Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
26. mar 2009

Katka, 😀 no ja viem, znie to fakt smiesne, ale cca 5ty tyzden co nespim a potom som cely den zombee. Viem, ze spat nebudem ani po narodeni malého, ale aspon ten velky batoh nebudem musiet zo sebou vlácit, bude pekne lezkat v posielke :-P a ja po dlhych 6 mes. budem moct spat na bruchu 😀 xixi
Som dala do pracky druhu dávku ... brrr este to vsetko vyvesat a dat tretiu dávku.. a potom zas vsetko vyvesat... este ze mám doma manzela 😎 😝

katka444
26. mar 2009

ahoj žienka 🙂
co porabas? v praci?

zuzub
26. mar 2009

hej som v práci až do večera do 19hod 😝 tento týždeň mám depresiu, všetko sa začína na náás sypať, tento rok je ozaj nejaký začarovaný.manžel má problémy v práci, nájomníci nám dali nečakanenvýpoveď z toho bytu čo sme prenajímali a moja mamina má nejaké zdravotné problémy......je mi zo všetkého na dve veci 😖

katka444
26. mar 2009

hm zuzub to je smutne ☹ aj u nas je to kadejako. tiez manzelik mozno pride o pracu, tak je dost blba atmosfera.

a uz mas tie vysledky z hematologie?

majulienka32
26. mar 2009

ahojte 🙂
ja som tiez hodila poprat.. mam nadchu jak moriak..nech ma to cim skor prejde.
katka kedy budes testovat?
idem pridat nejake fotky do albumu 🙂

katka444
26. mar 2009

majulik testovat? to ako ovu testik? lebo ja som len 14 DC a ovu este nebola. asi si myslela tiniku 😀

majulienka32
26. mar 2009

😀 ja vas mam uz take dopletene...uz nech ste vsetky tehu aspon si vas uz nebudem pliect.. 😉
kuknite albumik 😉
inak co porabas?

katka444
26. mar 2009

ja v práci pracujem 😝

petko je naaadhernyyyy 🙂

majulienka32
26. mar 2009

diky katka. a do kedy si v praci?

adenka
26. mar 2009

ahojte,

maju maly je cely po tebe...na tej poslednej fotke celaaa maminka 🙂 🙂

zuzub
26. mar 2009

majka Peťko je nádhernučky 😉 ozaj sa podobá na teba

majulienka32
26. mar 2009

ahojte adenka a zuzub..
moj muzik tam vidi seba a zvysnych 90 percent ludi tvrdi ze jen na mna 😀 tak ja fakt neviem..
ako sa mas adenka uz sa ti to pomaly krati 😉
zuzub s tebou to ako vyzerá?

adenka
26. mar 2009

maju mam sa dobre, akurat som sa straaaasne najedla na obed tak teraz tu fucim v robote, ale inak pohoda...
no krati...za chvilku sa preklopime cez polovicu....
a muzik nech si nefandi....Petko je cela mamina 😀

majulienka32
26. mar 2009

aden 😀 😀 .dobre poviem mu 😀
na prvy velky ultrazvuk ides uz teraz niekedy vsak?

adenka
26. mar 2009

maju 14.4. mame ultrazvuk, ale nehovorila o nom ako o velkom, len ze po 20tt...tak to asi bude ten...a potom sa chcem objednat na 3D

katka444
26. mar 2009

juuuuuuuuuj to je pocasie. nic sa mi nechceeeeeeeee. uz chcem ist domooov.

inak zajtra ideme na spg. tak drzte palce.

tinika
26. mar 2009

kati jasne ze držime 🙂

ingulik
26. mar 2009

ahojky babenky
my sme dnes boli v poradni, vsetko je OK...Veronika sa nam uz ani nemesti do zaberu na UTZ 😀 ...dalsiu poradnu mame na konci aprila a hned potom utz v 30tt...

tinika
26. mar 2009

ahoj ingu tesim sa s tebou

vavenka
autor
26. mar 2009

Hojte,
ja sa hlasim z Barcelony, dnes sme mali prijemnych 17 stupnov - ludia tu uz pobehuju v trickach s kratkym rukavom, takze super, rano mi drahy pisal ze u nas nasnezilo hehe, tak som v pravy cas vypadla 😀
Tini pekne sa drzis, tehulovsky graf ako vysity, ja si veselo uz stvrty den mrchujem 😠

tinika
26. mar 2009

vavenka ja sa vobec tehu necitim hihihi a je mi to jedno, len by to bolo prekvapko 😀 a supéer začiatok v novej praci hihi

tinika
26. mar 2009

A nemam implantačny pokles ako minule grafy to vyzeralo

janulik.j
26. mar 2009

Joj Vave ti zavidim 😉 A aka je Barcelona? Hned by som sa za tebou rozbehla 😎
My sme boli poobede na prechadzke a Kubko zaspal od 15,30 az doteraz a to sme ho uz nasilu zobudili, lebo by spal do neviem kedy a potom by v noci asi rarosil. Manzelik nejde zajtra do roboty, tak som sa tesila na vinco a olivy ale asi z toho nic nebude. Uvidim, kedy maly zaspinka. To nase dietko je same prekvapenie. On si dospava tie dni predtym, len kedy to dospim ja?! 😠 😀

tinika
26. mar 2009

Jeej vavenka ty si v Barcelone??? Aj ja ceeeem este som tam nebola, ja by som tak rada cestovala po svete

tinika
27. mar 2009

Pekne piatkove ranko, tak ja som nakoniec testla a zase nič, a to mi vip ukazoval, ze uz by dnes mohli byt //.
No čo uz, sak mne len take testy predavaju 😉

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

ingulik
27. mar 2009

bre ranko....ja mam konecne net na notebooku, ale mam fofry s diplomkou...zistila som ze ju musim odovzdat do 25.4. a este nemam ani carku, takze idem makat
tini...asi ti na nase stretko donesiem testik taky co ukaze //, ked tebe len take predavaju s / 😉

ingulik
27. mar 2009

halo kde ste vsetky??? 😕
tiez mate tolko prace ako ja? alebo sa len flakate... 😉

katka444
27. mar 2009

ahojte,
tak my sme sa rano dotrepali na ten spg a oni nerobili 😲 . a pritom som tam vcera volala ci robia.
ma nasrali 😠 😠 😠 😠

nikka_
27. mar 2009

ahojte kočky, ako sa máte??

Kati tak to je fakt na porazenie

majulienka32
27. mar 2009

ahojte
katka no to by porazilo aj mna..co su tam na hlavu padnuty..
nikka ahoj ako sa mas? Daminko je velmi zlatucky 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre