Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
18. nov 2009

ahojte,
tak mame pred sebou kratky tyzden. dnes pendelok a uz streda 😀 teda pre tych pracujucich.

my ked sme s mm spolu chodili, tak sme kazdy travili vianoce s vlastnymi rodicmi. po svadbe sme prvy rok boli u svokrovcov (o poschodie nizsie v dome 😀 ) a nasich pozvali tiez. tak sme tam mali obe rodicovske strany. na druhy rok tiez obe rodicovske strany, ale veceralo sa u nas. no a vlani, ked svokor zomrel tesne pred vianocami, sme boli len so svokrou. vtedy nasi nechceli moc prist. ze nechcu otravovat, ked to budeme mat take smutne.
tento rok by som bola veľmi rada ak by sme boli zase vsetci spolu.

zuzub
18. nov 2009

ahojte, dnes už streda, za chvíľu ďalší týžden za nami, huraa 🙂
včera poobede sme boli sadnúť 3 tehulky kámošky,hihi bolo super, ked niekto počúval tú našu debatu tak musel mať radosť, a ešte jedna kamoška mamina bola s nami 😀

katka444
18. nov 2009

hi zuzub, no ak vas poculi nejaky chlapi, tak museli prevracat ocami 😀

takze ty si si objednala ten tehu pas? tiez nad nim rozmyslam.

a ja uz mam 20 tt 🙂 uz mam polku tehu za sebou 🙂

tinika
18. nov 2009

ahojte
zuzub mi tehule tri chodime kazdy stvrtok cvičit a potom spolu na obed a tiez je radost na nas kuknut 😀 a počuvat nas hihi
kati gratulujemm
a ja uz skoro koniec 38tt hihi dnes idem na ctg a kocka co s nami cviči ma dens službu tak asi konečne uvidim aj ako vyzera porodna sala hihi

katka444
18. nov 2009

ahoj tini, dakujem. uz sa tak tesim. este nech dobre dopadne to morfologicke sono a budem spokojnejsie cakat na 40 tt.

tak dnes ides okukat porodnu salu? len aby si ta tam nenechali 😀

katka444
18. nov 2009

dnes davali rano v telerane ako si usit vybavicku do postielky. normalne ma to chytilo. ak zozeniem peknu latku, mozno cez vianoce si cosi usijem. mala by som super pocit, ze som si to urobila sama.

tinika
18. nov 2009

kati neboj nenechaju zajtra mam slubeny este segedin od spolutehuliek a fotenie tehuliek a ze potom ma aj odvezu rodit pripadne hihi

ja uz mam postielku kuk album este baldachyn hodim poobede, taky mix svokra kupila čo uz ked ja som chcela jednu sadu darovanemu konovi na zuby nekukam hih papa

katka444
18. nov 2009

tini, ved je to krasne. a aspon si usetrila. tiez chcem nieco podobne. ale najskor musime vediet ci ruzove, ci modre. tak snad uz v utorok sa dozvieme.

maxii
18. nov 2009

caute holky, dnes uz hlasim vyrazne zlepsenie mojho stavu a zajtra uz pojdem aj do prace 😉 😉

kati blahozelam k 20tt, to jak super vyzera, ze? 😀

inak baby, my ako ten zakaz sexu mame, ja mam kazdu noc nenormalne eroticke sny!!!! to zacina byt az povazlive 😀 😀 😀 😀

katka444
18. nov 2009

ahoj maxi dakujem, je to super pocit. ze uz 20 tt. uz zacnem mat aj strach z porodu.

my mame teraz tiez malo sexik, lebo vecerom mi byva uz dost blbo k vyhladuvam, tak utekam vzdy skoro spat. a u nas je to cez den problem, kedze byvame v jednom dome zo svokrou. sice mame cele poschodie so vsetkym len pre seba, ale nikdy nevies kedy dojde na navstevu. a veru tiez mam obdobia erotickych snov 😀

slniecko4
18. nov 2009

pekné ránko,babenky.. 🙂 mňa poslednú dobu tak bolia bedrové kĺby v noci,až sa na to zobudím.. 😒 nechápem.. 😒

zuzub
18. nov 2009

bola u mna práve spolužiačka zo strednej školy aj s 18mesačným synom-riadne číslo, ale fajne sme pokecali 😅
kati ja som si objednla z www.bess.sk tu sadu biely, čierny tak som zvedavá, ale na zimu je to dobrá vec

vavenka
autor
18. nov 2009

Ahojte 🙂

Ako sa mame? Katoi pekne, uz si v polovici, fakt to nejako uteka 🙂

Ja som tiez nad tym pasom rozmyslala, ale neviem, co mam rifle tak tam je ten pas super, a aj tak budem asi 80% v tychto rifliach - tak mam obavu ze ho nevynosim 😖

zuzub
18. nov 2009

ja mám aj také skoro bedrové nohavice čo v pohode zapnem pod pupok,tak k nim ten pas vynosím ja strašne nemám rada v zime nosiť tielka 😖
tehu rifle mám aj ja len vby som potrebovala ešte aspon jedny nohavice alebo menšestráky, asi pôjdem pozrieť po sekáčoch lebo v obchodoch majú hrozné ceny všetko okolo 50€ 😠

katka444
18. nov 2009

ja som si zas objednala tehu rifle tu z bazaru za 8 eur. su o cislo mensie ako tie co som objednavala prve. tie mi budu tak na posledne dva mesiace, ked uz budem mat riadne brusino.
babenka mi ich teraz pomerala a rozmery sedia s mencestrakmi co mam doma. tak snad uz tieto sadnu. a nekup ich za 8 eciek.

mum_to_be
18. nov 2009

ahojte! katka, blahozelam k tomu medzniku - ze 20 tt, neuveritelne, ako to rychlo bezi!!!! ako sa mavate, dievcata? nasa verca mala v nedelu uz 11 mesiacov, o chvilu uz budeme sfukavat sviecky na torte!!!!

katka444
18. nov 2009

ahoj mum. dakujem

tak to uz coskoro budete mat rocik. naozaj to strasne uteka. ja sa mam ok. obcas si grcnem, ale uz som si nato celkom zvykla. v utorok mam velky ultrazvuk tak sa uz tesim, ze nam vyzradia co to bude.

tinika
18. nov 2009

čafte tak som doma, ctg ok 🙂

slni teba poslednu dobu??? ja to mam na pokracovanie cele tehu, sa neviem otočit poriadne a dviham sa uz velmi tažko

katka444
18. nov 2009

tini gratulujem k dobremu ctg. a tam ti nepovedia ako to vyzera s porodom? tu u nas sa chodi posledny mesiac 1x do tyzdna ku gyndosovi a on kuka aj od spodu aj robi prietoky. a vzdy povie ako to vyzera. ze ci este v pohode, alebo uz treba pomaly startovat auto.

tinika
18. nov 2009

kati dakujem, no nepovedia, resp. jedna predomnou uz zrejme mala kontrakcie ktore ani necitila tak mala ist na dalsie vysetrenia to je tak ze akurat ozvy a pohyby plodu sleduju a prip. kontrakccie

slniecko4
18. nov 2009

čafte žienky 😉
tini,hej,len asi posledné 3 týždne,ale len keď spím a sa otáčam,je to katastrofen,cez deň fungujem ako rybička,ešte aj behať by som dokázala,keby som mohla.. 🙂 ja mám len noci také,ako 100ročná starenka.. 😀

slniecko4
18. nov 2009

ako ste strávili pekný slnečný dník,baby?
ja som bola v meste,až sa človeku žiť chce,keď je slnečno a teplo.. 🙂 som kúpila ešte malej odsávačku do nošteka,lieh na pupok a odsávačku na mlieko.. 😅

tinika
18. nov 2009

slni ja tiez v noci jak starenka a cez den donedavna est ako laň ale posledne dni uz unavena laň 😀 uz nechodim cele mesto za 10 minut, ale za 20 hihi
odsavačku ja mam doma uz ale to ostane ne čo pises

slniecko4
19. nov 2009

pekné ránko,dievčence.. 🙂

katka444
19. nov 2009

ahojte, tak co? tini, slniecko este stale 2v1? slni ale ty uz mas 39 tt, parada. zachvilu budes mat malinku prisebe.

ja uz chcem utoroook

tinika
19. nov 2009

bre ranko

slni 39 hii uz a o blizi
kati ano 2v1 som stale

katka444
19. nov 2009

inak neviem, neviem, ci uz som nahodou necitila nejake pohyby. len som si nie ista, ci to moze byt ono. v pondelok v buse cestou z prace, som mala pocit akoby mi praskali bublinky, ale skor tak nizsie pri mechure ako pod pupkom som to citila. citila som 2x akoby mi praskla bublinka. a dnes rano o 5 ked mm odchadzal do prace som sa prebrala a lezala som na boku a tiez som mala taky pocit ale tiez tak niekde pri mechure, akoby bublinky praskali. myslite, ze to moze byt uz ono?

tinika
19. nov 2009

kati jasne ze moze 🙂 neboj o chvilu ta tak kopne ze uz si budes isna na 100%
ja idem dnes cvičit ale sa mi nechce cvičit, asi pojdem len tak na prednasku hihi

katka444
19. nov 2009

tini a to ako casto chodis cvicit? u nas to byva v porodnici 1x do tyzdna od 28 tt. ale asi v mojej pracovnej dobe 😒 tak nic moc. pojdem tam asi az budem uz na materskej. iba zeby mi tam potvrdili LV.

slniecko4
19. nov 2009

kati,môžu to byť už prvé pohyby,ja som ich na začiatku tiež nevedela veľmi rozlíšiť,či je to ono,alebo nie.. 😅
tini,no,už 39tt,dnes mám presne 2 týždne do pôrodu. 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre