Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
16. apr 2010

ja fajn dnik boli sme s kamoskou na navstevu u dalsej kamosky, sme spolu chodili na tehu pripravu a sme si uzili drobcov, pofitili a tak 🙂) idem strihat havu pa zatial

zuzub
16. apr 2010

zo stretnutia s najomnikmi dnes nič nebolo,preložili to na zajtra tak dúfam, len, že nevymyšľajú a majú seriozný záujem.
mm išiel s kamošmi zapíjať narodenie syna jedneho kamoša, čo som vám písala,že sa narodil tento týždeň kámoške s tými faknými mieramy 😀 ja len dúfam, že príde domov v normále, ale na zajtra sa aj tak musím nachystať,že budem robiť vodiča 😅

majulienka32
16. apr 2010

mum takze verca vam robi len radost...petko je zlatucky a poslusny, ale sem tam tiez zatrucuje ked sa mu nieco nepaci 😉
petko polieva krhlickou kvetinky tuto doma v crepnikoch a hrabe po koberci 😀 , ale teraz ked sa vycasi tak zacneme castejsie chodit na chatu, tak bude kosit, polievat a hrbat v okoli chaty. 🙂
a druhe babetko? mm by uz chcel teraz urobit a ja na buduci rok..tak pristupil na moje zelanie..takze bududci rok na jar niekedy zrobime, no dufam ze sa zadari na prvy druhy krat...no vy uz za chvilku budete styria..
veronika sa uz tesi na surodenca?

vavenka ze brusaky 😀 no na tom som leniva a ani cas neni na brusaky..takze budem pneumatikova dalej 😉
jaj petko uz spinka a ja kukam ingu lindstromovu na doma.
vy ako travite piatkovy vecer?

tinika
16. apr 2010

taaak hava ostrihana a mozme oddychovat

tinika
16. apr 2010

maju ten vas Peťko ja uz fajny fesak velky 🙂

majulienka32
16. apr 2010

ahoj tinika, diky 🙂
ako sa mas ty? Patrik poslucha?

tinika
16. apr 2010

maju mam sa fajn, patko je zlaty, občas vystrči rozky ale da sa 🙂)

vavenka
autor
16. apr 2010

Inak baby Pipimiska dnes porodila Filipka - tie co ste ju registrovali 😉

zuzub
16. apr 2010

pipimiske blahoželám, to je super 😉 ale ona ešte nemala termín, či?

vavenka
autor
16. apr 2010

Zuzi myslim ze prave dnes mala zacat 40tt, takze pohoda - Filipko ma 3550g a 53 cm 😉 jooj uz by som aj ja sla 😉

zuzub
16. apr 2010

pekne,super miery, také akurát a rodila normálne?

tinika
16. apr 2010

waaw vave ja som nevedala GRATULUJEEEEEm

vavenka
autor
16. apr 2010

Zuzi no to neviem, isla rodit normalne, v noci zo vcera na dnes ju bolelo brusko mrchovsky, rano jej odisla zatka, tak volala doktorke. Ta ju zavolala na monitor - bola otvorena na 3 centi, tak si ju tam uz nechali s tym ze dnes porodia.... Ale podrobnosti uz neviem, len sme dostali spravu ze Filipko je na svete 🙂

tinika
16. apr 2010

jeden zaber z dnesneho dna 🙂

tinika
16. apr 2010

super na tri prsty ja na dva tri dni po vyvolavačke a tabletke :( a po 6 hodkach kontrakcii na 4 prsty hihi by som sa este dnes trapila keby ma neberu na sekciu

tinika
16. apr 2010

no a uz vidite aj moj melir ztly hihi

tinika
16. apr 2010

a toto je moj album zo včera a predvčera 🙂)

http://www.facebook.com/editphoto.php?aid=20561...

zuzub
17. apr 2010

dobré ránko 🙂 dnes som si privstala už pred piatou a neviem čo s načatým dňom 😀
tini super fotečky som pozerala na fb 😉
vavenka, peknú zábavu na svadbe prajem,aspoň sa riadne najedz kolačikov 😅

tinika
17. apr 2010

bry den
zuzi vdaka 🙂

vave pekne si to uzi a daj si kolačik aj za mna .)

tinika
17. apr 2010

mne a už pečie strudla makova čakame navstevu 🙂

vavenka
autor
17. apr 2010

Ahojte,

joj ako sa mi nechcee 😀 😀
Tini pekne fotky, aj ja som popozerala... No ten melir mas fakt zlty 😀 😀 trebalo by este nejaku farbu na to dat......

tinika
17. apr 2010

vave uz som si zvykla hihi ja som si vlasy este nefarbila nechcem to este viac dodrbat

mum_to_be
17. apr 2010

ahojte, my sme dnes vyletovali v piestanoch, jaj, fajne sme sa mali. krmili sme kacice a labute, verca vytrhala vsetky pupavy, co sme stretli, boli sme na zmrzke, ... parada. tesim sa z tohto pocasia... aj sme sa opalili. 😎
katka sa este neozvala? som zvedava na kristinku...
maju, takze o rok, no super. ja mam uz teraz pocit, ze verca potrebuje surodenca, lebo je jedine dieta v rodine, vsetci sa okolo nej tocia... mavame veru tazke pondelky...

mum_to_be
17. apr 2010

tinika, perfektna fotka sa vam vydarila!!! my sme bohuzial v piestanoch nemali fotak 😒 verca bola podarena, ked sa snazila zdvihnut taku gulu (taku kamennu, co sa niekedy dava, by auta nevchadzali napr. na pesiu zonu) sme sa nasmiali na nej, ako ju tahala a vzdychala pri tom. 🙂))

tinika
18. apr 2010

mum vdaka 🙂 no ja tiez pravidelne fotak zabudam 🙂

vavenka
autor
18. apr 2010

Ahojte, tak som vysvadbovana, bolo na pocudovanie dobre, aj som dokonca trochu potancovala 🙂

vavenka
autor
18. apr 2010

Sms od Katky444:

Ahojte, my sme ok, pekne priberame, kojime sa, kakame a spinkame 🙂 pustia nas az v utorok, vsetkych pozdravujem 🙂

Kristinka

zuzub
18. apr 2010

ahojte 🙂
Kistínka je nádhená a aké má pekné pery 😅
ja som doma, dnes som 1x v živote varila sviečkovú, a teda myslím, že sa podarila 🙂 mm sa išiel stretnúť s tými novými nájomníkmi tak dúfaam, že to vezmú, ked sa vráti ideme skladať postieľku, hura už sa stašne teším 😵

vavenka
autor
18. apr 2010

Cauko zuzub, gratulujem k svieckovej, ja som ju tiez len nedavno robila prvykrat 🙂
Drzim palce s najomnikmi....
No ja uz z tej mojej postielky budem musiet prach poutierat 😀 😀 tak dlho je poskladana,....
Ako sa citis? Vsetko ok?

zuzub
18. apr 2010

dik vave 😉
celkom ok, len dnes mi bolo tak tochu blbo ma studený pot olial a hlava sa mi točila, som sa bála aby som neodpadla, ale mi to prešlo, nechápem aj tlak som mala dobrý 😒
túto noc som bola 3x na wcko ma už išlo poraziť, som behala hore dole.....
a ty ako? nejaké fotos zo svadby poprosím 😉
som zvedavá ako bude vyzerať tá naša izba s tou postieľkou, musíme aj skrinky posunúť ale hádam to tu nejak vtrepeme 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre