Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
26. aug 2009

a ked si pomyslim ako som este vo februari revala, ze ja tehu nie som a svagrovci su hihi a ako sa to časom meni 😉

zuzub
26. aug 2009

tini,blahozelám, k tete 😉

slniecko4
26. aug 2009

adenka,gratulujem a nech maličká Dominika rastie a robí vám len radosť.. 😵
zuzub,super správička,aj podľa mňa si tehuľka,lebo tie čiarky tam sú fakt dve.. 😵
vavenka,si na rade.. 😀

tinika
26. aug 2009

zuzub dakujem
a prave som sa dozvedela ze dalsia tehula na svete z konika juuj az dve jaky super den

zuzub
26. aug 2009

no tini, umňa to isté ešte nie je, ale zajtra ráno testujem, kúpila som iný značku testu, tak som zvedavá...... 😕

tinika
26. aug 2009

zuzub prepac, tri s tebou, som na teba zabudla, ale kym som si overovala ze shaarka je vraj tehula ta som nasla dalsi nick ktory je tehu hihi takze super tri tehule

zuzub
26. aug 2009

tak dalším dvom tehulkám gratulujem 🙂

tinika
26. aug 2009

zuzub 🙂 normalne nechapem, čo den to nova tehulka, take plodne obdobie uz dlho nebolo 🙂 🙂 🙂

zuzub
27. aug 2009

dobrá ránko, tak som opäť testla a test biely jak ľalia s jednou /, takže ten včerajší test bol iba planý poplach 😝 no čo už, zajtra môžem čakať mrchu...... 😔

tinika
27. aug 2009

zuzub ☹ to mi je luto

zuzub
27. aug 2009

babenky, tak ja už tomu vôbec nerozumiem, kukala som na ten test asi po 5-8 minutách a zas tam nabehli //???? 😕 😕 😕 ja vôbec tomu nerozumiem.....

tinika
27. aug 2009

no vidis zuzub tak ja si myslim ze tehulka si ale hcg este mas slabsie 😉 držkam palce nech to rýchlo stupa hore

majulienka32
27. aug 2009

ahojte
zuzub ale ja si myslim ze keby si tehu nebola tak by tam druha palicka nenabehla ani o hodinu 😕
takze uvidis ci dorazi mrcha a ak nie tak o dva dni testni znova 🙂 podla mna tehulka si, citim to v kostiach 😀

zuzub
27. aug 2009

ak mrcha nedorazí cez víkend tak testnem v pondelok, no ale poviem vám veď toto je o nervy 😖 už nikdy, nikdy nebudem testovať skôr ako mi bude meškať mrcha 😀 😀 😀 😀 😀

lenocka1979
27. aug 2009

zuzub ... veď tie čiarky vyzerajú super 🙂 .... blahoželám 🙂

tinika
27. aug 2009

zuzub sak ja som tiez mala take slabe, sak kukaj a to som robila na 31dc, az ten posledny bol silnejsi a to uz bolo na 36dc takze pohodicka, ty si tehulka a basta

zuzub
27. aug 2009

no uvídme tini 😕

a kde sa dnes všatky flákate?

tinika
27. aug 2009

zuzi my prerabame bytik tak som tu zase len na skok 🙂

janulik.j
27. aug 2009

Dobry vecer,
Adenkemoc grautulujem k Dominicke, nech si uzivaju jedna druhu, lebo to strasne letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

Zuzub drzim silno palce, nech tam tie 2 // ostanu navzdy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

My sa mame stale rovnako dobre, akurat Kubkovi idu dalsie zuby, tak v noci nespava bohvieako. Zajtra ideme do poradne, tak som zvedava ako nam nase chlapisko vyrastlo 🙂

Kati a co ty ako tehulka, nevolnosti nebyvaju?

zuzub
28. aug 2009

ahojte, dobré ránko 🙂 dnes som netestovala 😒

katka444
28. aug 2009

ahojte. ja som mala ist vcer k dr. na krv a sono. ale nikde som nebola . od stredy vecera do stvrtka rano som vracala a rano sa k tomu pridruzila aj hnacka. asi som schytala virozu od netery. ta to mala pred 4 dnami. tak k dr. pojdem v stredu. lebo on ma tehotne vo stvrtok ale stvrtok nerobi. tak dufam, ze to blbe sono zapne aj v tu stredu, lebo ma uz porazi. ja uz chcem vidiet moju babulku .

zuzub a preco?

katka444
28. aug 2009

zuzub ja ked som tehula nebola, tak tam proste ta druha / nikdy nenabehla ani po 2 hod.
ty tehu si, len je nizke hcg, tak preto ti ukaze druhu / az neskor. ja bysom na tvojom mieste utekala k dr.. na krv na hcg na potvrdenie, nech ti mozu co najskor nasadit tie lieky co potrebujes. 😉

zuzub
28. aug 2009

som si Kati povedla, že testnem až zajtra a dúfam, že tam už nájdem riadnu dialnicu po 3minutach 😀 😀 😀
ak som tehula tak k dokimu mi stačí ísť budúci týždeň lebo aj tak neviem či by tam už videl srdiečko....

zuzub
28. aug 2009

Kati a tá viróza ma mrzí ☹

tinika
28. aug 2009

kati no nezavidim ti, ja uz mam nadchu za sebou 🙂

vavenka
autor
29. aug 2009

Bre ranko, tak ja som z Prahy spat s pozitivnymi spravami 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka

kukulik30
29. aug 2009

vave.. 😕 vcau ...supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵 😵 😵

kukulik30
29. aug 2009

malo byt vaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau 😀

vavenka
autor
29. aug 2009

Kuku 🙂
Dakujem dakujeeem, uz som aj do grafov napisala......

zuzub
29. aug 2009

ahoj vavenka 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre