Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

nyya
2. nov 2009

aooojte babenky....mohli by ste mi poradit v niecom prosim...akurat mi moja kamaratka pisala ze ci je mozne ze kretko po plodnych dnoch sa ti zacnu prejavovat naznaky ze mozes byt tehu...ze ti byva tazko od zaludka ale nie ze vracias...ja som jej povedala ze neviem ..tak mi prosim poradte aby som jej vedela poradit...dakujem moooc... 😉

tinika
2. nov 2009

hihi v pohode maju ja som občas tiez riadne prekrutila čo so čitala hihi idmee vonku trocha kym ste mozem hihi
Ale šak paťko spinka stale on ked treba ist hajat ta vtedy oziva hihi

tinika
2. nov 2009

ale nboj nebudeme dlho

majulienka32
2. nov 2009

vavenka tak len papaj kolko ti brusko raci 🙂 , a hlava aj mna bolela asi polku tehotenstva..ale super ze je vsetko ok. ani sa nenazdas a za chvilku budes rodit.
tini neboj aj ty kludne papaj, vsetko po porode pojde dole hravo..

slniecko4
2. nov 2009

maju,ja ešte nezačala baliť,ale zajtra chceme už rozložiť postieľku a pomaly pobaliť tašku,keďže už to človek môže čakať kedykoľvek,aby mm nemal stres.. 😀 krásny je ten tvoj malý,ako sa hovorí,cudzie deti rýchlo rastú.. 🙂
tini,tvoj mm ide k pôrodu?

majulienka32
2. nov 2009

tini no ved preto 😀

tinika
2. nov 2009

slni tvrdi cele tehu ze hej, tak snad uz nazor nezmeni a tvoj?

tinika
2. nov 2009

slni ja v stredu pobalim zbytok, bo idem do nemocky ta kuknem čo vsetko chcu aby som doniesla a postielka hoci az ked v nemocke budem bude postavena veci poprate hoci nie vsetky, pozehlene

majulienka32
2. nov 2009

slniecko tak je uz najvyssi cas zacat nieco hadzat do tasky pre kazdy pripad.keby len cudzie rychlo rastli, ale aj na svojom zbadas ako to leti. hrooozne rychlo 🙂
dobre babulky ide sa vykotit pred panelak. vedla petuska ..lebo on nam zaspinkava na velkej posteli a musim vedla neho lezat pre kazdy pripad..
tak dobru nocku aj vam aj drobcekom. papa

nyya
2. nov 2009

tak asi mi neporadite ze...no neva...

tinika
2. nov 2009

nyya ja ti neviem poradit
maju papa

slniecko4
2. nov 2009

tini,môj zatiaľ ide tiež.. 🙂 je dobré tam mať oporu,aspoň všetky známe si to chvália..
maju,papa..

evus
2. nov 2009

caute,co nove?katka sa neozvala?

lilix
2. nov 2009

ahojte. velmi ma mrzi, ze sem nestiham poriadne chodit. ani v praci ani doma.

tinika
3. nov 2009

Bre ranko
slni len som zvedava nakoľko sa k nam dostanu, kedže to zalezi aj od lekarov aj od toho kolľko žien tam bude

Katka de siiiiii?

katka444
3. nov 2009

ahojte tu som 🙂

co je noveho? ani nemam kedy citat.

tinika
3. nov 2009

Ahoj kati, som sa uz bala čo sa neozyvas, vsetko oK???? Dostaneš na zadok

katka444
3. nov 2009

gratulujeeeeem jahode k malej miskeeeeeeeeee 🙂

ingulik
3. nov 2009

ahojte babule....ja len na skok, nie je casu moc pisat, ale stale si vas precitam...prajeme pekny dnik 🙂

tinika
3. nov 2009

ahoj ingu uz ste zdrave? Ja uz mam volny pohyb hihi tak ak budes moct, daj vedieť 🙂

katka444
3. nov 2009

no ja som bola vcera len na tu krv a poradna bude vo stvrtok. uz sa neviem dosckat. musim zacat dohovarat drobcovi aby sa pekne ukazal, nech vidime kto je.
a vysledky z krvi budu az o tyzden.

tinika
3. nov 2009

Tak dohovaraj dohovaraj 🙂 inac fakt strasne to leti tie tt vam, sak ty uz 17tt kati nedavno si nahlasila // a ja sa gulam pomaly tiez hihi v sobotu uz 37tt budem a mam pocit ze do konca novembra sa maly na svet poberie 🙂

tinika
3. nov 2009

Idem ja ku kozmetičke a na kozne papa dievčence prajem pekny dnik

slniecko4
3. nov 2009

ahojte babenky.. 🙂
tini,ja mám tiež pocit,že do konca novembra sa malá vypýta,ale mohla by počkať do 29teho aspoň,lebo 28.11. mám ešte skúšku. 🙂 čo sa týka mm pri pôrode,tak dúfam,že nám ich tam dovolia,v He že treba len na poradni nahlásiť,že ho tam chcem a je to,tak uvidím v pondelok. Už keď pre nič iné,tak aspoň pocit,že je tam niekto blízky,mi pomôže,šak potlačiť za mňa nepotlačí,ani tú bolesť si neodkrúti. 🙂 Ale švagriná tak mala mm pri pôrode a ten jej masíroval kríže s gélom mentolovým,dal napiť,predsa len,máš sa ku komu ozvať.. 🙂 A bude prvý,kto bude vidieť drobčeka nášho.. 😅

slniecko4
3. nov 2009

a načo ideš na kožné,si chorá?

katka444
3. nov 2009

slni tini, to je super. zachvilku budeme mat nove ladycata. uz sa tesim. len nech je to rychle a co najmenej bolestive. a som zvedava, ktora bude prva.

tinika
3. nov 2009

slni hihi no my mame termin uz 28,11, tak ked tvoja ti dovoli skusku urobit, tak mozno vas predbehneme 🙂 vies aby bol paťko starši, šak nemoze mat starsiu frajerku hihi
slni mala som bradavicu ta som chodila vypalovat
kati to sme vsetky take zvedave hihi

katka444
3. nov 2009

slni a ty si odkial? nebudete s tinikou rodit v jednej nemocke?

tinika
3. nov 2009

kati asi nebudeme ale bola by to sranda hihi

maxii
3. nov 2009

caute baby bola som dnes na poradni a vsetko OK, aj placenta mi lezie pomaly hore a mozno sa to nakoniec uplne upravi 😉 😉 😅

spravila mi aj take rychle sono a malicke sa super hybalo 😅 😅 ale fotku nemam, o mesiac mi spravi ten morfolog.velky ultrazvuk a dovtedy mozno zvladneme aj to 3D-cko 😀

idem vas precitat lebo nejak nic nestiham ani neviem ako sa mate 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre