Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

lenocka1979
31. mar 2009

ja som volala a že môžem prísť ... chcela som ísť zajtra .... tak neviem ... keďže baby ma prehovorili...

tinika
31. mar 2009

sak chod leni aspon z krvi ti urobia a uvidis čo dalej

tinika
31. mar 2009

Baby som taka rada ze vas mam, tolko ste mi pomohli, podporili ma, dufam ze teraz ja budem oporou pre snazilky
Vavenka takze vieš čo ťa čaka 😀 😀
A katka ti sa tiez snaž, síce to uz nestihnete rodiť tento rok, ale to neva, aspon byť tehu tento rok 😉

lenocka1979
31. mar 2009

keď ja neviem ... o krvi sestrička nič nespomínala ... fakt neviem ... ako nič za to nedám ... ale ak nič zatiaľ neuvidí, tak je to asi zbytočné

lenocka1979
31. mar 2009

tini, ja som tiež rada, že sa tu baby tak podporujú ... verím, že to dotiahneme do úspešného konca, že bude všetko ok ... a že vavenka a katka sa budú čoskoro tešiť rovnako ako my dve .... 🙂

tinika
31. mar 2009

Leni aj ja dufam a aj ine snazilky ktore sme tu nespomenuli je ich dost na konikovi

tinika
31. mar 2009

Najviac sa mi páči ako sa baby vedia tešiť aj z iných tehuliek, aj ked im sa dlho nedarí, to si zaslúži veľký obdiv

lenocka1979
31. mar 2009

jasnačka ... ja viem, že je ich tu viac ... ja držím palce všetkým ... vieš ... ja som šťastná, že som našla dve čiarky, ale ešte si to až tak zrejme neuvedomujem ... ale po lekárskej kontrole a pri rastení bruška to už bude iné .... potom budem rozdávať aj tehu bacily 🙂 ..... strašne to prajem všetkým ...

tinika
31. mar 2009

leni a este si nedavas do pasu ze ste tehu??

lenocka1979
31. mar 2009

hej ... a preto to taký dobrým babenkám prajem ešte viac ... mám kamošku, ktorá nemôže mať detičky a strašne by chcela ... je taký výchovný typ ... vie sa zahrať, zabaviť deti, robiť s nimi výzdobky k sviatkom ... je zlatá ... ale nemôže mať deti a strašne by som jej to priala :(

lenocka1979
31. mar 2009

a nechcem si to dať ešte do pasu, chcem to mať potvrdené od lekárky

tinika
31. mar 2009

tak ja idem papa na danovy urad
leni takych zien mi je velmi luto, neviem si predstavit ze by som ja nemohla mat deti,
ale viem o jednej čo cely zivot tomu venovala, ze chce byt tehu a v 50 sa zamyslela nad svojim zivotom ze nič z neho nemala, ze sa da najst aj iny zmysel, adopcia, alebo aj ine

lenocka1979
31. mar 2009

hej hej ... uvidíme ... možno keď postavia dom, tak si adoptujú, ale sa stane zázrak ... občas sa dejú ... tak papa

janulik.j
31. mar 2009

ahojte...
Tini pekny tienik, neboj ked testnes tak o 3dni az tam bude riadna hrubica 😎
Kubko spal hrozne stale sa prebudzal a mrnkal a vstal uz 4,30 ☹ Ale dnes mame stretko mamiciek, tak sa tesim. Hl. ze zistim, ze som neni jedina 🙂

lenocka1979
31. mar 2009

ahoj jani .... môžem sa ťa niečo spýtať?

lenocka1979
31. mar 2009

kedy je najlepšie ísť k dr. na potvrdenie tehu?

petulig
31. mar 2009

ahojte 🙂 leni ja som to zistila nejak hned po vynechani mrchy.tiez som chcela hned utekat a baby tu ma prehovorili. Tak som pockala cca 2 tyzdne po tom ako som to zistila a uz aj na sone bolo pekne vidiet fazulku. Podla mna mas este cas. Zatial sa tak potichucky tes 😉

lenocka1979
31. mar 2009

ok, vďaka petulig ... tak musím vydržať 🙂 ... musím ísť, pa

janulik.j
31. mar 2009

leni ja som sla asi 10ty den po vynechani mrchy a uz bolo vidno bodku 😉

katka444
31. mar 2009

ahojte tini mne sa zda, ze ten dnesny tienik je silnejsi 😉

no ja keby som otehu v tomto cykle, tak mam termin 18.12. takze stiham rodit este v tomto roku 😀

dnes nejak nem stiham, ale poobede uz mam volnejsie, tak dojdem 🙂

snazivazuzi
31. mar 2009

Ahojte baby 🙂

Tini, no parada! O 2 - 3 dni bude ciarka ako dialnica! Nemozes mat velky rozdiel v odtienoch ked testujes 2 dni po sebe 😉
Fhu som akurát vstala .... cca pred 10 min a uz mám v sebe 2 sisky 😀 a mliecko.... no idem s5 do postele som nejaká unavená.... kto vie co som /ne/ robila v noci 😀 hihi
Majte sa kocky, pridem este niekedy 😵

vavenka
autor
31. mar 2009

Ahojte,
Tini super, je tam, tesim sa 🙂
Ja som dnes rano schytala defekt tak "krasny" zaciatok dna 😠
Idem makat, poobede sem nakuknem 😉

aduliak
31. mar 2009

Ahojte baby 🙂
ja som dnes este vydrzala netestovat, prave som dorazila do Trinca (mame tu pobocku), mrcha by mala byt zajtra....teda dufam,ze nebude 😎
Lenocka, aj tebe gratulujem, vcera som si vsimla len Tiniku....je to skvele....

tinika
31. mar 2009

Kocky dakujem, testnem este o par dni 😀 Radost testovat teraz hihi a ked si predstavim ze este pred mesiacom som si myslela ze najst // je zazrak a teraz mam pocit ze ako lahko to islo 😀 😀 😀

janulik.j
31. mar 2009

Tini po vojne je kazdy general 😀
Aj sa dokazes sustredit na pracu? ja som bola myslienkami stale mimo...
Konecne vyslo slniecko 😎 dufam, ze krpaty zaspi v kociku a ja aspon trochu pokecam s mamickami 😵

zuzub
31. mar 2009

čaute ženy 🙂 tak ja som už tu z tej hemošky, brali mi 8 či 10 skúmaviek!!!! no hrôza a ešte horšie, že výsledky budú až v júni!!!!!! vraj sú to úplne podrobné rozbory tak sa čaka tak dlho a asi toho majú aj veľa 😖 takže zas len čakať a čakať........

adenka
31. mar 2009

ahojte babulky,
tak ja som prave prisla od doky, zacalo ma totiz palit pri moceni tak som hned letela k doky a mam zapal mocakov a aj nejaku plesen ako bonus... 😒

katka444
31. mar 2009

😖 adenka tak to nic moc, musis na seba davat viac pozor. a mozes na to nejake lieky?

u nas uz krasne svieti slniecko a ma svietit najblizsich 15 dni. juchuuu uz sa tesim na bicykel 🙂

snazivazuzi
31. mar 2009

adenka, musis si na seba dávat vacsi pozor! Nem dobre ze más zápal a k tomu aj plesen... takzko sa tieto veci liecia v tehu. Jasne, ze bude vsetko v poriadku 😉 neboj sa, ale bud opatrná! 😉 😵

evus
31. mar 2009

krasny den prajem

adenka,no teda 😒 ,pekne sa liec aby to nebolo horsie,plesne su svine,treba sa ich co najskor zbavit,aby neskor ako nasledok nevyvolali predcasny porod

zuzi,ty to uz mas za par 😉

tak ja som vyupratovala celu kuchynsku linku,mam dve vrecia zbytocnosti(krabicky a ine hovadiny) a zajtra ma este caka okno a chladnicka,dnes si uz dam pohov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre