Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

maxii
21. sep 2009

moj pride az teraz po 20tej ani neviem kedy 😉

dnes idem skoro spat lebo zajtra zas idem na krv na gyndu, tento krat biochemicky screening ci co....

slniecko4
21. sep 2009

maxii,tak držím pršteky..

maxii
21. sep 2009

slnicko vdaka 😅
mampocit ze stale chodim na krv 😀 😀

vavenka
autor
21. sep 2009

Slni no ja hviezdnu rotu z duse neznasam, takze asi kuknem aj ked trapny, ale menej ako rota - panelak....
Ja idem tiez zajtra na nejake odbery ku gyndoske, a stvrtok mam hemato, maxii sme na tom sskoro rovnako 🙂

maxii
21. sep 2009

vavi presne tak, stale kontroly ale aspon sa nieco deje 😅

tinika
21. sep 2009

Ahojte kočky, som tu na skok, papam a sme prisli po veci nejake
slni nepytala som sa, bo som stresovala, ze su zamknuty, sme sa nemohli dobit tam ta potom som si nespomenula

tinika
21. sep 2009

a uz na utz len do nemocky pojdem, ked ma gyndos posle takze to bol posledny, inac maly ma 1490 cca g a ze vraj je tyzden popredu a termin momentalne 28,11

slniecko4
21. sep 2009

tini,neva.. a čo znamenali nakoniec tie prietoky? či to len klasický utz? si ma predbehla termínom,počúvaj.. 🙂 ja idem 7.10.,tak uvidíme,či zmeníme termín,alebo zostane.

slniecko4
21. sep 2009

a vave,máš pravdu,je to trápne,ale čo už.. Chcem pozerať Prvý krok po Superstar,tak musím dočkať.. 🙂

tinika
21. sep 2009

slni to bolo pocut aj zvuky hihi neboj, ja tie terminy neriesim, aj tak to moze byt inač hihi prvý krok a to čo? idem dat nahrat bo uz tu pri telke nebudem ked to pojde

tinika
21. sep 2009

jaj uz viem, to ten serial o tancovani to sa mi uz nahrava 🙂

slniecko4
21. sep 2009

po superstar začína nový seriál,čo naň ide reklama,tancujú v nej,tak som zvedavá..

tinika
21. sep 2009

no len si na pozeranie počkam tak minimalne dva tyzdne ak nie dolhsie, kym nam prelozia magio

slniecko4
21. sep 2009

a ku ktorému dátumu sa sťahujete?

tinika
21. sep 2009

slni dnes tam spime prvykrat a uz bezim bo mm donosil veci do auta takze papa zajtra cez vychadzku tu dojdem nakuknut papapa

slniecko4
21. sep 2009

oki,tak príjemnú prvú noc v novom bytíku.. 😉

tinika
22. sep 2009

Bre ranko, no ja som sa veelmi nevyspala, bo sme sa tlačili na gauči a straaaasne ma boli panva ked si lahnem, nemozem sa otočit, vstat,horšie jak 200 ročna babka, ale uz som sa rozhýbala a zase beham ako zajac hihi

tinika
22. sep 2009

idem k zubarovi papa

katka444
22. sep 2009

ahojte,

tini tak nech to rychlo u toho zuzbara ubehne. takze sa ti to posunulo? 28.11 ved to je uz zachvilu. 🙂

maxi super tesim sa ze babo je v poriadku 🙂

juj vavenka aj ja by som si chcela cez den tak schrupnut.

zuzub neboj piatok je zachvilocku a mm uz bude pri tebe. aj ked slaba utecha, ale ved zatial mas nas 😅

ja som bola vcera na nakup a uz mame doma kupenu komodu na vecicky. takze uz to ozaj musim dotiahnut do toho 40 tt 😀
a v noci som mala 2 hororove sny. tak snad to nic zle neznaci 😒

katka444
22. sep 2009

ja uz som 11 tt 🙂 😵

maxii
22. sep 2009

cau kati a uz mas doma tie tehu gate? su ti dobre?🙂

katka444
22. sep 2009

jaj ozaj tehu gate. su super, len mi do nich chyba brucho 😀 takze vyzeram ako vo vreci natiahnuta. 😀 cez stehna a zadok su ok len pas je siiiiiroky. ale supla som si namiesto bruska vankusik a bolo to super. cize budu dobre ked uz budem mat riadne brusko.
takze teraz musim zase zhanat nejake take, co mi budu teraz, ked uz nezapnem normalne nohavice. som rozmyslala, ze si dam usit. kupim nejaku mencestrakovinu a dam si mame alebo svagrinke usit take na gombiky co sa daju posuvat podla toho ako brusko rastie.

katka444
22. sep 2009

maxi a kedy das fotku do albumu?

maxii
22. sep 2009

kati ja som strasne s tymi fotkami ze 😀 😀 skusim ju tam dnes dat...ked pride kolegynka a da mi kabel od fotaku, slubujem 😀 😀 😀 lebo tato fotka je uz fajn, nie je tam len taka piskotka rozmazana ako minule ale aj nozicky a rucicky a ja vidim aj nostek 😀 😀 😀

katka444
22. sep 2009

jeeej da maxi to je super. aj ja sa uz tesim ked uvidim rucicky a nozicky 🙂

a aj ti vcera povedal podla sona presne ktory tt a den si?

vavenka
autor
22. sep 2009

Ahojte, tak ja som uz po odberoch 🙂
Kati aj Ty zacinas v utorky novy tt? Aj ja 🙂

maxii
22. sep 2009

kati tak som to tam supla, ale nie su velmi dobre tie foto, no ale aspon nieco 😀

povedala ze zodpoveda velkostou 11tt+2 a podla MS som 11tt+5, dnes +6 uz a zajtra zacinam 12tt+0 cize uz 13 ty tyzden jupiii 😀

ale mam taku knizku aj na nete som si citala, ze velkost cca tych 4,5 cm zodpoveda 11temu tyzdnu, a 12tt uz ma od 6 cm a viac, takze neviem....ale dolezite je ze je OK🙂

maxii
22. sep 2009

jaj a dnes mi robili ten biochemicky screening z krvi a o tyzden mam vysledky

maxii
22. sep 2009

a cauko vavi 😅 😅
moja spolutrpitelka v rannych odberoch 😅

katka444
22. sep 2009

ahoj vavenka. v utorky mam vzdy tt + 1 den.

a co sa zistuje na biochemickom screeningu? maxi mozes hodit link na tie cm a tt

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre