Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
6. máj 2010

ja idem dnes ešte upratať asi celý byt potom pojdem vonku sa prejsť....
a malý sa poslední dni hrozne hýbe furt hore dole, nechápem čo sa vrtí, ved ked nevie čo so sebou nech už ide von 😀

katka444
6. máj 2010

ahojte, tak este furt 2v1?

babenky skuste chodit po schodoch hore dole. ja som tiez trochu viac pochodila a potom praskla voda. vave ved v nemocke isto maju schodisko, aspon sa nebudes nudit.

zuzub
6. máj 2010

ahoj kati 🙂 ja idem poobede na poštu, tak ked pôjdem domov môžem ísť pešo bývame na 7 poschodí 🙂))
inak asi mi už ozaj teraz odišla tá zátka taký kus hnedého hlienu som teraz na wcku našla a ešte stále to zo mna ide dosť veľa.... 😨
minule čo som si myslela,že to bolo ono tak to bolo len špinenie po vyšetrení....

tinika
6. máj 2010

vave neboj pri malej bude toho viac coho budes mat plne zuby 😀 😝 ked sa nevyspis, ked bude len plakat a plakat a ty nebudes vediet prečo hihi dobre ta motivujem?

zuzi tak drzim palce nech je to uz ono

katka444
6. máj 2010

mne zatka odisla az s vodou

evitkamalicka
6. máj 2010

mne zatka odisla v noci a o 5tej sme sli do porodky o 13tej robili cisarsky

tinika
6. máj 2010

kati aj mne 🙂

vavenka
autor
6. máj 2010

Kati chodim kazdy den 5 poschodi dole a hore peso - uz od piatku, a prd 🙂

Hlienovu zatku nemam uz mesiac a mala sa tak puci ze mi ide dakedy bok vyvalit 🙂 🙂 on som zvedava ze kedy sa herecke uraci....

zuzub
6. máj 2010

juuj vave pekne nás naťahujú tí naši drobčekovia 😀

zuzub
6. máj 2010

ja som poupratovala, povysávala hodinu som bola na prechádzke a ako mi je dobre ani žiadny poslíčkovia 😅

tinika
6. máj 2010

:( bleeee bleeeee

vavenka
autor
6. máj 2010

Zuzi asponze si doma - ja len tu sa mocem po nemocnici - lezim, sedim, poobede sa trocha prevetram, a zas dookola....
Joj 🙄 uz nech je zajtra rano 🙂

nikka_
6. máj 2010

Vavenka verim Ti, ze to cakanie je na nervy... ale vydrz stoji to zato...

Zuzi a ty ako?? Pridala som neake fotky maleho. Ten dnes trha rekord spi uz 2,5 hodiny, som zvedava kedy pojde vecer spat, ale je mi luto ho zobudit, lebo tak sladko spinka 🙂

tinika
6. máj 2010

nikka za to moj spal za cely den pol hodiny a večer uz bol strasne zly ani jest nechcel najprv reval jak najaty potom sa ukludnil torcha a tak som ho nejak nakrmila a teraz este lezi v postielke ale uz je kludny

nikka_
6. máj 2010

tini moj tiez ked bol maly spal strasne malo, ked spal pol hodiny bolo vela, co pritom mal spat v kuse, ale zato teraz chvalabohu este stale psime dvakrat na den, doobedu okolo desiatej pospi hodinu a pol, a poobede okolo tretej tiez, ale dnes si to trhol na dva a polhodiny, aj to som ho normalne zobudila, lebo neviem kedy by sam vstal, o to neskôr by siel spat, a to on zaspava vecer uz okolo osmej.

zuzub
6. máj 2010

vave ty máš aspon nádej,že zajtra sa bude s tebou niečo diať 😅

tinika
6. máj 2010

zuzi len aby si ju v noci neobehla 🙂))
nikka on do 4 mesiacov spal veeelmi vela takze toot je pre mna novinka

zuzub
6. máj 2010

tini bodaj by si mala pravdu 😀

tinika
6. máj 2010

zuzi drzim palce

tinika
6. máj 2010

kocky do konca vikendu ste obe maminy tak to vidim ze ked dojdem z tatier budem uz kukat fotky vasich drobcov ak ich tu niekto hodi 🙂

ingulik
6. máj 2010

ahojky....
no kocky vidim ze budem mat darcek k meninam od vas 🙂
ale drzte sa....uz to nepotrva dlho, vydrzali ste tak dlho, uz tych par dni vydrzite 😉
inak aj Nika dnes spinkala dve hodky doobeda a poobede hodinku....ale asi kvoli panadolu a pocasiu....aj ju chudatko chytila taka slabsia nadcha aj s teplotkou....dufam ze zajtra uz nebude mat aby sme nemuseli k dr. ist
tini...no to pocasie ti nejak nepraje....ale snad uz od zajtra bude lepsie....my mame cez vikend tiez progrem....muzova neter ma prve svate, tak ideme tam....
pekny vecer.....a drzim palce tehulam finalistkam 🙂

tinika
6. máj 2010

ingu moja tak ti prajem teraz uz vsetko naj k meninkam bo tu nebudem nejaky čas 🙂 a v sobotu by nemalo v tatrach padat tak dufam ze aspon to ked uz chladno je

tinika
6. máj 2010

a tehulkam prajem aby tento vikend dosli do ciela, a bola by sranda keby obe na den matiek 🙂)

ingulik
6. máj 2010

no ja som rodila na den otcov 🙂

ingulik
6. máj 2010

tini....dakujem krasne

zuzub
7. máj 2010

ahojte 🙂 hlásim stav nezmenený , tak sa idem trochu flákať po meste 😅
vave a ty ako?

katka444
7. máj 2010

ahojte, tak ako vave? uz rodis?

my sme v noci nespali od 2:30 do 6:00 😝

zuzub
7. máj 2010

kati tak to máte ťažkú noc za sebou respektíve krátku 😝

kočky tá vavenka už asi fakt porodila 😀

zuzub
7. máj 2010

vavenke sa narodia sekciou Vanda s mierami 3750g a 52cm 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
VAVENKA strašne sa tešííííííííííííííííííím 😅 😅 😅 😅 ale takto sa predbiehať teda 😀

zuzub
7. máj 2010

a vave ozaj GRATULUJEM 😵
a shaarka diky za info v majovkach 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre