Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
9. apr 2010

Jeziis, ze MY popraskali 😀 😀 pardonnnnn 😅

vavenka
autor
9. apr 2010

Zuzi tak napis Katke, ze nech sa neondeje a bud nech zapne konika, alebo nech nas informuje o novinkach, sa uz si kua nemoze dovolit neprist sem 2 dni 😀 😀

zuzub
9. apr 2010

to je v poho vave 😀 ja tiež niekedy píšem ....
mne celkovo prsia dosť narástli už by ani viac nemuseli 😅

tinika
9. apr 2010

vave chybyčka se vloudila 🙂) no ja som tiez len kukala ako dvorce sa zvačšili hihi
no veru Katka sa neozyva, mozno uz to ma aj za sebou

vavenka
autor
9. apr 2010

Zuzi mne praveze prsia ani moc nenarastli, len oskaredeli 🙄 to bolo jedno z mala casti mojho tela, na ktore som ako tak bola pysna - sice nikdy som nemala velke kozy, ale aspon boli stojacie a mali pekny tvar... A uz ani nestoja, ani tvar nemaju a do toho tie tmave, skoro az cierne dvorce - no dakujem pekne 🙄 🙄 ale nevadi, ked si odrodim svoje, tak ujo chirurg ich da do kopy 😀 musim si zalozit setrenie na nove kozy 😀

zuzub
9. apr 2010

vave 😀 😀 😀 ty si prípad

tinika
9. apr 2010

vave to fakt myslis vazne? ja tiez uz nemam ani stojace ani pekne ... no nic nie je ako bolo

vavenka
autor
9. apr 2010

Tino no jasne ze to myslim vazne 🙂
Dokonca uz je aj nova technika na Slovensku, ze sa nepouzivaju silikony ale vlastny tuk 😉 len je to este kua drahe... Ale tak kym porodim aj druhe, tak to uz bude za babku 😀 😀

tinika
9. apr 2010

no vave tak toho tuku mam na rozdavanie, nebudes mat zlavu ked ti dam zo svojeho? 😀 😀

tinika
9. apr 2010

a mne urobia gratis liposkciu hihi

vavenka
autor
9. apr 2010

Tini 😀 😀 neboj nic, ja som si tiez spravila zasobu 😀 😀
No uvidime ako budem vyzerat po porode, ale nemam problem zverit sa do ruk plastickemu chirurgovi, kebyze to bude hrozne... Aj silikony by som dala, kebyze fakt mi po detoch ostanu miesto prs len take roletky 😅

tinika
9. apr 2010

no vave to ja zase nemozem povedat ze nemam problem 🙂 ja sa bojim takych veci, som rada ze som dopredu envedela ze idem na cisarsky hihi

vavenka
autor
9. apr 2010

Tini 😀 😀 jooj tak toto uz vobec nie, ja nemam problem lahnut pod noze 🙂

maxii
9. apr 2010

Tini hej som rada ze tak dobre spi 😉

Vave mliecka mam dost, dokonca si aj odsavam do zasoby mrazim 😀 😀 nahorsie casy 😉 ale mala mi ho dost odsava aj sama 😀 😀 v zivote som si nemyslela ze mozem ja mat taketo prsia !!!!

jazva uz takmer vobec neboli, citim sa dost dobre uz mi to ani neprijde ze som bola na tej sekcii 😉 cize fakt to hjenie ide strasne rychle a popri starostlivosti o malu to ani nevnimam ze mi nieco bolo/je 😀 😀

pridavam nejake fotecky, skoro na vsetkych spinka 😀

vavenka
autor
9. apr 2010

Maxii kde su tie fotky? 🙂

tinika
9. apr 2010

maxi na mna to dolahlo az po troch mesaicoch, prve dni ma len este trocha bolelo brucho ked som sa otačala na posteli a potom uz pohoda az do 3. mesaica

maxii
9. apr 2010

tu su 😀

vavenka
autor
9. apr 2010

Jeeeeej 😵 😵 😵

maxii
9. apr 2010

na tej prvej foto je s babinou, ostatni clenovia rodiny najma tato sa nechce zverejnovat 😀

vavenka
autor
9. apr 2010

A mamka sa nechce zverejnit? 😉

tinika
9. apr 2010

maxi je nadherna

maxii
9. apr 2010

no, ani mamka sa moc nechce zverejnovat 😀 😀

dakujem tini 🙂

tinika
9. apr 2010

maxi 🙂 uz musim hodit aj ja nove foto aspon na fb ked bude čas

vavenka
autor
9. apr 2010

Katka sa neozvala? Ani na sms? 😕

zuzub
9. apr 2010

čaute, som práve došla z mesta, maxii malá je zlatá 😵

katka444
9. apr 2010

ja som tu 🙂

katka444
9. apr 2010

maxi natalka je nadhernucka 🙂 🙂

zuzub
9. apr 2010

Kati čau, už som ti išla písať smsku či nerodíš 😀 takto nás zanedbávaš 😅 ako sa cítiš?

katka444
9. apr 2010

ja sa citim v pohode. ako by som ani rodit neisla. vcera sme si uzivali slniecko cely den na zahrade, tak sme PC ani nemali zapnuty. a dnes som upratovala skrine. letne veci dole, zimne hore. zeby uz syndrom hniezdenia 😀
ale v noci som citila ako taku trochu mrchovsku bolest. ale nie silnu. tak mozno sa to uz aj blizi.

vavenka
autor
9. apr 2010

Joj Kati nestras 🙂

Inak ja mrchovslu bolest citim kazdu noc, aj niekolkokrat.... Minule skoro 2 hodiny ma brucho bolelo s prestavkami, uz som si isla stopovat intervaly 😀 😀 ale potom to preslo.....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre