Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
5. jún 2013

no spanie to je iná kapitola u nás :D Miško je od 18 mes sám v izbe len nechce sám zaspávať ani on ani Sima tak keď je muž na služobke Simča vo svojej postieľke a Miško vedľa mna a tak zaspávame a ked zaspí tak ho prenesiem do jeho izby.ked je , ale chorí tak spí pri mne.Sima je zatiaľ pri nás v spálni už by som ju aj dala k Miškovi, ale ona sa strašne skoro ráno budí okolo 6 hod a Mišo kedze nespí cez den spí niekedy aj do 9hod....

ingulik
5. jún 2013

Čauko baby...no čakáme a nie jedno ale rovno dve...nevieme ako sme k tomu prišli a zrazu je to tu...este som sa z toho nespamatala a ani neviem ako to zvládneme...

vavenka
autor
5. jún 2013

@ingulik Inguuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu tak toto je - ty koky!! Normalne som v soku z teba! 🙂 Tak uz nejako zvladnete, neboj, pomozu babky.... A co tvoj muz na to?? Moj by asi na psychiatrii skoncil 😀 a teda ked neviete, ako ste k tomu prisli, tak ste asi neplanovali dalsieho potomka, co? No ty kokso, hotovka som 🙂

ingulik
5. jún 2013

@vavenka neplanovali sme nejak v najblizsej dobe dalsie baby a uz vonkoncom dve...tak verim ze to zvladneme, len si momentalne neviem predstavit, ze ako...no muz to zobral celkom sportovo...najvacsia sranda je, ze na prvom utz bolo len jedno a ked som bola teraz 3.6. v poradni tak nevedela dr. najst nic, este sa ma pytala ci sa citim tehotna...sturala vo mne sondou a zrazu nasla...dve babatka...to bol sok, keby mi dal niekto po papuli tak som asi menej sokovana...neviem o tom ze by mal niekto v rodine dvojicky, takze je to nepochopitelne....a babky...jedna uz vie-svokra, ale moja mama ked som jej povedala ze idem na gyndu tak velmi skaredo zareagovala na to, ze som znova tehotna...a tak ani neviem ako jej mam povedat, ze nie jedno ale dve budu...zajtra idem s detmi na vikend k nej, tak jej to budem musiet nejako naservirovat, ale netusim ako....mam strach ako nabuchana vysokoskolacka pred fotrom.... 🙂

zuzub
5. jún 2013

@ingulik držím palce, držte sa ! ;)

ingulik
5. jún 2013

@zuzub vdaka 🙂

nikka_
6. jún 2013

@ingulik gratulujem dvojnasobne 🙂 tak sme v tom teraz spolocne..

slniecko4
11. jún 2013

@ingulik ingu, whaw, gratulujem srdečne a neboj, spolu to nejak zvládnete..🙂

ahojte kočky,
my sme ešte tiež izbu pre Peťku neriešili, spí s nami v spálni, má svoju posteľ, kupovala som z netu, 140/70, aj s matracom.. Teraz v lete by sme jej chceli urobiť izbičku..

vavenka
autor
12. jún 2013

@ingulik ozaj, kedy mas NT ultrazvuk? A ako sa citis? Vsetko ok? Joj casto na teba myslim, si mi riadny sok vyrobila 🙂 neboj, dobre bude! No kebyze pojdes sekciou, tak na tvojom mieste veeelmi zvazujem sterilizaciu 😉 Ja som bola rozhodnuta pri jerguskovi, ze si dam podviazat vajcovody a potom ma ukecali, ze co ak.... A teraz aj lutujem, mohla som si to dat - sice mam danu zavedenu, ale aj tak... Mala by som uz pokoj 😉
@slniecko4 no ahoj, ako sa mate? Petka uz je skolkarka, nie? Ako to zlvada? A druhe este nic? 😉

ingulik
12. jún 2013

@vavenka na Utz k dankovcikovi idem 26.6., no cítim sa fajn, len bojujem sama so sebou teda s malým, lebo este ho kojim a nejak sa mi nedarí odstaviť ho...tak ani neviem či to mám alebo nemám riešiť...no a sekcia je istá na viac ako 100% a podviazanie vaječníkov...uz mi mamka zisťuje co a ako...

vavenka
autor
12. jún 2013

@ingulik no tak drzim palce, nech je vsetko ok 🙂 a este sa maly vela koji? Urcite by som sa popytala na to dankovcika, ci je nejake riziko, ze by si to nezvladala, aj babatka vyzivovat aj filipka dojcit. Ale ked ti odbornik povie, ze je to ok, tak by som to neriesila do doby, kym by to uz nebolo vyslovene fyzicky narocne pre teba (velke brusko, popripade nevolnosti atd) hlavne vitaminy prenatalne papaj a hadam to nejako ukocirujete 🙂

slniecko4
12. jún 2013

@vavenka ahoj, Peťka je už veeeľká škôlkárka, veľmi sa jej v škôlke páči a keď aj že je doma, chorá, tak povie babke, že by chcela ísť do škôlky, lebo sa doma nudí.. Naokolo nemáme žiadnych susedovcov s malými deťmi, samý starobinec dookola, takže ona chodí do škôlky veľmi rada.. A druhé? Ja by som aj riešila, ale neviem, či sa to ešte niekedy podarí, lebo mám tak nepravidelnú menštruáciu, že asi ťažko.. Niekedy mám, potom 5 mesiacov nič, potom o.k., všetko sa to nejak od roka malej podrbalo.. Tak neviem, či sa to ešte upraví, alebo to už takto zostane.. 😒

vavenka
autor
8. júl 2013

@ingulik ako sa mas??? Prid nam referovat, ci ste ok!
Zeny ako prazdninujete? Mne dnes chlop odisiel na 2 tyzdne do BA (na vikend akurat co dojde), takze som s detiskami sama, som zvedava, ako to dame... Inak nove nic, po prazdninach nastupujem do prace, mam zmiesane pocity. Dovolenku neplanujeme ziadnu, len tu sa po valale motat budeme, na par dni k svokre mozno zajdeme 😉 Taak si uzivajte leto!

tinika
5. aug 2013

@ingulik kokos moja to fakt dvojky? mate v rodine? no tak to budes mat pestre ty koky jak dlho si čakala na filipka a teraz sup a mas :D my ideme na to koncom roka :D a gratulujem :D

tinika
5. aug 2013

ja ze len nakuknem a tu take novinky

tinika
5. aug 2013

@ingulik to je smutne ze tak reaguje my este len planujeme a tetka muzova či to neprehaname chapes? jakeby sme 10 deti uz mali a reku ona ich zivit nebude

tinika
5. aug 2013

a to uz taky tt si a ja sa teraz dozviemn :D no tak ja tiez bude mtajomstvo drzat :P

tinika
5. aug 2013

@nikka_ j tebe gratulujem ale sa nam zase stehulieva tu čo?

tinika
5. aug 2013

@ingulik te ze ste uz v domčeku :D

tinika
5. aug 2013

@ingulik a čo mamca uz na to povedala potom? ja uz len na sekciou mozem

tinika
5. aug 2013

a ja ze začnem tretie kolo a ste ma obehli zase budem posledna .D u nas partia čo je kazdy po jednom dietati len jedna ma tri starsie a ja dve

tinika
5. aug 2013

@slniecko4 k to mas blbe s tou ms ja osm mala min. mesiac aj na svoj styl extrem 34dnovy a teraz hned 23 no som z toho salena jak otehu a este na babe zapracovat

tinika
5. aug 2013

@vavenka my tiez ziadna dovca bo nevychadza cely mesiac sme boli doma ani mesto mi nechyblao akurat tri dni u babky

tinika
5. aug 2013

kto si meral BT? bo idem kuk a tam mi označilo podla kramoch ze mam tmavo zelene a svetlo zelene dni len neviem čo z toho je uz ovu a čo este pred

tinika
5. aug 2013

stale predychavam @ingulik tak viem si predstavit ako ty to travis :D:D tak počitam cca bude mat filip ako mal patko ked sa risko narodil a mala som dost kedze bol naročny a to patko bol zlate dieta, neziarlil keby to mam mat 2x tak neviem :D

katka444
5. aug 2013

@tinika tini krásny monológ. 😀

baby ako to robíte. ja toho môjho nejdem prehovoriť na druhé a vy tu už tretie kolo plánujete 😠

tinika
5. aug 2013

@katka444 jak on nechce? no tak musela som dobehnut tu dlhu pauzu čo som tu nebola :D a ja som povodne chcela tretie tak o 3-5r ale tak kym najdem dajaku normalnu robotu, a tak to potom zase doma byt ... tak sme sa rozhodli takto :D a potom sa uvidi

vavenka
autor
5. aug 2013

Servuste, konecne tu niekto nakukol 😀
@katka444 - tak ho neprehovaraj a nechaj sa oplodnit 🙂 ved ani my sme druhe neplanovali a uz mam doma partakov 😉
@tinika no moji teraz kiahnovali minuly tyzden, sa tesim, ze uz to mame za sebou.... Este maju sem tam chrastu, ale uz pohoda. V septembri sa chystam uz do prace, cize o problem menej, kiahni sa uz nemusim bat....
a @ingulik sa prisla hned pochvalit, len ty si sem nenakukla 😀
BT ja uz vobec netusim, co a ako tam v grafe vyznacuje......

@nikka_ ty sa ako mas v tychto horucavach?

tinika
5. aug 2013

@vavenka moje neterky tiez od konca juna do polky jula reku neideme sa nakazit nebudem doma sediet :D ale ja som čitala prispevok z juna to prv niekto iny povedal :D:D to uz bola tehu nejaky čas tak osm myslela :D:D ze neskoro prezradila :D:D

nikka_
5. aug 2013

Caute baby..
mam sa fajn, ziadne tehu neprijemnosti okrem mojho nizkeho tlaku, ktory mi este teraz v tychto horucavach robi riadne problemy. V kuse ma boli hlava. Vo svrtok idem na poradnu tak sa tesim, ako malinke rastie. Baby kedy sa da zistit uz pohlavie?? Lebo by som chcela vediet... Damko chce silou mocou sestricku Kristinku a ine nepripusta, tak dufam, ze to vyjde a nebude sklamany.. Co sa horucav tyka, v dome sa to da prezit, mame bazen na dvore, tak sa chladime ako sa da, neviem si predstavit, ze by sme boli este stale v bytovke... Uz by mohli aj skoncit tie horucavy..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre