Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
26. aug 2009

zuzub a neskusis dalsi? alebo zajtra a ked budu // tak sup za dr.
drzim palce nech je to pravda a tie // sa potvrdia 😵

zuzub
26. aug 2009

ingulik, v piatok testnem zas to budem 28DC, ale nejdem sa predčasne radovať lebo na nete som sa dočítala, že negatívny výsledok testu sa môže po 5minútach zmeniť na falošný pozitívny tak neviem.....

zuzub
26. aug 2009

eš´te sa mi to nikdy nestalo, vždy som mala / keď som testovala a ta aj zostala, no a samozrejme , že aj // 😀

zuzub
26. aug 2009

inak ja som ten test po 3.minútach odložila, tak vlastne ani neviem kedy tam tá druhá / nabehla, keď som ho išla vyhodiť tak tam boli//

katka444
26. aug 2009

zuzub super. v takomto skorom stadiu ti kludne moze ukazat aj az neskor ako do 5 minut. tesim sa 🙂 🙂 🙂

tak este cakam na vavenku 😉

katka444
26. aug 2009

jeeej a adenke gratulujeeeem 🙂

katka444
26. aug 2009

zuzub ved v albume mas nadhernu ciarku 🙂 mozes sa kludne uz tesit 😉

zuzub
26. aug 2009

kati ja by som sa chcela len ma to ozaj nejak pletie, ten čas.....uvidíme v piatok asi testnem aj zajtra 😀

ingulik
26. aug 2009

zuzub...katka ma podla mna pravdu...v rannom stadiu moze byt Hcg este nizke a tie testy maju trochu slabsiu citlivost, tak trochu mu to trvalo....ja som na prvom teste mala uplne slabunku ciarku po 5.min....skus zajtra a nespusti z neho oci 😉 drzim palce!!!

katka a ty sa ako citis?
vave...tak kde si? oslavujes?

katka444
26. aug 2009

no ingu, mne dnes rano naplo, ked som vosla do kuchyne a citila pach kurata co som vcera piekla. ale zadrzala som to. rychlo vyvetrala a rychlo sa najedla. lebo ked sa hned rano nenajem, tak mi je 😝

zuzub
26. aug 2009

zajtra testnem , skúsim kúpiť iný test, toto som mala mamatest

ingulik
26. aug 2009

no hej...zacina sa prejavovat tehu...ale myslim, ze ta v podstate tesia aj taketo "neprijemnosti", ze? 😉
som taka rada, konecne sa to rozbehlo s tehulkami aj tu...potom premenujeme temu na tehule a mamule 😵

ja si idem dat kavej (taku cerealnu) kym mala spinka a potom pojdeme na prechadzku....
inak tini....ja to s hafom riesim tak (teraz u mamky)....skoro rano ide ona, ja potom vybehnem kym mala buva...potom ideme na cele doobedie von aj s kocikom, poobede ked mala spinka vybehnem s nim von alebo ju supnem do klokanky a tak ideme...no a vecer zase mamka ide....v PO mamku nahradi manzelik

vavenka
autor
26. aug 2009

Zuzub ty trdielko, sak mas krasny pozitivny testik ja sa tesiiimmmm 😵 😵 😵
Ja nic, snehobiely, ale tak co som mohla cakat, a dokonca pochybujem ci ovu bola na 14 DC, mozno az na 16 DC..
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

Adenka srdecna gratulacia, takze Dominika nepockala na porodnika? Skoro som sa strafila s datumom - som tipovala na 26.8 😉

danka24
26. aug 2009

adenka aj ja sa pripajam prajem vam vela zdravia a nech pekne priberate a rastiete 😉
vav ty si trdielko lebo skoro testujes 😀

vavenka
autor
26. aug 2009

Dani no co uz 😀

danka24
26. aug 2009

vavi ty si nepolepsitelna .. dala by som ti po rukach fakt niekedy 😀 😀 😀

vavenka
autor
26. aug 2009

Dani a preco? Sak som nic zle nespravila 🙂
Sak je kopec bab ktore uz maju na 9DPO tieniky 😉

zuzub
26. aug 2009

vavenka, koľký DC si? ja tomu testiku veľmi neverím....neviem prečo, mám taký pocit, zajtra testnem zas aj v piatok 😀 😀 😀
inak ja som tiež ťuťu nikdy som netestovla skôr ako mi meškala mrcha tak teraz mám zato chaos.........
a aký test si vavenka mala?

katka444
26. aug 2009

vave testovala si asi fakt skoro

zuzub, co rozmyslas? ved ty si jasna tehula 🙂

vavenka
autor
26. aug 2009

Zuzi ja som 23 DC
Hej, mozno som testovala skoro, mozno nie som tehula 😀
Mam mamatesty doma.... A uz dlhu dobu pouzivam mamatesty a ver ze nikdy mi ziadna ciarka nevysla....Ani po dvoch dnoch 😀 😀
A ako sa citis? Mna uz pomaly prestavaju boliet prsia...Ale zato citim podbrusko 😠

zuzub
26. aug 2009

vavenka ja mám tiež mamatest, kozy ma stále bolia aj podbruško trochu cítim,ale to len občas.....dnes ešte kúpim nejaký iný test a uvidím...... bože babenky moje veď toto je na nervy 😀 😀 😀 😀
jáááj vavenka to si veeeeeeeeeeeľmi skoro testla 😉 takže ešte je nádej, ja som dnes 27DC

petulig
26. aug 2009

adeenke gratulujem a nech sa uz nikto neopovazi ma predbehnut, teraz som na rade ja 😀

vavenka
autor
26. aug 2009

Petulig ok, Zuzub nastupuje miesto Adenky, ja nastupim miesto teba, ok? 😀

petulig
26. aug 2009

😀 😀 moze byt. Tak to dvoch tyzdnov ti odovzdam stafetu 😵 dufam..

tinika
26. aug 2009

zuzub ja som tiez mala / a potom som si isla vybavit jeden telefon, neviem ako dlho to trvalo a potom uz boli // a so tehula takze dufam, ze si moj pripad a mozem ti pogratulovat

tinika
26. aug 2009

jooj sa tesim, uz stvrta tehulka za posledne dva tyzdne čo viem 🙂 dufam ze vavenka bude piata

majulienka32
26. aug 2009

ahojte no kukam ze su tu same dobre spravy..adenka gratulujeeeeem. 🙂 🙂 🙂
zuzub aj tebe tiez gratulujem, ved ty si tehelka. huraaaa 🙂
este vavenka a mozme premenovat temu 😀

vavenka
autor
26. aug 2009

Adenka vas vsetkych pozdravuje, maju sa super, Zuzub blahozela k // 🙂
Maju joj na mna sa asi neoplati cakat, pokojne sa mozme presunut do tehu temy, ja tam bude ako cestny clen 😀

katka444
26. aug 2009

dakujeme adenke za pozdrav. a je super, ze sa maju super 🙂

vavenka ziaden cestny clen 😠 ty tam budes coskoro ako riadny clen 🙂

tinika
26. aug 2009

ahojte prave som sa dozvedela, ze som sa stala tetou hihi a najlepsie na tom je ze este rano ked som isla z nemocky, som stretla svagrinu a ze ide este len termin dohodnut hihi

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre