Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

snazivazuzi
18. feb 2009

tinika, správne rozhodnutie 😝

zuzub
18. feb 2009

babenky poradte mi niečo na bolesť hlavy respektíve, ma straaaaaašne bolia dutiny ☹ ☹ ☹

tinika
18. feb 2009

zuzi doma sa robi oveľa lepšie ako v praci. Nikto ma nekontroluje, robim si kedy chcem, proste je to na mne. Urobiť to musim, ale aspon ak nemam chut tak nerobim a ked mam chut tak robim aj do 12 v noci 😉

zuzub
18. feb 2009

tini to máš dobre, že môžeš robiť aj doma, ja si beriem zajtra a v piatok dovolenku nech tu chorobu trochu vyležím lebo v piatok ideme k svokrovcom na východ ide tam byť v nedeľu birmovka a ja idem mužovej neterke na krsnú

vavenka
autor
18. feb 2009

Ja som sa tiez bola doma naobedovat, a tak strasne sa mi nechcelo ist spat do prace, ale co mam robit ked tu mam sefa 😠 😠
No nic, tak idem sa tvarit ze pracujem 😀

tinika
18. feb 2009

zuzi tak sa vylieč. NO je to fajn doma robiť, ale z toho by som nevyžila. Ale aspon mam trocha slobodu. IDem si kedy chcem, kde chcem, ale zatiaľ robim aj pre jednu firmu a tam vačšinou sedim cely den. V aprili nova praca, uvidi sa ako to tam bude fungovať.

vavenka
autor
18. feb 2009

De ste secky 😠 musim daco napisat lebo zas skoncime niekde vzad(k)u 😀
Som si cez obed zas zapichala 😀 celkom ok si tie injekcie....No nic, idem ja vysledky odniest gyndoske a hajde domkov na gauc pred telku 😀 😀

zuzub
18. feb 2009

vavenka ja ti tak závidim, aj ja už chcem ísť domov ☹

snazivazuzi
18. feb 2009

no co vy tu dnes vyvádzate? furt vás musim hladat vzad/k/u ako pise vavenka 🙂

tinika
18. feb 2009

Som volala muzovi, ze nech si pise co ma nakupit ale som azbudla ze je autom, tak ze ho poslem niekde do kauflandu a on ze nech ichem aj ja ze si vyberiem co chcem, tak som povedala: Ok, platis 😀 😀 😀
Inac ja som dnes dostala konecne vyplatu tak ide sa minat 😀 faktura za telefon 5000, a kopu inych veci tak raz dva bude fuc

majulienka32
18. feb 2009

ahojte, precitala som si ten clanok od mistral s jej skúsenostou v NZ porodnici. Ja nemozem povedat nic zle na porodnicke oddelenie a jej personal - bolo o mna a babetko dobre postarane. Matuska ma tiez vysetroval, on nakoniec nariadil sekciu, co bolo pre mna nakoniec aj vykupenim. Bol skor profesionalne strohy - bez emocii, ale zdalo sa mi, ze vie presne co ma robit....ze by som bola az taka skareda?! 😀
domka je mi luto co sa ti stalo..drz sa..
zuzi co sa tyka kojenia, tak kojim..zatial sa mi prsia pekne nalievaju...niekedy aj vylievaju
😀 😀 😀

majulienka32
18. feb 2009

kuk album 🙂

snazivazuzi
18. feb 2009

jeeeeeeeeeeej aky je zlaty 😀 😀 😀

tinika
18. feb 2009

Maju fakt mate fesaka

zuzub
18. feb 2009

majka Peťko je zlatunký 😵

evus
18. feb 2009

jeeeeeeeeeee maju,Petko je krasnucky

idem ja pridat foto,co ten moj manzel dnes nacvicoval na malom 😀

tinika
18. feb 2009

Evus fesaci ste, a ty mas take krasne dlhe mihalnice alebo si bola namalovana na tej fotke 46?

evus
18. feb 2009

tinika,dakujeeeeeeeem,myslim,ze som bola troska primalovana,ale ja mam mihalnice same o sebe dost dlhe 😉

evus
18. feb 2009

no co tinika,nakupila si poriadne???

tinika
18. feb 2009

Evu ja ze o jakom nakupe hovoris, uz som aj zabudla. No dokopy som kupila na večeru veci, salamu pre hava a toaletny a 500 sk v haji 😒

evus
18. feb 2009

tinika,jaze sebe nieco fajnove nakupis,ked uz drah plati a ty havinovi 😀

ingulik
18. feb 2009

ahojky....
maju....krasny chlapcek...tfuj tfuj nech ste zdravucky
ja som dnes bola v poradni...hura...vsetko je v poriadku...kuk album...ma 239g a je to asi dievcatko, kedze dr. nevidela nic medzi nozickami a ani ja 🙂

evus
18. feb 2009

jeeeeeeeee ingu,takze vsetko ok?super...a baba?to je este lepsie,Veronike pribudne konikova kamoska 😉

tinika
18. feb 2009

evus nakoniec som ja platila, bo sme boli v tesku tam nebol bankomat a v tesku beru aj stravne listky. Ja mu to nabuduce vyinkasujem

ingu superr, a vy by ste dievčatko chceli? Ako pripravy? Sa ti to krati? IDeme na dajaku party - rozlučku zo slobodou?

zuzub
18. feb 2009

evus Miško sa podobá na teba aspoň mne sa zdá 😉

zuzub
18. feb 2009

ingulik, takže ďalšia Veronika s koníka 😀

tinika
18. feb 2009

Zuzi ja ze preco veronika ale uz som si kukla ingulkin pas

zuzub
18. feb 2009

samazrejme som myslela "z"koníka 😎

ingulik
18. feb 2009

evus no k Veronike pribudne Veronika 😀 a aj mne sa zda ze Misko je po tebe...ale neviem ako manzelik vyzera...
tini nam je to jedno len aby zdrave bolo... pripravy, no sa to fajne krati a zacina komplikovat, lebo cukrarka nestiha v piatok nam dat kolace ale az sobotu a my v sobotu nestihame ani nahodou, takze netusim kto po ne pojde...

evus
18. feb 2009

zuzub,jasne ze je cely ja 😝 ...

baby idem ja do hajan,rozbolela ma hlava a mam plny nos,dufam,ze aj na mna to nelezie 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre