Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
13. okt 2009

ja som zjedla čoko haha super zdrave ranajky, idem do mesta tak si dačo kupim papa

katka444
13. okt 2009

ja uz mam dnes v praci oblecene tehu nohavice 🙂

zuzub
13. okt 2009

a čo kati dobre sedia?

katka444
13. okt 2009

no tie co mam z internetu z bazaru mi budu tak na posledne 2 mesiace tehu. teraz su mi velke. ale som si kupila take mencestraky s tym pasom na brusko a su super. nemusim rozopinat gombicku na nohaviciach. lebo v praci za stolom mi to uz dost vadilo. hlavne poobede, ked som uz mala plne brusko obeda.

tinika
13. okt 2009

kati 🙂 parada

katka444
13. okt 2009

u nas strasne fuka. stala mi vypaduva net a aj elektriku vypína.

rienok
13. okt 2009

ahojte, potrebujem poradit...som 2 dni po ET po PK ( 7 dní od oplodnenia) včera ma pichalo v podbrušku a teraz poobede mam taky pocit ako keby mala prist mrcha ale nie take silne? myslite zeto prejde, zažila to niektora z vas?

maxii
13. okt 2009

caute, tak dnes na poradni mi spravila len take rychle sono, vsetko OK, a o 2 tyzdne ideme aj s muzom na 3D, tak sa strasne tesiiim 😉 😉

jaj akurat mi vravela ze mam vsectnu placentu ci ako sa to vola, teda ze placenta je hned za krckom, co pre mna znamena zakaz sexu (drahy sa nepotesil 😕 😕 😕 ) a zakaz akejkolvek vacsej namahy, cize nie som PN< ale klidek, nic tazke nedvihat, setrit sa - to aj robim cize nic nove 😅 😀 😀
no ak placenta "nevylezie" hore pocas tehu, co sa zevraj bezne stava, tak idem na cisarak rovno...no co uz, nevadi 😉 😉 hlavne aby bolo male OK, no nie?

zuzub
13. okt 2009

maxii, tak to je super, že je všatko ok 😉 ja som už z tej mojej zajtrajšj kontroly na nervy 😖

maxii
13. okt 2009

zuzi hlavne klud, vsetko bude OK🙂 za chvilku koncis prvy trimester, jupii 😉 😉

vavenka
autor
13. okt 2009

Caute,
prave som sefovi odoslala plan na buduci rok - KONECNE! a mozem sa vam venovat 🙂
Maxii super, uz 15tt, mam pocit ze tebe tie tyzdne idu rychlejsie ako mne 😀 😀 takze o 2tt 3D, to bude zazitok 🙂 Moj chlop este so mnou nebol, ale 27.10. mam ten NT screening - tak sa ho mozno opytam ci by siel...Aj ked teraz este nieje velmi co pozerat 🙂
Kati no uz len vydrzat, nic ine neostava... A vyskusat grify, co baby radia, co im zaberalo na nevolnosti... Mozno fakt si dat rano len nejake piskoty s cajom a nie klasika ranajky, a potom na desiatu spapatt viac, ked uz je zaludok zobudeny....Aj ked mne sa tazko radi, kedze s tymto nemam problem...
Hej, a dnes som bola na velkuu 😀 😀 by som si nikdy nebola pomyslela ze sa raz tymto budem chvalit a vytesovat, no to sme dopadli 😀 😀
Tini neuveris, ja som tiez tieto posledne dni v kuse, ale v kuse hladna, nechapem.... Sme jak medvedice, si robime zasoby na zimu alebo co 😅 😅
Juj nebyt tych zapalenych mocovych ciest, tak si to tehotenstvo uz normalne uzivam, nebyt fotky zo sona tak ani neverim ze som tehula, vobec nic mi nieje 😅 😵
Zuzub zlato neboj, zajtra bude vsetko v najlepsom poriadku - a nezabudni pytat fotku, ok? 😉

katka444
14. okt 2009

ahojte,

vavenka gratulujem ku velkej 😀

zuzub nebojkaj, vsetko bude ok. a daj hned vediet 😉

maxi takze super, ze je vsetko v poriadku. bez toho sexiku uz nejako vydrzite. my tiez nesexujeme, mne je vecer stale zle, vzdy utekam rychlo do postele, lebo len ked spim, tak mi to prejde.
maxi a ako to ze pojdes na cisarak? ved sme sa dohodli, ze budeme spolu kricat ale kazda v inej nemocke. a ty si to odspis? 😠 🙂

katka444
14. okt 2009

a ja uz mam tiez 15 tt 🙂

dnes ma tiez ponatahovalo, ale este pred ranajkami, takze nic dokopy zo mna neslo, tak to bolo ok. ale je to sranda, ze potom mi uz nic nieje az vecer mam strasnu tazobu na zaludok. ono asi aj podla toho co zjem. a nebodaj mi vytrovi, tak mi je uz pred spanim riadne zle. ale radsej chodim rychlo spat, lebo aj tak mi nic nechuti a neviem co by som este zjedla. zvycajne to oklamem poharom mlieka a lahnem do postele.

tinika
14. okt 2009

ahojte, na man niečo lezie, mam herpes a ten som uz dlhoooo nemala ☹

vavenka
autor
14. okt 2009

Kati, este par dni a prejde to, a gratulujem k 15tt 🙂
Tini 😖 tak len sa zababusit pred telku a cajik s citronom a oddych.....

tinika
14. okt 2009

Vaven, musim k lekarovi, ale poobede ani paty nevystrčim vonku

katka444
14. okt 2009

u nas dnes rano poletoval sneh. to je sila. ja som uz isla do prace normalne vo vetrovke. vsak bolo len + 0,5 °C. a keby som bola mala ciapku, tak i tu si dam. treba davat teraz velky pozor na prechladnutie.

tinika
14. okt 2009

u mas staôe snezi ale s dazdom

zuzub
14. okt 2009

ahojte 🙂 u nás brutálne snežíííííííííííííííííí, a je len 1 stupeň!!! sa mi ani nechce ísť do takého nečasu...ale idem až na obed na 13hod, babenky už aby to bolo za mnou 😒

tinika
14. okt 2009

zuzub nebojkaj, vsetko bude ok 🙂

katka444
14. okt 2009

zuzub nebojkaj, tes sa. uvidis fazulku. a bude na teba mavat rucickymi a nozickami 🙂

zuzub
14. okt 2009

dakujem, verím, že to tak bude

maxii
14. okt 2009

caute kocky pekny dnik vam zelam 🙂

toto pocasie je sila, u nas fuka ako besne, mam na sebe dlhy sveter co nosievam v zime a zimnu bundu 😀 😀 😀

zuzi drzim palceky !!! 😅 😅

tinika
14. okt 2009

kocky predstavte si kamosku mama vyhodlia z domu a ta kamoska je rozvedena, ma 3 roneho syna a rakovinu. A vraj jej povedala ze by bolo najlepsie keby zdochla kočky ja uz nechapem a to je kazdu nedelu v kostole ja fakt nechapem tomu svetu

katka444
14. okt 2009

tini 😲 😔 😢

tinika
14. okt 2009

ako nechapem ako jedna matka moze svojmu dietatu povedat aby zdochlo, fakt nechapem a verim v spravodlivost, ze sa jej to dvakrat vrati a ostane sama a opustena

tinika
14. okt 2009

Normalne mam chut jej ist vynadat krave jednej to nikdy nestravi ze sa jej dcera rozviedla, vsade ju ohovara, proste sila, aj ku mne chodila vyplakavat, ze sa nemala jej dcera vydavat, ze by sa postarali o maleho hahaha ale len ked jej kamoska povedala ze je evanjelik ta uz bol pruser a vobec, take hovorila az po funuse, ze by sa postarali a ked sa moze postarat ta ju vyhodi z domu a este chce od nej 60 tis za to ze sa starala rok o maleho

katka444
14. okt 2009

tini, je to hrozne. ani sa to neda citat. nechapem taketo matky. ta si vobec nezasluzi mat vobec deti.
a kde je ta kamoska? ma ku komu ist?

tinika
14. okt 2009

kati ze vraj dnes jej otec je doma, takze bude spat doma, ze mama jej nic nemoze, ked je tam otec a ze ma uz cislo na krizove centrum. Aj by som ju vzala k nam, ale nema kde spat este, bo tu bordel, ale k nasim by mohla v pripade potreby ist, maju volnu izbu moju. takze zatial s tym problem nie je, v piatok ide na chemo do blavy, maleho jej segra zoberie alebo otec maleho si ho zoberie ak sa ozve. Ale proste sila je to.

vavenka
autor
14. okt 2009

A ja som si fajne schrupla este, juj ja milujem PN 🙂 🙂 uz by som nesla do roboty ani za svet, vcera som bola a stacilo mi 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre