Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

zuzub
16. dec 2009

ahojte, vavenaka, tak ako? 😕

katka444
16. dec 2009

vavenka sa asi kdesi tara a neinformuje nas. mozno vykupuje obchody do modra alebo do ruzova 😀

vavenka
autor
16. dec 2009

Caute krasky 🙂

Taaak je to nadcherna zenska, s krasnymi perami 🙂 vsetko ako ma byt, ma 300g, o 4 dni starsia ako podla poslednej MS, vsetko tabulkove hodnoty - mozog, srdce, dutina brusna, stehenna kost, proste ukazkove, doktor bol veelmi mily, vravel ze vyzera jak Angelina Jolie 😀 😀 😀 ja sa tak tesim dievcata 😅 😅 😅 😅

Ale aby nebolo vsetko idealne, prave hospitalizovali mojho tata, dostal zlcnikovy zachvat, asi ho iu rezat, lebo ma silny zapal a kamen mu tam volaco upchal ☹

vavenka
autor
16. dec 2009

Idem dat oto do albumu 😉

katka444
16. dec 2009

ahoooj,

ocina mi je luto, ale urcite mu pomozu a zelam mu nech sa cim skor z toho dostane.

taaaakze babaaaaaaaaaa. jupiiiiiiiiiiiiiii super gratulujem k dobrym vysledkom 🙂

nikka_
16. dec 2009

Ahojte, vave gratulujem k dalšej babe do partie pre tých našich chalanov 🙂))

zuzub
16. dec 2009

vavenka SUPER teším sa s tebou 🙂 a meno už máte?
juuuj ocina mi je ľúto,tak nech sa čo najskôr z toho dostane

nikka_
16. dec 2009

zuzub a vy kedy budete vedieť čo to je?? ak sa mi podarí hodím sem večer neaké malého fotky, bože ten je už veľký, behá jedna radosť, už aj rozprávať začal, konečne som sa dočkala slovka mama, lebo doteraz to bola len baba a dede...🙂)
práve dnes sme sa mali isť očkovať proti pneumokokom, ale lekárka šla niekam preč, takže až v piatok...

tinika
16. dec 2009

Vave gratulujem, takze začina era dievčat znova 🙂

vavenka
autor
16. dec 2009

Dakujem dievcata 🙂
Meno nemame, kazdy tyzden pomaly pridem s nejakym inym a herec to furt ofrfle 😀 Takze zzatial je princezna 🙂

katka444
16. dec 2009

jeej vave, mala je nadherna 🙂

aj ja chcem take foto. dufam, ze sa nam podari ist na 3D

zuzub
16. dec 2009

nikka, my by sme mali vedieť v pondelok 21.12. teda aspon dúfam 😅
kati, ty si spomína, že ideš piecť punčový zákusok? mohla by si mi pls poslať recept, ak máš nejaký odskúšaný.díík

tinika
16. dec 2009

vave nadherna princezna 🙂

nikka_
16. dec 2009

bože baby kde sú tie časy, ked som ja bola v takom očakávaní a na druhej strane plná strachu 🙂 mne to pripadá už tak dávno, že mam chuť mať už aj druhé...

a evuš? čo je s nou? ako sa majú oni??

vavenka
autor
16. dec 2009

Kati no tym ze mi to teraz pri vysetreni prepinal do 3D a mam z toho aj fotku, tak uz asi na 3D nepojdem......

Nikkus no a co ti v tom brani? 😉

Evus sa ma asi ok, sem tam nakukne.....

ingulik
16. dec 2009

vave...blahozelam...krasavica bude..jak mama, ze?
no my sme boli na rehabke, sme rady ze sme doma... mala bola zlatucka, lebo inak ma teraz taku maniu ze stale krici na ratu, neviem aj ci nam uz zubky nejdu
nikka...sak treba sa posnazit o druhe, ja ked bude mat mala rok tak zacnem tiez uvazovat, pokial budeme mat domcek hotovy

bonsai
16. dec 2009

vave..tak srdečná gratulácia k dievčatku..a teším sa s tebou z dobrých výsledkov.. 🙂

evitkamalicka
16. dec 2009

vavenka gratulujem k slecne 😵

maxii
16. dec 2009

vaviiiiii 😀 krasna je 😀 😀 zavidim ti fotku 😀

a gratulujeeem 😵 😵 😵

vavenka
autor
16. dec 2009

Dakujem dievcata 🙂 tak este prezit 20 tyzdnov a budem ju vidiet nazivo 🙂

evus
16. dec 2009

caukoooooooo

vavenka,takze dievcatko????moc sa s tebou tesim,malinka je na fotke nadhernaaaa 😉

nikkus,ja sem-tam nakuknem,len teraz nie je moc casu,same upratovanie,nahananie sa za darcekami a tak dookola.

vavenka
autor
16. dec 2009

Cau Evus 🙂 hej, mame slecnu 🙂
Ako sa mate? Co mas pre mangela pod stromcek? Hladam inspiraciu 😉

evus
16. dec 2009

vavus,tesis sa,ze?ty si aj tak trosku chcela prve dievcatko,ze?mame sa dobre,ujde to,pre mangela nemam nic,ale tento rok taka klasika co hadam nebola nikdy,nema boxerky a k tomu kozmetiku a nejake tricko,nejdem nic vymylsat,kupim to co potrebuje.v pondelok ideme s kamoskou na vyjazd do obchodov,KArin bude v skolke,Miso pri polovicke,tak budem mat klud pri nakupovani.

adenka
16. dec 2009

ahojte cicusky,

vavus gratulka 😉 🙂

my sme dnes boli v materskom centre...baby to je aka parada 🙂 ..som sa tesila ako mala 😀

evus
16. dec 2009

servus aden,ty uz darceky mas?

vavenka
autor
16. dec 2009

Evus hej, ja som chcela babu, polovica viac chlapca, ale tak bolo vidno ze sa tesil hlavne ze je vsetko v poriadku 🙂 no aj u mna to bude tento rok asi klasika, fakt nemam ziaden napad...

Aden aj ja gratulujem k centru 😉 Co ste tam robili?

adenka
16. dec 2009

evus mam uz vacsinu, akurat fotoknihy som objednala ale ja truba som nepotvrdila v maiky objednavku, tak mi ich nedali do vyroby 😠 😠 .. vcera som ich objednala nanovo, ale budu az po sviatkoch hotove 😒
este malej chcem kupit cumloveho maznaka a manzelovi nejaku mikinu, ale to aj ked nebude tak prezijeme... 😅

adenka
16. dec 2009

vaven je to tam super, su tam preliezky, smykalky, gulicky, trapolina a zinienky, tak sme capli deti na zinienky a klabosili... navaria ti tam kavu, caj, no uplna parada kam sa zasit ked je vonku hnusne...

vavenka
autor
16. dec 2009

Aden no krasa 🙂
Pocuj, obzeram tie fotoknihy na nete, ale nejak mi to nejde.... To akoze posles fotky, a oni ti ich vytlacia ako obrazky v knihe? Aj nejaky pokec k nim si davala? Celkom ma to zaujalo 🙂

evus
16. dec 2009

vavenka,robi sa to cez program cewe fotosvet,ktory si stiahnes na fotolab.sk,inak mam dve poukazky na 50percentnu zlavu na tieto knizky,ak ich niektora chcete,kludne darujem.Iank taka knizka vyjde dost draho,teraz som ju robila svkorovcom na vianoce.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre