Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
21. feb 2011

zajtra testujes zas?

tinika
21. feb 2011

@vavenka jo a potom k lekarovi 🙂

vavenka
autor
21. feb 2011

@tinika a co u lekara?

tinika
21. feb 2011

@vavenka sak kukne na mna ne 🙂) abo krv zobere pri patovi som bola az v 9tt a ma strasili, chcem vediet ze je vsetko ok

vavenka
autor
21. feb 2011

Jaaaj no k lekarovi by som sa este neplasila, sak krv - ked je pozitivny test, bude aj krv, nic ine este asi neuvidia.... Podla mna skor jak v tom 6-7tt sa asi neoplati ist...

tinika
21. feb 2011

@vavenka eviem, kamoska bola v 5tt a bolo vidno tak teraz neviem

evus
21. feb 2011

@tinika byt tebou,tak tiez este pockam aspon tyzden dva...

tinika
21. feb 2011

@evus hej pockam asi

slniecko4
21. feb 2011

@tinika blahoželám, supeeeer, teším sa s tebou. 😵 😵 😵

mum_to_be
21. feb 2011

tinika, parada!!!! drzim palce!!!! 😀

mum_to_be
21. feb 2011

ja tiez suhlasim, ze treba pockat do 7.tt.

tinika
21. feb 2011

@mum_to_be 🙂 vdaka

tinika
21. feb 2011

@slniecko4 vdaka a vy ako?

vavenka
autor
22. feb 2011

@tinika no ako?
testovala si?

tinika
22. feb 2011

@vavenka hej rano slaby tienik na sitnom teste, na obed zase tienik ale este som len 13dpo tak počkam do bud. tyzdna a testnem z poslednym

slniecko4
22. feb 2011

@tinika my stále rovnako,ešte stále nemám MS od 20.12., keď som bola pri Dr. 9.2.,povedala,že to môže byť z kojenia a ak nedostanem do 20.2.,mám prísť na vyvolávačku.. Dnes som šla,ale nepichla mi vyvolávačku,ale urobila mi utz a vzala krv na HCG,či to je fakt z toho kojenia.. Výsledky majú byť vo štvrtok,takže asi až vtedy mi pichne vyvolávačku a čakať na MS,potom začneme snažilkovať.. 🙂

slniecko4
22. feb 2011

babenky a vy sa ako máte? 🙂

tinika
22. feb 2011

@slniecko4 tak drzim prsty

vavenka
autor
22. feb 2011

My sa mame dobre 🙂 drobec sa rozchodil, no ale ciste kamikadze ta moja dcera, pusti sa a bezhlavo leti do priestoru 😀 musim jej byt stale v patach, ale sranda to je 😉 Uz ma 7 zubov a dalsi na ceste, zlata je....
Slni drzime prsty 😉
Tini sak otestuj aj zajtra, ci silnie, potom kupis dalsi 😉

tinika
22. feb 2011

@vavenka ta asi az cez vikend bo uz mam 4 testy 🙂)) pri patovi 6 tak nech neprekonam rekord 🙂)) dufam ze ukaze silnejsie a vo stvrtok budem vediet z krvi tak uz len pre pocit urobim test sak uz nebudem potrebovat asi 🙂 a ked ta bude po zaruke 🙂))

slniecko4
23. feb 2011

@vavenka vave,čo sa predbehujete,my máme 6 zubov. 😀 Ale zlatá musí byť, keď ti už tak sama behá, naša v tom čase len za ruku chcela.. 🙂
@tinika tini 6 testov? si prekonala aj mňa,ja mám 5 z tehotenstva s Peťkou.. 😀

tinika
23. feb 2011

@slniecko4 ta vies, ked mne ukazovalo tieniky som si chcela byt ista 😀 bo ziadne priznaky som nemala

vavenka
autor
23. feb 2011

Jooj ja som pri Vande hadam aj 10 urobila 😀 😀 lekarne na mne pekne zarobili 😉
Slni no daj pokoj, este nema taku stabilitu, sa jej casto nohy zapletu a potom ju len chytam, odvazna je az moc.. Ale kazdym dnom urobi naraz viac a viac krokov, ked to takto pojde dalej tak o 2-3 tyzdne bude chodit....

vavenka
autor
23. feb 2011

@tinika si nemala 2x denne testovat 😉 sak hcg rastie ze za dva dni raz tolko, tak zajtra kebyze testnes, tak by uz mala byt pekna ciarka 😉 to zajtra ides na krv, ci o tyzden vo stvrtok?

tinika
23. feb 2011

@vavenka zajtra pride kamoska zobrat krv, k lekarovi o tt

tinika
23. feb 2011

@vavenka a vies ja pri patovi aj ked som testovala neskor furt boli slabe čiarky ale teraz aj skor ich vidno tak snad, ale az v sobotu chcem, aby som mala dialnicu jak hrom 🙂

ingulik
23. feb 2011

@slniecko4 ahoj citam ze si das vyvolavacku...ale agolutin sa nesmie pocas kojenia...je to synteticky hormon a prestupuje do mlieka...

slniecko4
23. feb 2011

@ingulik ingu,ja som to už čítala o tebe,čo si bola na vyvolávačku,moja dr. vie,že kojím,tak neviem,akú vyvolávačku mi chce pichnúť.. neviem,uvidíme zajtra,až prídu výsledky z krvi,čo vlastne bude.. tebe ju po akej dobe pichali? koľko ti meškala MS? mne ju chcela pichať už pred dvoma týždňami,lenže podľa utz vravela,že to vyzerá,že dostanem čoskoro MS,ale nedostala som,takže asi preto.. 😒

slniecko4
23. feb 2011

@ingulik a tebe keď pichli vyvolávačku,kojila si a kojíš ďalej?

katka444
23. feb 2011

@tinika tiniiii supeeer gratulujem 🙂 a kolko ste snazili?
u nas druhe v nedohladne, mozno casom, uvidime.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre