Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

tinika
9. jún 2009

vave nie je zac
tak ja utekam uz na byt papa

adenka
9. jún 2009

ahojtee,
ako sa tu mate??

mum_to_be
9. jún 2009

caute babenky!!! aj my sa po case zase hlasime!!! 🙂 v pondelok uz oslavime pol rocka. uz vieme sediet - rovno vydrzime par minut. veronika je stale dobrucka ako na zaciatku. pomaly sa uz chystame na prikrmy, som zvedava... zatial sme sa ciste kojili a veronika pekne priberala. zo zaciatocnych 4000 gramov sme sa vysplhali uz na vyse 8 kil! 😲 idem pridat aj nejake novsie fotky... pekne si vas vsetky pozdravujeme, tehulky aj maminky aj buduce maminky.

evus
9. jún 2009

jeeeej mum,malaje krasnucka a je to teda riadna baba,my ideme do poradne buduci stvrtok,tak som zvedava kolko ten nas maco zas pribral 😉

tinika
9. jún 2009

zdravim, tak jadro zburane, este to treba popratat a moze sa čakať, kym tato bude moct prist murovat

nikka_
10. jún 2009

Ahojte, to tu ešte dnes nikto nebol??
ako sa tu máte? My sme od nedele u svokry, takže trocha relaxujem, lebo doma máme teraz rušné obdobie, mamina sa rozhodla, že otvárame obchodík u nich na dedine kde by som mala pracovať ja, aby som si niečo privyrobila popri materskej. Vlastne je to len na jej živnosť, ale všetko inak bude na mne. Takže sme mali čo robiť, za posledný mesiac, a dúfam, že na bud. týždeň už otvárame. Jediná výhoda je v tom, že je to v predzáhradke, takže to v pohode bude aj s malým
Inak Damko, sedí už jedna radosť, máme dva dolné zúbky, a teraz sa nám tlačia, asi všetké štyri horné, už druhý deň je strašne mrzutý, slintá, málo spinká, teda častejšie, ale krátko. Ráno vstáva pravidlene od pol šiestej, kedže už vo veľkom lozí, tak musím byť hore aj ja, lebo hrozí, že spadne s postele. V postielke sa už postaví sám, a momentálne nechce nič iné ako chodiť. Za rúčky, už doslova behá, čo sa mi zdá skoro, a nechcem mu to veľmi dovoliť, ale nieje to ľahké. On ak má oporu sa o niečo chytiť, tak sa stavia sám rovno na nohy. Takže sa teraz vôbec nenudíme. Poradňu máme až 17, takže som zvedavá na miery, ale čo sme sa vážili tak to bolo rovných 9 kg, papá už skoro všetko. slepačiu polievočku z rezancami zbožňuje, a na raňajky máme najradšej vianočku z maslom a mliekom, ale aj to už pije z pohára lebo fľaša mu už veľmi nevonia. Mám dojem, že trocha predbieha vývoj.
a ako sa máte vy?

tinika
10. jún 2009

Nikka nebojkaj sa my s brachom sme vraj chodili uz v 8 mesiacoch a neterka uz pije s pohara veeelmi davno, ona skoro od roka uz sama chcela papat, tak ju dava svagrina do tej jej stolicky, do misky jej da papat a potom sa smejeme, ze polovica jedla je na malej, ale chuti jej ta čo

adenka
10. jún 2009

cafte kocky,
maminky poradte mi, pouzivali ste nieco na opuchy noh?? moje kotniky su momentalne take siroke ako stehna...vyzeram ako strom... ☹

montana13
10. jún 2009

Ahojte 🙂
adenka, mne doktor povedal, aby som nepila minerálky, (čo som pila dosť často) ale iba čistú vodu a zabralo to 😎 a tiež som nesmela jesť melóny ☹

adenka
10. jún 2009

montana ja mineralky nepijem, nechutia mi..pijem len cistu vodu, obcas ladovy caj...

evus
10. jún 2009

adenka ani polievky nejest a uz vobec nic slane,vsetko zadrziava v tele vodu,preto tie opuchy a vykladaj si casto dohora nohy,to je inac normalka v tehu a hlavne ked prislo teplo.

tinika
10. jún 2009

no mne tie horucavy tiez nevonaju, je mi dost divne

zuzub
11. jún 2009

ahojte žienky 🙂 čo nové ako sa majú tehulky? a vave už si testovala? ja som včera bola vybaviť tú našu dovolenku, takže ideme 17.6.do Egypta 😵 😵 😵 ja sa tak strašne teším, neboli sme nikde3 roky, a hlavne dúfam, že sa vrátim ako tehula 😀

evus
11. jún 2009

zuzuuuuuuuuuub,to je super spravicka,tak nech vam dovolenka vyjde a vratite sa z nej traja 😉

adenka
11. jún 2009

ahojky,
jeeej zuzu super ze idete na dovku...budem vam tisko zavidiet..aj ja by som sa sla vyvalit niekam na plaz a schladit v mori...no snad o rok nejake to chorvatsko 🙂

majulienka32
11. jún 2009

Ahojte babulkyyyyy 🙂
ako sa tu mate? no vidim ze secky sa chystate na dovcu.. no aj my ideme v juli na tyzden na chalupu na Liptov...

adenka
11. jún 2009

ahoj maju, no my uz dovolenkovat budeme iba v porodnici... 😀

evus
11. jún 2009

maju,aspon sa nadychate cerstveho vzduchu 😉

majulienka32
11. jún 2009

ahoj aden, no vidim ze sa ti to paradne krati, vsak teraz si len otehotnela a uz sa chystas do porodnice. jaaj hrozne rychlo to leti..
uz mas aj nieco pobalene? ako sa citis?

majulienka32
11. jún 2009

evus ano to hej, malemu sa velmi paci v prirode. aj chatu co mame tam je taky spokojny, cez vikend ideme do kovacova..pocuva vtacikov spievat.
ozaj pridala som foto, boli sme na ceresnicky 🙂
evus a "maly" je uz poriadne velky ty brdo...je zlatucký
neviem ci uz mam zacat s prikrmami alebo este mam pockat..co by si poradila?

majulienka32
11. jún 2009

evus a ta satka je z modreho konika vsak? je uzasnáááá 😉

evus
11. jún 2009

maju,satku mame z bess.sk,dala som urobit aj karin aj miskovi
ty este kojis,ci uz ste len na UM?lebo ak ho dokrmujes,tak od ukoncemeho 4mesiaca mozte zacat s prikrmami v pohode.

adenka
11. jún 2009

maju leti to hrozne...zbalene este nemam nic, zatial sme riesili vybavu pre malinku a teraz zacne nakupovat maminka pre seba 🙂 ...len musim pockat na vyplatu kedze sme boli min. tyzden v polsku kupovat kocik, postielku a ostatne tak sme sa trosku vystavili 😅
citim sa kazdy den tazsie a tazsie...ale vsak to asi poznate 🙂

majulienka32
11. jún 2009

evus uz asi mesiac nekojim..takze asi pomaly zacnem..ale cim? mrkvoickou trebars, a potom neskor az sladkym vsak?
a sedet ho uz mozem davat na chvilku z oporo vsak? ja som take tela, ale radsej sa opytam sto ludi 😀
aden a aky kocarik ste kupili? a bol drahy?
neboj uz tych par tyzdnov ti zbehne ani sa nenazdas.. 😉

zuzub
11. jún 2009

fííha ste sa riadne rozpísali 🙂 adenka tebe sa to už ozaj riadne kráti.....

adenka
11. jún 2009

maju kupili sme babysmile v-max, mam foto v albume...cela trojkombi stala 290 eur, tak si myslim ze dobra cena... tu v ba stoji okolo 320 len dvojka...

majulienka32
11. jún 2009

aden je krasny a fakt dobra cena..uz tam len malicku vlozit 😉

adenka
11. jún 2009

ja sa tiez z neho tesim, akurat je dost tazky na moj vkus 😒

katka444
11. jún 2009

ahojte zlaticka. ako sa mi mate? este nikto nerodi 😀 🙂 🙂 🙂

evus
11. jún 2009

maju,kludne mozes zacat varenou mrkvickou,tu budes davat tak dva tri dni po lyzicke dvoch a potom zacnes pridavat ine veci-zemiak....vsetko s urcitym odstupom aby ak nahodou mal na nieco alergiu aby si vedela ze z coho...as tym sedenim este vyckaj,predsa je este len malinky,aby si mu skor neuskodila.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre