Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
10. feb 2009

☹ 😢 no aspon mozem chlastat ☹

http://www.fertilityfriend.com/home/katka444

mum_to_be
10. feb 2009

ahojte, katka ☹ ale ved vysetrenia napovedia, kde je problem a potom to uz pojde sup-sup. 😉
nasa veronika sa napapala vecer o osmej a spala az do pol piatej!

mum_to_be
10. feb 2009

maju, drzim ti palce!!!

ingulik
10. feb 2009

dobre ranko 🙂 ako sa mame?
nejake nove spravy od Maju?

petulig
10. feb 2009

bre ranko 😉 je tu niekto ? v robote nam znizili mzdy , tak sme znizili vykony, odteraz na 40 percent. Takze na dnes uz mam odrobene 😎

ingulik
10. feb 2009

petulig ja som tu...
ako este nevolnosti strasia alebo je ti uz lepsie?
adenka sa nam nejako neozyva... 😒

adenka
10. feb 2009

ahojte babulky...som tu dlho nebola, ale bola som 4 dni na vychode a vcera mi bolo strasne zle tak nejak nestiham...aj v praci mame toho dost...ako sa mate?

ingulik
10. feb 2009

no mala som milion spomenut...aden...a to si sa ani neozvala ze si tu u nas??? 😠

adenka
10. feb 2009

ingu chcela som, ale v piatok som nestihala, a v sobotu mi bolo zle tak som zas lezala cely den ☹ ☹ ....a tak som sa na vas tesila....

ingulik
10. feb 2009

adenka no sak aj my na teba....som dufala, ze pokecame...no nevadi...nabuduce...a uz je ti lepsie?

petulig
10. feb 2009

ingu uz je to lepsie, ak sa rano stihnem najest tak do 10 min ako vstanem tak v pohode fungujem cely den, len sa musim udrziavat najedena. Ak nestihnem tak porozpravam s misou a potom tiez fungujem. No je to uz o dost lepsie ako to byvalo. klop klop,
Aden uz to musi coskoro prejst. Ja som si kupila aj tie homeopatika cocculine ci ako sa to vola, ale si myslim ze to nerobi absolutne nic. Uz len vydrzat.

katka444
10. feb 2009

ahojte tehule 🙂

petulig
10. feb 2009

ingu ako si si dala do profilu tu vecicku, ktora ti ukazuje kolko mas eset do porodu a ako vyzera dietatko ?

petulig
10. feb 2009

serus katus, no ako ? 😀

adenka
10. feb 2009

ingu fakt som nevladala...ale nabuduce uz sa urcite ozvem...no lepsie...ani neviem...raz je to v pohode, potom je mmi zas cely den uplne hrozne ako v sobotu a ako aj vcera...

petulig to je fajn ze ti to preslo...ja rano kym sa navygrckam nemozem nic jest...teda mozem, ale to grcanie je potom uplny des, takze vzdy radsej pockam....

vavenka
autor
10. feb 2009

Ahojte, Maju este nic?
Kati teplota je ok, mozno sa len neskor uhniezdilo, skus testnut aj pozajtra, hm? Ja si aj tak myslim ze ovu si mala o den neskor ako vyznacil ff 😅

katka444
10. feb 2009

petulig no nic moc. dnes som mala len / na testiku. ale aspon som si spojne dala za poharik bylinkoveho likeru.

vavenka a co tvoja teplota? je stale tak vysoko?

petulig
10. feb 2009

no ja aj keby som chcela cakat, tak jednoducho brusko si povie ze nie a ideme. Aj ked zo mna skor ide len sama voda, fuj a to ja som vzdy bola taka ze hoc mi bolo zle aj tri dni nikdy som negrckala. no co vsetko nevydrzime 🙂
aden si predo mnou skoro o mesiac, tak uz ti to musi kazdy den prejst, drzim palce

adenka
10. feb 2009

petulig dakujem...ja stale verim ze prejde....

ingulik
10. feb 2009

petulig pojdes na tu stranku www.babystrology.com a tam si to vytvoris....bude tam aj link, ten skopirujes do popisu albumu na MK a malo by to ist 🙂
aden nevadi...az ti bude dobre prides znova a dame stretko aj s ostatnymi 😉

petulig
10. feb 2009

ingu kujem, idem to skusit, len akruat sa dotrepal sefko kurnik, tak sa musim chvilku tvarit.

petulig
10. feb 2009

katka drzim palcaky🙂 ono to pride...jaj aku som ja mala vcera chut na poharik vinka bieleho, sme si zvykli s drahym otvorit cez vikend sem tam flasku a normalne mi to chyba🙂 ja alkacka xi

snazivazuzi
10. feb 2009

Katkaaaaaaaaaaaa, vsetko naj naj naj Ti do zivota prajem!!!! nech sa tvoje sny splnia, nech na teste coskoro najdes //, zivot je niekedy nespravodlivy, ale pre kazdého nieco pekné a prijemné skryva, tak sa nechaj prekvapit moja, mozno pre teba má rezervované // na tehuteste!!!!

AAAAAAAAAAAAA zaspievajme si:

HAPPY BIRTHDAY TU YOU.......... HAPPY BIRTHDAY TU YOU....HAPPY BIRTHDAY TU YOU

HAPPY BIRTHDAY TU YOU KATKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA ............. HAPPY BIRTHDAY TU YOU!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

snazivazuzi
10. feb 2009

A aaaahojteeeeeeee bosorky! 😝

ingulik
10. feb 2009

petulig to ja som mala chut na pivo minule, ale nemozem alkohol a cigarety ani citit...takze nehrozi aby som daco vypila hoci len symbolicky 🙂

snazivazuzi
10. feb 2009

a tu moju anglinu si nevsimajte, 😀 text som iba skopirovala a ani som si nevsimla ze ako to je pisané 😀

katka444
10. feb 2009

ahoj zuzi. dakujeeem. si zlata. aspon som sa dnes konecne usmiala. posielam vam cukriky z dezertu, chytajte ......................

ingulik
10. feb 2009

jeej ja truba...jasne....katka vsetko nalepsie k narodeninam, nech sa ti spnia vsetky aj najtajnejsie tuzby 🙂

snazivazuzi
10. feb 2009

kati, chytáááááááááááááááááááááááááááááám 🙂 😵 😵 dakujem 😉

tinika
10. feb 2009

Breee ranko 😝 😝

http://www.fertilityfriend.com/home/tinika

Idem čítať čo ste popísali. Kati ako test???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre