Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
1. sep 2009

kocky co dobreho varite dnes? ja robim na obed zajacovu polievku, rizoto so slovenskej ryze a na večeru faširky bo mame robošov na byte.
Vaven vy dnes nestavate?

zuzub
1. sep 2009

ja som dnes tinika v robote 😝 a poobede frčím k starkej, dúfam, že niečo dobré navaria 🙂 aj keď ja akosi nemám na nič chuť 😖 , žeby už tehotenské príznaky 😀

tinika
1. sep 2009

zuzi asi tehotenske priznaky, ja som tiez občas nemala chut na nič. a v praci uz vedia ze si tehu?

vavenka
autor
1. sep 2009

Zuzi no to trpnutie neviem... Ja som na sebe nidky nic nepozorovala 😖 , ale preventivne si urco daj 🙂
Tini drahy siel, ja som ostala doma, reku ze trochu popracem, ale zatial len cucim pred telkou a konom 😀
Ja asi spravim len cestoviny so syrovo smotanovou omackou 😝

zuzub
1. sep 2009

iba šéfka, jaaaaj tá mala takú radosť, asi väčšiu ako ja 😀 😀 😀

tinika
1. sep 2009

zuzi ta to potesi
vavenka tak aj moj maka na byte aj aj cumim na kona hihi

vavenka
autor
1. sep 2009

Ja som to vravela zatial len drahemu 🙂
Inak 1.10 nastupuje spat kolegyna, na ktorej miesto vzali mna, ked ona sla na matersku 😀 si to teraz pekne vymenime, dufam...... 🙂

zuzub
1. sep 2009

ja som to tiež oznámila drahému a dvom kámoškam tehulkám 😉 moja mamina ani manželovi rodičia ešte nevedia, povieme im až to bude potvrdené od dokiho.
vavenla teraz rozmýšľam či mi doki kázala acylpirin či anopyrin 😨

tinika
1. sep 2009

ja som najprv volala mamke, bo mm som nechcela cez telefon a som proste musela dakomu povedat a hned na to som písala vam, takze moj mm bol az 3 v poradi hihi

zuzub
1. sep 2009

no ja som najskôr vám písala 🙂

vavenka
autor
1. sep 2009

Zuzi to je jedno v podstate, ale anopyrin je lepsi, dokonca v lekarni maju taky pre trombofilikov 🙂

vavenka
autor
1. sep 2009

Tak ja som uplne prvej posielala sms shaarke, potom tu MK a potom drahemu 🙂 Takze tiez treti v poradi....
Stvrta asi bude naj kamoska, potom sef - musim si s nim dohodnut podmienky fungovania, pretoze dost casto sluzobne cestujem do zahranicia a rada by som to vynechat.... A potom asi nasi, ked uz to bude potvrdene...

tinika
1. sep 2009

hihi no tak mm neboli prvi hihi tak padam ja pa zatial

snazivazuzi
1. sep 2009

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ja hned odpadneeeeem!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Gratulujem vsetkym tehulkám!!! To je uuuzasné!

zuzub
1. sep 2009

pa tini.myslíte, že ma doki nechá PN? Neviem či mám zostať my máme v robote taký blázninec a aj víkendy robím 😝

evus
1. sep 2009

babulky ahojte,ja som uz momentalne vyse mesiaca bez pocitaca,mame pokazene nabijanie a uz mesiac mame pocitac v servise,akurat je u mna kamoska,doniesla svoj net,tak som nankukla,ze co tu nove a teeeeeeeeeeeeda,same tehulky a adenka je uz maminka,supeeeeeeeeeeeeer,strasne sa tesim.tak sa drzkajte,my sa mame fajn,misko bude mat ochvilku rocik,pomaly beha sam,mame z neho radost,aj karinka v pohode,od zajtra uz zas do skolky,tak budeme samy.

zuzub
1. sep 2009

EVUS CAU, sme ťa akurát dnes spomínali 🙂 Miško už bude mať 1rok?! 😅 teda riadne to letí

zuzub
1. sep 2009

jeeej zuzi aj ty si tu, no super snažilky tehulky a maminy pekne pokope 😀

snazivazuzi
1. sep 2009

My sme mali tiez pokazeny notebook, teraz som u svojej mamy, tak som sem nakukla co nového a skoro som odpadla 🙂
Caus evus, takze Misko bude mat rocik, jak ten cas leti....

vavenka
autor
1. sep 2009

Jeeeej zeny akurat sme vas spominali 🙂

tinika
1. sep 2009

supeeer, evi tak vy rastiete ako z vody hhi
a zuzi vy tiez sak uz 5 mesiac tahate
taky super mesiac bol ten agust 😉 plodny

adenka
1. sep 2009

ahojte cicusky,

vave, zuzu normalne som z vas taka stastna 😵 😵 😵 😵

my sme dnes mali tazky den... malinka bola od rana hore, nechcela zaspat, stale sa len pytala na prsnik.. o 4tej som to uz nezvladla, dali sme jej troska beby tak pocuckala a teraz uz spinka 1,5 hodiny... asi mam slabe mliecko, alebo sa pomaly tvori alebo ja neviem ☹
ale hlavne ze je spokojna... radsej nech je na umelom ako sa trapit... budeme asi krimit aj tak aj tak a hadam to bude dobre....

tinika
1. sep 2009

adenka, svagrina tiez musela prikrmovat, malo mlieka mala a mala hltavo papala a tiez potom stale plakala, ako vravis radsej umele ako ma byt mrzuta, skusajte dalej kojit, mozno bude viac mliecka a prikrmujte. Som mudra čo? sak sa tesim čo mna čaka a este chlapček ta koliky si uzijeme

vavenka
autor
2. sep 2009

Bre ranko 🙂
Tak test je dnes zas o nieco krajsi 🙂 poobede pridam foto..
Rano som bola na odber na hematologii, o hodku mam vysledky, tak som zvedava.... Dufam ze viac ako 1x denne nebudem musiet pichat, lebo aj tak uz mam brucho sama modrina 😒

katka444
2. sep 2009

ahojte, ja dnes idem poobede k dr. a rozmyslam, ci si nevypytam PN. vsetko mi smrdi a nemozem hocico zest. neviem ako by som fungovala v praci. a pri tom jest musim stale niece, inak mi je zle aj z toho.

a drzim vam vsetkym palce na hemato ale aj inde 😉 🙂

majulienka32
2. sep 2009

ahojte
no ja odpadneeeeem. vavenkaaaa je tehulkaaaa.. ja som ti to vravelaaaa 😀 😀 😀 gratulujeeeem. 🙂
vsetkym vam drzim palceky aby bolo vsetko ok. 😉
katka daj sa vypisat, aspon si aj oddychnes 😉

katka444
2. sep 2009

jeej adenka. malinka je strasne zlata 🙂

maju tuho rozmyslam nad tou PN. asi sa dam vypísať

lenocka1979
2. sep 2009

Ahojte .... jééééj vavenka ... gratulujem 🙂 a držím palčeky ... dlho som tu nebola ... bola som na dovolenke ... toto je najlepšia správa dnešného dňa .... baby, tak vám to prajem ... super vám to vyšlo .... katke, zuzub a aj vavenke 🙂 .... super ... teším sa s vami

vavenka
autor
2. sep 2009

Jaaj Maju neodpadavaj 🙂
No hej, zatial pozitivne testiky, uvidime co povie dokina, buduci tyzden za nou skocim....
Dakujeme dievcata, uz len aby fazulky vydrzali 🙂
Na hematologii vysledky ok, aj ked hranicne hodnoty, takze picham Clexane 1x denne 🙂

ingulik
2. sep 2009

ahojte babule...my sme dnes boli u ocnej lebo Ronika ma zapalene ocko, dostali sme kvapky tak dufam, ze zaberu inak nam hrozi preplach alebo prepichovanie kanalikov... 😒

vave...zuzub...tak pre povzbudenie...ked som ja rodila, na izbe boli so mnou dve zienky, obe mali poruchu zrazanlivosti a obe mali krasne zdrave deticky...jedna mala chlapceka (ta sa snazila o babo dlhych 14rokov a cele tehu lezala) a druha dievcatko...obe si pichali clexane 2x denne po 0,2 a 0,4...takze drzim palce na stastny priebeh tehu...uvidite, tentokrat to vyjde 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre