vobec sa mi tam teda nechce trcat bohviekolko kym porodim 😖

vavenka
autor
1. apr 2010

Kati no kym len idem cikat a potom zaspim, tak super, ale sa mi stava ze sa zobudim na to ze mi treba na wcko a potom nie a nie zaspat 🙄
Myslim ze u teba to nebudu zbytocne natahovat - ak ta hospitalizuju, tak do konca tyzdna mas Kristinku pri sebe 😉 nemocnice nemaju prachy a ani fleky na to, aby len tak nechavali pacientov zbytocne dlho na lozkach, skor je dnes tendencia pustat cim skor.....

katka444
1. apr 2010

no v to dufam. mienim tam byt max. jeden den pred porodom.
dnes som sa dozvedela, ze primar rozhoduje o tom, ci pojdem na CR alebo prirodzene. vraj podla vahy atd. no som fakt zvedava co mi v utorok povie. ani neviem, co by vlastne bolo lepsie 😒

vavenka
autor
1. apr 2010

Kati no ak by trvali na prirodzenom porode, tak tam urob bordel, respektive inu nemocnicu... Moja kamoska takto v den porodu menila nemocnicu - rano dosli na prijem na planovanu sekciu a prijmovy lekar tam nieco utrusil hodne netaktne, tak od jej manzela este aj po hube dostal, zbalili sa a sli do inej porodnice, kde ju bez problemov prijali......

katka444
1. apr 2010

hm, takze porod KP asi neni bohvieco. mam v tom teraz chaos, zato som ani v noci moc nespala. no spolieham sa ze ako prvorodicku ma nenecha rodit prirodzene.

katka444
1. apr 2010

dufam ze kristinka do utorka riadne narastie, nech ma vysoku vahu. aby mi urobili radsej CR 🙂

vavenka
autor
1. apr 2010

Kati 😀 😀 no ja neviem, co taky porod obnasa, ale ja by som to neriskovala....

katka444
1. apr 2010

asi idem zalomit. nejako ma uklada.

vavenka
autor
1. apr 2010

Kati tak dobru noc, ja som este ako rybicka 🙂

katka444
1. apr 2010

no aj mna mama tak rodila a tu som. no ale kazdy porod je iny. co som citala trochu o tom diskusiu, tak tam baby rodili v pohode. ale ozaj babatka mali skor tie nizssie vahy.

katka444
1. apr 2010

bru noc

vavenka
autor
2. apr 2010

Ranko 🙂 dnes to vyzera na krasny den 🙂 aj ked som vstala ako snehuliak opuchnuta - ale nevadii 🙂 🙂 co mate v plane?
Chcelo by to cerstvy vzduch 😉

tinika
2. apr 2010

ahojte, tak u nas rano hmla, teraz zamračene

tinika
2. apr 2010

takze nase stara a nove afticko 🙂

tinika
2. apr 2010

a pekne sviatky Vám prajeme

vavenka
autor
2. apr 2010

Tini pekne ste kupili, fajne velke, rodinne 🙂
Mne by sa tiez asi nejake zislo, ale teraz su dolezitejsie veci, musim si zatial vystacit autobusom 😅

zuzub
2. apr 2010

ahojte 🙂 u nás je hnusný upršaný den a zima 😝 mne sa v noci tak zle spalo,som mala pocit, že len tak driemem

vavenka
autor
2. apr 2010

Zuzi to fakt? U nas je fakt krasne, len dokedy 😅
Co porabate? Ja uz od desiatej zehlim, na etapy, lebo ma pri tom dost boli chrbat, ale ide to, popri tom pozerame telku 🙂

zuzub
2. apr 2010

ja nič len tak vegetím, dnes sa mi vôbec nič nechce,ale idem si asi dobaliť tu tašku do pôrodky 🙂

vavenka
autor
2. apr 2010

Zuzi co tam tolko balis? 😅 Ja som to mala za 10 min 😀 aj ked, ako sa poznam, ako sa bude priblizovat TP, tak to isto este parkrat vybalim a skontrolujem, ci mam vsetko 😀

zuzub
2. apr 2010

no ved to, že som prišla na to , že tam nemám všetko 😀 a také celkom dôležité, že prezuvky,uterák a pod 😀

vavenka
autor
2. apr 2010

Zuzi 😀 😀 no ja mam jednu osusku taku strednu a jeden maly uteracik...
Inak to treba asi aj nieco zbalit, aby bolo po ruke, na porodnicu, co? Nejaky tiez maly uterak alebo vlhcene obrusky, a vodu a keksik, mp3 prehravac, alebo co, aby som to tam nemusela v taske hrabat - asi to pribalim do igelitky, ktora bude osve...

A inak prezuvky si beriem dvoje, jedny do sprchy a jedny na izbu.....

tinika
2. apr 2010

vave vdaka 🙂) parada, cely kociar v kufri a vsade kopa miesta 🙂)
u nas tiez prsalo, u nasich svietilo slno, tak som zvedava ze ked tam prideme zajtra či tiez budem pekne abo ee

adenka
2. apr 2010

ahojte kocky,
vobec sem nestiham chodit.. bozinku vy uz mate take krasne tt... uz sa nam to tu sporodnieva 😉 😵

kati ja by som tiez neriskovala KP ist rodit prirodzene.. urcite sa nenechaj odbit...

vave ja som mala zvlast tasku do porodnice a zvlast na sestonedelie. do porodnice som si brala vodu, toaletak, osusku, vlozky, knihu, piskoty... a vsetko ostatne aj pre babo mi mm doniesol po porode z auta. jo a nabijacku na mobil 🙂 .. tu som mala v druhej taske a ked som v noci lezala a cakala na porod tak som mala nervy kedy mi skonci baterka a ani muzovi sa nedovolam 😀

babenky inak vam strasne zavidim... tak v dobrom.. ja mam tak nadherne spomienky na porod ze by som si to zopakovala hned..

vavenka
autor
2. apr 2010

Ahoj Aden 🙂 to vazne?? Si prva, ktora ma nadherne spmienky na porod 😅 😅 😅
Hej, tak nejak aj ja si to predstavujem, ze taka mini taska na prijem a ta velka taska potom v ramci sestonedelia ...
A inac ako sa mate? Ako mangel?

adenka
2. apr 2010

vave ja nemozem pol slova povedat.. akoze nebolo to bez bolesti, ale nic nezvladnutelne a epi mi zabrala vzdy v pravu chvilu tak som si to vedela krasne vychutnat... a ked mi to moje slniecko polozili na brucho tak to bol najkrajsi pocit na celom svete... dodnes mam v ociach ako na mna otvarala to jedno ocko a snazila sa kuknut ze kto ho to celych 9 mesiacov vlacil kade tade 😅 😵

no mame sa ani neviem ako... mm ma vazne zdravotne problemy, tak uz je 3 tyzdne doma, buduci tyzden nastupuje do nemocky aaaa tak... no ale paradoxne mame teraz take krasne obdobie ked si vychutnavame jeden druheho a hlavne to nase male jasidlo....

a ty ako? uz sa psychicky pripravujes?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre