Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
23. feb 2009

adenka,jeeeeeeeeeeeeeej,uz zacalo pekne rast 😉

adenka
23. feb 2009

evus no veru...tak nejak za tyzden napuchlo 😀

katka444
23. feb 2009

ahoj janulik, o mesiac ideme 3x na spg, potom sa rozhodne. ak to bude dobre, tak mi budu zistovat priechodnost vajickovodou.
tak tvoj manzelik je tiez podareny 😀

idem na panelak, pa pa

katka444
23. feb 2009

adenka krasne brusko 🙂

adenka
23. feb 2009

katka dakujeme 😵

janulik.j
23. feb 2009

Kati veru je podareny. dnes mal dofcu, tak v noci vstal k malemu a po hodine ho daval do postielky a maly oci ako tenisaky 😕 lebo ze mu nechce zaspat len si rozprava a smeje sa. tak som ho zobrala do laty ja a za 10min. bol ako stolverka. ale mozem mu dokola rozpravat, nech sa s nim v noci nebavi!!!!! neda si povedat a takto to potom dopadne 🙂
ani neviem ci ti mam gratulovat, ze spg dobre dopadol, lebo teraz musite hladat novu pricinu. ale myslim, ze dolezite je, ze manzelik je ok, lebo so zlym spg sa toho moc neda robit. u zien sa skor da nasadit liecba a pod.

janulik.j
23. feb 2009

Adus krasne mini brusinko 😉 ked som kukla do svojho albumu mala som priblizne rovnake v 15tt. a stale som ho samozrejme vypucala a myslela si, ze uz to hrooozne vidiet a hrooozne som uz chcela vacsie brusko a ked som sa v 7.mes. zvacsila astronomickou rychlostou, tak som spominala na casy, ked som nevyzerala ako mandelinka 🙂

evus
23. feb 2009

janulik,veru,aksa dieta v noci zobudi,nema sa s nim vobec rozpravat,aby sa neprebralo uplne,toto som muzovi vysvetlovala milionkrat pri karin,ked bola mala,Misko nastasie spava ako zarezany,takze je to super

adenka
23. feb 2009

janulik no ja som celkom rada ze je estelen take, aspon dobre spim...uz aj tak mam problem sa spratat do veci, tak postupne kupujem sirsie a sirsie 😀

tinika
23. feb 2009

adnka pekne brusko

janulik.j
23. feb 2009

evus, lenze ked mu nieco poviem, tak to berie, ze ho furt poucujem. co je pravda a uvedomujem si, ze ho niekedy "kybycujem" co sa tyka maleho, ved nemusi robit veci ako ja mam zabehane, ale niekedy by ma mohol fakt posluchnut 🙂 inak maly sa v noci uz neprebera napapa sa a spinka. len som ho tuto noc musela prebalit, lebo bol pokakany 😝 a dnes sme mali stretko mamiciek a nas Kubko jediny celu stretavku prespinkal 😉

tinika
24. feb 2009

Bre ranko

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

No muzik sa včera snažil o niečo ale bolo 12 hodin tak reku som unavena, ved on uz o 9 byva unaveny a som mu povedala, ze to ma musi skor vyhnat do postele. A dnes mu este poviem ze to aj on musi chciet nie ze z donutenia. Tak pekny dnik

evus
24. feb 2009

tinikaaaaaa,ty si tehuuuuuuuuuuuuu 😲 😲 😲 ,vsak ako ti vyskocila teplota,no teda

adenka
24. feb 2009

ahojte babulky...tinika co to, co to ??? 😉 🙂

tinika
24. feb 2009

😉 evus no a ani predmrchovske bolenie brucha nemam a včera ma boleli bradavky. Dnes uz nemym pocit ze by boleli. Som povedala ze netestujem. A zatiaľ som presvedčena ze to vydržim. Dnes som 9 dpo tak tak mozno v sobotu, nedelu, ked kupim testik. 😀 Normalne ma bolieva brucho uz tyzden pred mrchou, ale este to nic neznamena ze teraz neboli. 😀

tinika
24. feb 2009

adenka 😉 viem ti ja 😀 ze by moj prvy podareny graf?

adenka
24. feb 2009

tini to uz by bol co za gol keby to vyslo na to jedine snazilkovanie??? teda...som fakt zvedava.... 🙂

tinika
24. feb 2009

adenka ja tiez ale mam take tusenie, zee asi hej. Sak uvidime, sa nezabijem keby to nevyjde sak to budee len dalsi neuspesny mesiac 😉

evus
24. feb 2009

tinika,no ak to tebe fakt vyslo´,tak polovicu snaziliek tu porazi 😀

adenka
24. feb 2009

tini to by bola fakt sila, ale zaroven aj strasne super....hovorila si vcera s manzelom?

tinika
24. feb 2009

Adenka hovorila, ale len kratko a tak o ničom ale večer sa hned snazil, chcel dačo riešiť ale bolo 12 a ja unavena na smrť. Som mu povedala ze sa musi posnazit dnes 😀

tinika
24. feb 2009

No evus a s tym porazenim, viem si predstaviť ako by sa snazilky cítili, ked oni snazilkuju o 106 a ja flakam.

tinika
24. feb 2009

Este mi začnu vypisovať ze mam poradiť kedy sexovat, aby sa trafili do ovu 😀 😀 😀 a pri tom u nas to bola fakt nahoda, uhanala som muza už týzden a vtedy som si myslela ze uz davno po ovu je

adenka
24. feb 2009

tini mozno tie muzove potvory boli po tom utlme take nazhavene ze nevedeli co od radosti 😀 😀

tinika
24. feb 2009

adenka 😀 😀 😀 to bola taka rychlovka, ze by to bol fakt zazrak

adenka
24. feb 2009

tak pre vas mozno ale pre tie tisice bojovnikov asi stacilo 😀

tinika
24. feb 2009

no uvidime adenka, tak v nedelu by sme uz mohli byt isty ze či sme tehu

vavenka
autor
24. feb 2009

Ahojte, tak ja som jasna
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Akurat ze mrcha sa nie a nie rozbehnut, vcera som trollilinku spinila a dnes nic, akurat ma brucho boli mrchovsky uz od vcera obeda 😠 😠
Hej a test vcera jasnacka ze negativny 🙂

Co mame nove? Tini ty kedy testujes? 😉

adenka
24. feb 2009

podla mna by si mohla testnut uz v piatok...

tinika
24. feb 2009

Vaven ja si test nekupujem, a chcela som az v nedelu ale to ho budem musiet uz v piatok kupit a neviem či vydrťžim do nedele
hej aden? Zase ma nahovarate 😀 😀 No ved uvidime

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre