Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
25. nov 2009

vave,moja švagriná zas mama mm aj v tej vzdychárni a veľmi si to chválila,bol pri nej,keď skákala na fit lopte,masíroval jej boľavé kríže,dal jej napiť,proste,bolo to fajn.Potom bol aj pri pôrode,držal ju za ruku a nakoniec prestrihoval aj pupočnú šnúru.. to už by som ja nechcela,ale po tú pupočnú šnúru áno.. 🙂

vavenka
autor
25. nov 2009

Zuzi no pekne 🙂
Ja som chcela byt lekarka dakedy, z krvi nemam strach, aj nemocnice v pohode zvladam, a ako na just som skoro vobec nelezala, sak prvykrat som lezala v nemocke 3 roky dozadu, ked mi vyberali mandle......

slniecko4
25. nov 2009

vave,mandle vyberali aj mne vo vojenskej v Ke,dobrý zážitok,nie? 🙂

zuzub
25. nov 2009

ja inak hrozne obdivujem záchranarov, čo chodia na rýchlej, mám jedno kámoša čo robí záchranára, ale čo nám on niekedy rozpráva... je to fakt strašne ťažké povolanie podľa mňa 😒

slniecko4
25. nov 2009

zuzub,súhlasím s tebou.. Tiež by som to nikdy nemohla robiť,musíš mať na také niečo žalúdok.

vavenka
autor
25. nov 2009

Zuzi no to hej, zachranari maju moj obdiv...
Slni no to hej, zazitok jak svina, ja som sice bola protekcna, v novej, takze mala som analgetika na zavolanie, ale aj tak..... Ale poviem ti, odkedy ich mam von, som nebola este ani raz chora! co sa tyka dychacieho traktu......

slniecko4
25. nov 2009

vave,aj mne to veľmi pomohlo,tiež odvtedy nemám problémy s hrdlom..

zuzub
25. nov 2009

ja mandle zatiaľ mám, ale také veľké , že až doki mi mi raz povedala, že také už dáááááááááááávno nevidela 😀

katka444
25. nov 2009

zuzub 😀 si bola odvazna

ja som takto na jiske bola 2x kuknut maminu po operaciach. no neni to bohvieaky pohlad. som sa drzala, ale ked som odtial vysla, tak slzy boli na krajicku.

vavenka dakujem 🙂

katka444
25. nov 2009

kamaratka rodila pred mesiacom a mala mm na cakacke, len na salu uz nesiel. tak u nas to bude urcite mozne.

slniecko4
25. nov 2009

no nič,babenky,idem sa ja učiť,dúfam,že tinika sa nám čoskoro ozve..

slniecko4
25. nov 2009

babenky,písala mi tinika: "ahoj,bude to na dlho,nič sa nedeje,žiadne kontrakcie,keď bude po všetkom,ozvem sa."

zuzub
25. nov 2009

tak jej držíme palce, nech to ma čím skôr za sebou 😉

katka444
25. nov 2009

aj ja drzim palce. ale ako to teda je ked jej odtiekla uz vecer voda? to uz mala rodit, nie? a mozno si len myslela, ze to voda.

a inak ja doma vahu mam, ale furt sa vazim raz pred jedlom, raz po jedle. tak mam hore dole aj 3kg. a v poradni budu take optimalne podmienky, tak to berem do úvahy.

zuzub
25. nov 2009

hmm to som zvedavá ako nám tinika potom opíše ten svoj pôrod 😒
ja sa tiež vážim len na poradni, doma nemáme váhu a ani mi nijak nechýba 😀

ingulik
25. nov 2009

ahojte no Tinika pisala vcera o 22.15 ze leti do nemocky a teraz som jej posielala SMS, ze co a ako, ale zatial sa neozvala...

ingulik
25. nov 2009

vlastne o 22.45, nie 22.15

ingulik
25. nov 2009

tak Tini odpisala, ze este stale 2v1, kontrakcie nema a aj jej daco pichali ale stale nic...Patkovi sa nechce na svet

evus
25. nov 2009

cauteeeeeeee

iiiiha,tinika nam rodi????no davala som jej cas do nedele,pretiehla to o tri dni dlhsie,takze skoro mi to vyslo 🙂 😉 ...len nech to ma cim skor za sebou,len aby z toho nebol cisarak,ked jej plodova voda odtiekla a kontrakcii nikde...zjavne jej pichli vyvolavacku,aby sa nieco pohlo,si myslim,ze do vecera bude Petko na svete

my vsetko po starom,maly drichme,ja sa snazim ucit anglinu

katka444
25. nov 2009

ahoj evus,

tiez myslim, ze jej vyvolavaju. ale nevadi to, tak dlho bez plodovej vody?

evus
25. nov 2009

kati,urcite je napojena na ctg,takze keby sa s babom nieco dialo,tak ju beru na cisarsky,ale pokial bije srdiecko tak ako ma a pohyby su v pohode a tinika nekrvaca,tak si myslim,ze radsej pockaju na spontanny porod

zuzub
25. nov 2009

ahoj evus, ty si jaký odborník na pôrod 😀

evus
25. nov 2009

zuzub,nooooooooooo,vies co ani by som nebola,ale ked som lezala este tehotna s miskom v porodnici,tak sa pri mne na izbe prestriedalo asi 8zien,ktore stihli aj porodit,kym prisiel rad aj na mna a pri niektorych takto aj postupovali,plodova voda im odisla a porodili niektore az na druhy den a baba boli zdravuce...len ja som mala nervy 😠 😀

evitkamalicka
25. nov 2009

ahoj kocky, hadam to uz ma tinika za sebou

zuzub
25. nov 2009

evus, ty kokso, že 8 žien 😀 ti verím, že si mala nervy 😀

evus
25. nov 2009

zuzub,mi hovor,som aj kontrakcie s nimi predychavla,som bola rada,ze mam nejaku kamosku,s ktorou si mozem pokecat a o hodinku na to uz bola na porodnej sale a takto sa to vystriedalo pri dalsich siedmych 😀

katka444
25. nov 2009

jooj tinika chuda moje. nech uz to ma cim skor zasebou. taketo cakacky to musi byt na nervy.

maxii
25. nov 2009

juuj nech to ma tinika co najskor za sebou....

co sa tyka porodu, moj drahy chce byt pri nom...hlavne aby dozrel na lekarov 😅 no ved uvidime, ci necukne v poslednej chvili...a ked nie, tak pojde mamina, uz som jej avizovala 😀 😀 ja tam sama strasne nechcem byt....

katka444
25. nov 2009

no ja uz idem domkov z prace. doma sa zas pripojim. som zvedava na tiniku.

janka911
25. nov 2009

ahojte,
uz som pomaly zufala... som v 6tt a moje HCG je 734,3 ale zvysuje sa to pomalicky ale moj lekar mi nadava ziadne sance..na buduci tyzden som objednana na ultrazvuk a ze tam sa vsetko ozhodne..myslite ze uz bude vidiet srdiecko??ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre