Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
17. mar 2010

Tini no ja nejak si myslim ze som dost sikovna na to, aby som pracu mala - netvrdim ze stale bude taka lukrativna ako teraz, ale tak ja by som nedopustila byt bez prace - myslim ze ked clovek naozaj chce tak to ide... Tu na vychode sice tazsie, ale ide....

tinika
17. mar 2010

vaveč sak jasne ja hoci by som predavačku mala robit abo neviem čo ale určite by som doma nezalamovala rukami ze nemam robotu a peniaze lepsie niečo ako nič ze?
no hadaj čo to mam v albume hm? 😉

vavenka
autor
17. mar 2010

Obaja mame byty, ale oba byty splacame, mame na nich hypoteky, aj na pozemku je hypoteka, a este sa toho roku asi aj stavba zalozi, aby bolo na dokoncenie 😀 takze ja zijem americky den 😀 😀 vsetko na dlh 😉

vavenka
autor
17. mar 2010

Tini no ja netusim co to je 🙂 Nejake sobik ci co, ale co to je za predmet - neviem 😀

vavenka
autor
17. mar 2010

den=sen 🙂

tinika
17. mar 2010

hej sobik usb 🙂)
aha takze aj byty pod hypo mate tak potom jasne ale ste dobry ked ste tolko domu urobili bez pozicky .))

vavenka
autor
17. mar 2010

Tini no je to zlozitejsie, aj ta hruba stavba je v podstate z pozicanych, ale bolo to prefinancovane inac troska, takze este nieje zalozeny 😀 takze na 30 rokov mame splatok az az.... No kym zvladame splacat, popri tom zit ako ludia a usetrit par stovak na to, aby sme v lete mohli vypadnut na dovolenku a v zime si spravit pekne vianoce, tak viac nepotrebujem....

tinika
17. mar 2010

vave tak hej, len nam na dovcu teraz nevychadza k moru .) ale aj tak som rada ze sa nemusime tlačit v dvojizbaku a mam aj pracovnu a nemam papiere po celom byte a na dovcu nasporime 🙂) aj tak teraz by som este k moru nesla musim sa zlučtit trocha .) tak mam apson rok na to

vavenka
autor
17. mar 2010

Tini no ved jasne, ani nam predpokladam nevyjde kazde leto... Ani teraz neviem ako to bude, ale snivat mozem, nie? 😉
Kym sme boli dvaja bez rozostavaneho domu, tak sa neriesilo nic, bola to pohodka, ale teraz sa uz pozera aj tu aj tam, ratame s tym ze aspon 2 roky by som teda chcela na materskej ostat - takze tam pojde prijem z mojej strany rapidne dole - ved v podstate uz teraz co som PN tak som hodne klesla, tazke jedno s druhym.....
Uvidime, zas ta dovolenka nieje podmienkou, jasne ze sa budem tesit, ked sa podari, ale ak nie - tak sa nezblaznime 😉

tinika
17. mar 2010

veru veru mne teraz ani dovca nechyba ja som uplne happy ked mm ma volno a ideme sa prejst alebo k nasim na vikend 🙂 a ked bude mat mamca dovcu v lete ta pojdeme k nim a mm bude mat kus oddych .) a ja zmenu
teraz aj tak by som si dovcu nevychutnala ked je maly taky maly kazdy sice inac hovori ze lepsie s malym ale tak mi letia dni doma a nie to na dovolenke ze si poviem ze tie peniazky radsej vyuzijem inač a ked tak tu na sk troska na nejaku chatu aspon

vavenka
autor
17. mar 2010

Tini presne, dovolenka je v prvom rade o tom, aby si clovek oddychol a nacerpal nove sily..... Ked to ma byt u rodicov alebo na chate alebo hoc len na kupku, tak je to uplne v poriadku..... A samozrejme ist na dovolenku k moru a lamat si potom hlavu, z coho budem polroka zit, tak to by som si asi ani neoddychla 😀 a s malym babatkom je to loteria... Ako pisala mum - ona si ju vychutnala, ale asi to vsetko zavisi od povahy maminy a od toho ake je babatko... Ak je kludne dieta, tak pohodka... Ale ak ma v kuse vyrevuvat, byt na cicke a byt nespokojne, tak to si asi mamina dovolenku neuzije a potom su to naozaj vyhodene peniaze.....

tinika
17. mar 2010

no nas patko je zatial dost kludny az sa občas sama divim po tych stresoch čo som občas mala 😀 ale ja si radsej počkam ked bude vačši a odradza ma bud cesta dlha autom abo stresy na letisku batozina a tak .) a ako maly by to zvladal takze radsje tak a kludne
no idem uz asi do hajan, dnes som mala v plane ist skor a dokončit jedno danove a nič z toho bola navsteva ta uz som sa len flakala 😀 bru noc

mum_to_be
17. mar 2010

caute, tinika - velmi pekna bordura! my chodime v lete vzdy na tyzden do tatier (k rodine) a na tyzden k moru. posledne 2 razy sme boli v chorvatsku, boli to financne nenarocne dovolenky, ale fantasticke. a jasne, ked byvame v tatrach u rodiny a nemusime platit za ubytko, tak to tiez nie je draha dovolenka... my tiez splacame 30 r. hypoteku, takze na rozhadzovanie zrovna nemame. ale tak to riesi takmer kazda mlada rodina, nic noveho pod slnkom, no nie? dobru nocku vsetkym, ja som doteraz makala na diplomovke...

slniecko4
19. mar 2010

čaute babenky,konečne ide kôň. 🙂
tini,32 v júni budem mať.

slniecko4
19. mar 2010

tini a pekná bordúra,som teraz pozerala.. 🙂

evitkamalicka
19. mar 2010

ahojte

slniecko4
19. mar 2010

čítam,že ste riešili dovolenky,my tohto roku tiež k moru nie,snáď na budúci a tohto roku by sme do Tatier chceli.. 🙂

evitkamalicka
19. mar 2010

mum je tehu? dobre vidim?

slniecko4
19. mar 2010

evi,ahoj. 🙂 ako ide tehuľkovanie? 🙂

evitkamalicka
19. mar 2010

dobre, akurat prave kopeme jak besní

a vy sa mate ako?

slniecko4
19. mar 2010

evi,my v pohode,rastieme a každým dňom objavujeme niečo nové... Ale ti poviem,že ukecaná bude riadne,lebo si toľko džavoce,že známi hovoria,že také ukecané dieťa ešte nevideli.. 😀 Super sú tie zvuky,dokonca ešte aj pri papaní si hmká.. 😀
ešte nevieš pohlavie bábätka?

evitkamalicka
19. mar 2010

no uz od 14tt tusime, ale este to berieme s obrovskou rezervou, uvidime ci sa potvrdi na velkom ultrazvuku, idem 1. aprila....dobry datum 😀

slniecko4
19. mar 2010

ani neprezradíš? 🙂 dátum je super.. 😀

evitkamalicka
19. mar 2010

ružová 😉

slniecko4
19. mar 2010

evit,supeeeeeer.. 🙂 To by bolo super,ak by Adamko mal sestričku.. 🙂 Ja som včera rozmýšľala,že by som brala ešte jedno dievčatko.. 🙂 Ale samozrejme chcem aj chlapca.. 🙂

evitkamalicka
19. mar 2010

slni no len uvidime ci sa to potvrdi, predsalen v 14. tyzdni je to este malo pravdepodobne

slniecko4
19. mar 2010

mne moja gynekologička od začiatku tipovala dievčatko,aj jej to vyšlo.. 😀

evitkamalicka
19. mar 2010

tak to som zvedava ci sa nam to potvrdi, muzik by teraz velmi chcel dievcatko

maxii
19. mar 2010

caute 😉

Ja va zdravim z nemocky, kde asi pobudnem az do porodu 😒 🤐 🤐 tie moje hepatalky nedopadli slavne a chcu ma pozorovat 😀 😀 a ked sa zhorsia tak budu po 27mom vyvolavat porod, tak mozno na velku noc uz budem doma aj s Natalkou 😉 😉 uvidime....ak by sa zlepzili mozno ma este pustia na chvilu potom domov ale moc sa na to nespolieham ....

co noveho s vami??

evitkamalicka
19. mar 2010

maxi drzim palce

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre