Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
10. mar 2010

evitka a kedy ta caka druhy velky ultrazvuk? som zvedava, ci ti ozaj potvrdia to dievcatko.

vavenka
autor
10. mar 2010

Ahoj mumik 😉 ako sa ti vodi? ako sa mate s malou?

Servus Tini, uz si pomaly zvykam ze si jak uragan, len sa tadial prezenies a zdrhas 😀

zuzub
10. mar 2010

mne sa túto noc snívalo, že som rodila najskôr normálne potom cisárskym a nakoniec mi doki povedal, že ešte je čas, že nebudem ešte rodiť 😀 a ja už om to chcela mať za sebou.
ahoj mum super, že si sa ukázala ako sa máte?
neviem či su v tej nemocke kde idem rodiť erárne košele, musím zistiť 😒

vavenka
autor
10. mar 2010

Zuzi to si zisti, tak ako pise mum, tie prve dni sa asi nevyhnes tomu ze zaspinis, a teda ked je na vyber nespinit vlastne, tak preco nie .. U nas v nemocke dokonca svoje ani nemozes mat, len ich.....

zuzub
10. mar 2010

ale myslím, že dávajú nejaké erárne, viemm, že kamoška je na fotke v porodnici vtakej smiešnej košeli a to nemala svoju 😀

vavenka
autor
10. mar 2010

Zuzi no tak potom fajn 😉 a inak ako sa citis? ako si na tom s vahou? Inak mna dost pali pupok, uz sa mi vypucil a stipe ma na nom kozka... Aj tvojmu sa v brusku cka? Mojej niekedy aj 5 za den 😕

mum_to_be
10. mar 2010

fakt je skoda nicit si vlastne... a prat to tam si ani neviem predstavit. rovnako so spodnym pradlom, existuju jednorazove nohavicky, toto je situacia, kedy su podla mna super riesenim. proste uvidis, ze budes mat co robit sama so sebou a babatkom, a nie sa tam este zaoberat s tymto...

mum_to_be
10. mar 2010

mame sa super a pridala som dnes aj dve fotecky malej verci. uz bude mat 15 mesiacov, frajerka jedna. minuly tyzden sa naucila pouzivat 'daj, daj, daj' a 'nie, nie, nie', tak je to sranda, uz na vsetko protestuje a vsetkeho sa dozaduje...

vavenka
autor
10. mar 2010

Ja som kupovala tiez jednorazove - teda teta vravela ze sa daju parkrat oprat, ale tak asi ich prat nebudem, vyzeraju dobre ,su ako keby z takej pevnejsej elaztickej gazy.....

zuzub
10. mar 2010

vavenka celkom v pohode zatial plus 8kg, mne sa pupok tiež vypučil a sa mi robili na nom také chrastičky tak som si to natierala takým tým hojivým zázrakom z oriflame a terez už celkom ok.
aj malemu sa občas štikuta, ale on sa hlavne hrozne mrvi hore dole furt 😀

mum_to_be
10. mar 2010

dnes rano verca ukazovala pri ranajkach zo stolicky niekam k dresu a mavala rukami. fakt netusim co chcela. je to niekedy zaujimave 'dohovorit' sa s nou. 🙂 evitka, kolko tvoj maly rozprava? nasa dost vela, velmi vela slov povie prvou slabikou (napr. panda - pa), potom ma take slova, co melie stale dokola (mama, tata, baba, dede, havo, pipa, ....) a este ma aj vlastne slova, napr. rohlik je u nas ňuňo. a kopec veciam nerozumiem, samozrejme...

mum_to_be
10. mar 2010

a vsetky napoje (vratane vody) vola ká (asi od slova kava, myslim si). je podarena, strasne si to teray uz 😉 ivam.

vavenka
autor
10. mar 2010

Mum to musi byt super 😀 😀 verca uz fakt frajerka 😉

Zuzi to mas super, ja mam na sebe uz 12 kg.....No dufam ze uz viac ako 5 nenaberiem, nech sa nepresvihnem cez 80tku 😀

zuzub
10. mar 2010

neboj vave potom budeme spolu zhadzovať 😉 ja by som tiež nerada prešvihla 80tku

mum_to_be
10. mar 2010

vavenka, odkazem. 😉 dala si si sem paradnu fotku (do profilu), hned by som sla niekam za letom... ked som zila rok v tropoch, ani som si to tak nevazila... caute babenky, ja to na dnes vzdavam, este som pisala seminarku a uz mi klipkaju oci, idem spat. este ze verca prespi celucku noc. mm ma sluzbu, tak idem spinkat. papa.

mum_to_be
10. mar 2010

a s tou vahou sa nebojte, ked budete kojit, pojde to raz-dva dole. moj mm vravel, ze co verca priberie, to ja schudnem. 😉

vavenka
autor
10. mar 2010

Mum bru noc, s tou fotkou to bol zamer, privolavam uz teplo 😀 😀

tinika
10. mar 2010

vave ze uragan 🙂) ale aj tak som tu častejsie ako napr. evus nie? nebojte v aprili sice este dokončovačky ale uz bude viac času

vavenka
autor
10. mar 2010

Tini ale evus ma deti dve 😉 ale jasnee, na to ze si mamina tak aspon prides pozdravit, pekne od teba 🙂

zuzub
11. mar 2010

dobré ránko 🙂 no nás úplne zasnežilo, fuuuuj 😝 už mi je zle ked vidím ten sneh.....dnes budem celý den doma ani nos nevystrčím nanajvýš možno tu pri paneláku zbhnem do obchodu to mám tak 10krokov 😀

evitkamalicka
11. mar 2010

dobre ranko,

vidim ze riesite vahu, ja som zatial nepribrala nic, ale cochvila to urcite pride

tinika
11. mar 2010

vave sak ja viem ze ma evus dve deti ale ja zase pracu 🙂 tot mioje druhe dieta a to ma zamestnava tak do 2 v noci bezne takze rano dospi a makam dalej a este okolo maleho, preto vravim ze v aprili uz bude iac času 😀

katka444
11. mar 2010

ahojte, no aj u nas zase nasnezilo. ja uz chcem jaaar.

mum, verca je zlatucka.

vavenka, moja mala tiez cikuta niekolko krat za den. a ja nemam vypuceny pupok. ja ho mam taky roztiahnuty len.

zuzub
11. mar 2010

juuj kurnik ale som nasrdená, nájomnici nám poslali iba štvť nájmu, že nemajú peniaze lebo im nezaplatili nejkajé faktúry užasný sú teraz ked najviac potrebujeme prachy 😠

evitkamalicka
11. mar 2010

ja mam uz brusisko riadne, kuk album

zuzub
11. mar 2010

čaf Kati,ako už si užívaš materskú ? 😀

zuzub
11. mar 2010

pekne bruches evi 😉 ja si už s tým mojim pripadám ako tulen 😀

katka444
11. mar 2010

zuzub uzivam, len to nejako rychlo ubieha. ved uz len zajtra a uz som 2 t doma.
pridala som foto postielky.

katka444
11. mar 2010

zuzub a klud. ziadne rozculovanie, ok? 😉

katka444
11. mar 2010

evitka pekne brusinko uz mas 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre