Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

katka444
6. jan 2010

vave to hej. tak budem asi len castejsie rozbaluvat, nech sa vyvetra

vavenka
autor
6. jan 2010

Kati inak si uveodmujes ze uz si v tt, kde kebyze sa naahodou nieco stane, tak babo prezije? V podstate 24tt sa povazuje za prelomovy, nie? Ked uz babatko je schopne prezit mimo maternice.....

katka444
6. jan 2010

hej dnes som si citala jeden clanok a tam bolo ze na 85% ma uz sancu preyit. ale ja si este pockam tzch nico cez 10 tt. 😲 vsak to uz za chvilu

vave, pisala si, ze budete kupovat postielku. uz si nejake pozerala? ja sa bojim, ze lacna sa hned rozdziga a do drahej sa mi moc nechce 😒

vavenka
autor
6. jan 2010

Kati no ja sa chystam do polska....
A teda ak mi to nevyjde, tak som celkom poslulovala po tejto: http://www.e-kociky.sk/?192,safari
Ale mam pocit ze na tej stranke je secko z Polska 🙂 a teda odtial by som objednala aj kociar, mne sa ten jumper srdcia paci, http://www.e-kociky.sk/?163,jumper-x-srdcia-06 tak mozno kebyze odtial vezmem kociar aj positelku aj madrac, tak by mi tam aj dali nejaku zlavu 😀 😀
Ale ako som pisala, vela si slubujem od Polska a isto sa nechystam investovat vela do postielky.....

dzou
6. jan 2010

jeeeeeeeeej vavi akurat som len kuk a kukam ze ty chces tiez tako jumper X aj jaaaaaaaa ale v inej farbe mam ho v albume 😉 ale mne do nho este nieco chyba 😀

vavenka
autor
6. jan 2010

Dzou 🙂 🙂

zuzub
7. jan 2010

dobré ránko 🙂 vavenka inak tá postielka sa aj mne veľmí páči,len škoda, že je len taká tmavá, teraz by sa nám aj hodila do izby,ale ked pôjdeme do nášho 4izbáku , tam chcem dať do detskej bledý nábytok tak by to nevyzeralo dobre 😒
inak kúpe kočíka ja ja uvažujem v Poľsku, ale uvidím ešte ako sa ceny vyvinú lebo ceny kočíka čo chcem ja je rozdiel okolo 50€ to nie je zas tak veľa a ked si ešte odrátam, že tam prevezieme, tak sa to ani veľmi neoplatí...možno pôjdu ceny minuloročných modelov ešte aj dole.my chceme kočík kupovať niekedy tak v marci

vavenka
autor
7. jan 2010

Ranko 🙂

Zuzi no ja preto chcem ist do Polska na viac veci, vratane postielky, autosedacky, hrazdicky, kolotoca nad postielku, madrac, oblecko postelne, sterilizator, vysielacky, plienky atd atd....
A rada by som este teraz v januari, ked su povianocne zlavy a malo ludi + v marci to uz budeme 8my mesiac tak to uz sa asi na taku celodennou tour po Nowom Targu nebudem citit 🙂

mum_to_be
7. jan 2010

caute vsetky!!! my sme boli par dni v Blave, tak som sa neozyvala. 😉
vavenka, a aky kocik a autosedacku mas vybranu? ja by som ale sterilizator nekupovala, ved veci lahko vysterilizujes aj v obycajnom hrnci. ja som zdy pridala trosku kyseliny citronovej a neostaval ani vodny kamen.

vavenka
autor
7. jan 2010

Mum caau 🙂
No pravdupovediac nemam este nic vybrate, poskulovala som po niecom podobnom, co ma dzou v albe, len v inom farebnom prevedeni, ale rozhodnuta niesom...
A ten sterilizator som myslela taky co len tam trochu vody nalejes a fuknes to cele do mikrovlnky...... Uvidim kolko bude stat, samozrejme ked to bude velmi drahe tak si vystacime s hrncami aj my 🙂

vavenka
autor
7. jan 2010

Inak nase maminy by ste castejsie mohli prispievat, ze ako sa mate, ako sa maju vase ratolesti a tak 🙂 Vsak Evus, Znazivazuzi, Nikka a spol 😀 😀

zuzub
7. jan 2010

ahojte, tak mám po poradni, všecko ok, juuj som rada, krpček sa má dobre, akurát ja mám 3x do dna brať magnezko

vavenka
autor
7. jan 2010

Zuzi supeeerrr 🙂 🙂
A sak daj nejake podrobnosti, nem? Kolko vazi, ako je otoceny 🙂 🙂 A preco mas brat magnezko? 😕 Mavas krce?

zuzub
7. jan 2010

vavenka ja som ani od radosti nič nepýtala vyšetril ma a robil iba také bleskové sono, srdiečko ťukalo, takže ok 😉 4.2, idem na ten cukor,mám si v lekárni kúpiť ten sajrajt, doma to vypijem a po dvoch hodkách prídem na odber a ešte aj nejaké iné odbery mi budú robiť.
to magnezko, hej kvoli krčom,ale nemám to nejak často,len v noci ked sa zabudím , že spím na chrbte a asi 2x som mala aj stvrdnuté brucho

zuzub
7. jan 2010

ešte mám taký problém, že ma na ľavej strsne príšerne bolia kríže, mám to až napuchnuté a niekedy sa ani nemôžem postaviť alebo preložiť nohu a tak.boli ma to hlavne vtedy ked som dlho v jednej poloho-sedim, ležím alebo dlho chodím.
doki hovoril, že mi tam asi krpček tlačí na svaly a kosti tak preto ma to bolí a že lepšie to už asi nebude 😀 ale ked vraj to bude horšie mám prísť a pošle ma na neurochirurgiu,tak uvidíme hádam to nebude až také zlé

slniecko4
7. jan 2010

čaute babenky,
my sme boli dnes na poradni,žltačka už konečne ustúpila,máme 3870g,doktorka povedala,že priberáme ukážkovo podľa knihy,tak sa vytešujeme.Potom som aj ja bola u svojej gynekologičky na prehliadku po šestonedelí,aj keď ešte neuplynulo,ale moja gynekologička ide na materskú,tak som to radšej stihla skôr.A sa im veľmi páčil môj cisársky rez,teda,jazva po cisárskom,že je pekná tenká. 😀 O týždeň ideme na kotrolu s kĺbikmi.

slniecko4
7. jan 2010

zuzub,môže byť,že ti tam drobec tlačí,mňa tiež tak bolelo,ale ku koncu ma strašne kĺby bedrové boleli,sa až spať nedalo.Záleží na tom,ako je maličké otočené a kde práve tlačí.

vavenka
autor
7. jan 2010

Zuzi ja som take mala asi pred mesiacom? Brutalne ma bolievalo v oblasti kostrce, ale az tak ze mi to do nohy vyrazalo, tiez mi doktorka vravela ze asi mala tlaci na nejaky nerv, a potom jedno rano som sa zbudila a uz nebolelo 🙂 klop klop... Asi 2 tyzdne to bola riadna bolest....
Ja idem na cukor 13teho - o tyzden v stredu - uz mam kupenu glukozu, ale pit to budem az tam.... Teda tak mi bolo povedane 🙂

slniecko4
7. jan 2010

vave,hej,aj ja som si kúpila predtým a pila tam,ale ak môžem poradiť,daj si to do chladničky,to mi poradili v lekárni,aj trochu citrónovej šťavy mi do toho dali,aby to lepšie chutilo a vychladené to nie je až taký hnus.Ja mám dosť labilný žalúdok a z toho,kto mi čo rozprával,som myslela,že hodím tyčku hneď,ale nebolo to až také strašné.

vavenka
autor
7. jan 2010

Slni dik za radu, ale ja som v pohode, vsezravec, mne nevadia pachute, z toho si absolutne nelamem hlavu, ja vypijem cokolvek 😀 😀

zuzub
7. jan 2010

ja som rada, že to môžem doma aspon tam nemusím čakasť dve hodky, len sa bojím , že to vygcnem, mne ešte býva ráno tak všeliak niekedy 😒 a nalačno , fuuuha mne je teda dosť 😝 ked sa ráno hned ne 😝 najem
no sestrička mi hovorila, že si môžem dať žuvačku bez cukru 😀
vavenka kedy fotíme bruches?

vavenka
autor
7. jan 2010

Zuzi no uz pofotime, buduci tyzden asi, teraz nestiham 😀 😀 mne sa uz riadne zvacsilo 🙂

zuzub
7. jan 2010

vavenka a ty ideš zajtra na tú chatu, že? to máš super 🙂
my máme ísť prvý feb.víkend do Vrátnej doliny , už sa teším ideme tam oslavovať s kamošmi aj 30dku mm,
len vôbec netuším čo mu mám kúpiť a narodky už má 20.januara

zuzub
7. jan 2010

aj mne vave, už sa cítim ako mrochtla 😀 😀 😀

vavenka
autor
7. jan 2010

Zuzi ze mrochtla 😀 😀 hej ideme zajtra, idem piect vanilkove rozky zas, nech je nejaky proviant 🙂 dufam ze to nebudem lutovat, lebo som dost zvazovala ci ist - aj prachy, aj to ze cez den budu skoro vsetci lyzovat, vecer sa bude chlastat 🙂 a ja sa s nicim nemozem pridat, ale chvalabohu tam budu 2 cerstve mamicky a jedna baba v 36tt, tak verim ze sa dosytosti vykecam o porodoch a vybave a podobnych zalezitostiach 🙂

zuzub
7. jan 2010

vavenka my budeme na tej chate podobne 3 tehule jedna kamoška na materskej a ostatní budú lyžovať a chlastať 😀

zuzub
7. jan 2010

vanilkové rožky veľmi ľúbim,ale som ich ešte nikdy nepiekla

vavenka
autor
7. jan 2010

Zuzi ja tiez tieto vianoce prvykrat 🙂 a celkom sa podarili, tak dufam aj teraz sa vydaria 🙂

slniecko4
7. jan 2010

hodila som fotečky malej. 🙂

vavenka
autor
7. jan 2010

Slni mala je rozkosna 🙂 velmi pekne babatko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre