Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

janulik.j
18. mar 2009

Bré ránko 🙂
Zuzi a coze to takto skoro rano? Ten vytok som mala aj ja a hl. cim viac si tehotna tym viac hlienu 🙂 ja som tiez furt menila slipky, pretoze stacilo, ze som si kychla alebo sa zasmiala a uz bolo cvrknute v nohavickach 😵 😀
Idem hodit sprsku kym maly drichmuna a idem uvarit rizotko a vy tu laskavo nieco napiste bo sme boli na druhej strane. Taka hanba!!! 😠 🙂

katka444
18. mar 2009

ahojte 🙂

katka444
18. mar 2009

zuzka co nemozes spat ? 😀

tini, myslim, ze ti ovu takto vyznacilo len zato ze si zadala ten hlien. lebo ten co si zadala byva uz po ovu. skor by som povedala, ze ovu bola vcera alebo predvcerom.

katka444
18. mar 2009

ahoj janulik 😉

zuzub
18. mar 2009

čafte žienky 🙂

katka444
18. mar 2009

čaf 😉 ako?

katka444
18. mar 2009

ja som volala za ten spg a oni v piatok neordinuju ☹
a manzelikovi je najlepsie sa uvolnit z prace v piatky. a na ten dalsi mame plodne dni 😢

zuzub
18. mar 2009

kati, to ma mrzí ☹
mne sa včera zas nedali na MK pridávať príspevky 😒 neviem čo s tým je, nejak často mi to blbne 😠

katka444
18. mar 2009

no som v piatok 15 DC a ovu byva na 16-17 alebo obcas aj neskor, tak snad si tentokrat nezmysli prist skor 😠

mne to vcera tiez blblo. ked som MK otvorila tak tam nic nebolo

snazivazuzi
18. mar 2009

Kati.... keby som mohla... o pol2 som zaspala a o 3 som uz bola hore. Okolo 8 som zase zaspala a o 10 sa zobudila. No nic moc... Asi moje telo trénuje na ˝horsie˝ cas bez spánku 😀 xixi
Co máte dnes na obed?

katka444
18. mar 2009

ahoju zuzka, ja mam zemiaciky a broklolicu. a kedy to mas naplanovany ten cisarsky?

katka444
18. mar 2009

brokolicu 😀

zuzub
18. mar 2009

mnaaaaaaam brokolica 🙂 ja spravím asi v piatok 😉

katka444
18. mar 2009

aj ja ju mam mooooooooc rada

snazivazuzi
18. mar 2009

kati, zatial to vyzerá na 14.04. este sa ale uvidi. Dr. povedal ze si ma este prezrie pred 06.04. /to mám termin podla ms./ ci ten cisarák nespravi skor. Povedal, ze to závisi od placenty a od toho kolko maly vázi. No som zvedavá. Poradnu mám bud. tyzden.

zuzub
18. mar 2009

dnes mam spagety s omackou, ešte sa snažím tak trochen detoxikovať, ale 1x za deň si dám nejaké teplé bezmäsité jedlo....

nikka_
18. mar 2009

ahojte kočky??
komečne máme vonku slnečno, ale keby nefúkal taký divý vietor, znova zostaneme s malým doma

evus
18. mar 2009

cauteeeeeeeeeeee

zuzi,asi nie si moc zastancom toho,ze tehotenstvo je najkrajsim obdobim v zivote zeny??? 😝 😀

u nas strasne fuka,ale svieti slnko,tak aspon nieco...

pridala som fotku nasho sediaceho macka 🙂

katka444
18. mar 2009

zuzi tak sa ti to bliiiiiizi 🙂

ahojte evus, nikka

u nas chvilu svieti slniecko a chvilu sa certi zenia 😝

snazivazuzi
18. mar 2009

jeeej evus, hihi no misko je fakt macko 😀 je velmi zlaty!

zuzub
18. mar 2009

ahoj evus, miško je zlatý 😉 u nás je to s tým počasím tiež divné chvíľi svieti slnko, chvíľu sneží 😝

katka444
18. mar 2009

jeej ako uz krasne sedka 🙂

janulik.j
18. mar 2009

Evus tak to nie je ziaden macko ale MACO 😀 Krasny ma kazdy zahybcek 😉 My sme akurat dopapali mrkvu s ryzou a tiez sa nedal Kubko zahanbit. A zacal pit aj caj, tak som happy... A dokonca spal 1,5 hod. tak dnes uz ku stastiu viac nepotrebujem 😀
Tiez rozmyslam ci pojdeme von, ked tak fuci a sem-tam aj nejaka vlocka dokonca. Tento rok sa zimy tusim nezbavime 😠

janulik.j
18. mar 2009

Zuzi veru tieto posledne tt su priprava na tie noci po porode. Ja som tiez pravidelne vstavala okolo 4tej a potom okolo 8mej zaspavala. Ale aspon to mozes dospat, kdezto pri malom sa to uz tak lahko nedospi 😵

evus
18. mar 2009

janulik,vidim ze tu budu sami papkaci,ten nas sa vcera tiez najedol fajnovo,cuketu so zemiakom,neviem teda co mu na tom chutilo,ale nevedel sa dojest 😀

baby a to ten moj drahy rozhodol,ze ideme cez vikend k nasim na oravu a pojde si dat vymenit gumy na aute,blazon 😀

adenka
18. mar 2009

baby neviete co je s vave?? oslavuje // bez nas??

evus
18. mar 2009

adenka,ja som tiez akurat na nu myslela

vavenka
autor
18. mar 2009

Tu som tu som 🙂
este som netestovala 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

snazivazuzi
18. mar 2009

no ja dufam ze do zajtra vydrzi este! Jaaaaj tá vavenka, je fakt závislá na testoch 😀 xixi No neviem ako to vydrzi ked bude tehu! si od sestricky vypyta tie pruzky na cukor a bude si ich robievat sama doma, aby sa uspokojila 😀 😎 🤐

adenka
18. mar 2009

vave no konecne 😀 ...super graf...ako sa citis?? kedy testujes???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre