Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
20. apr 2010

ingulik, mne prave dnes volal veduci diplomovky, vo stvrtok mam prist (uz to bude spripomienkovane), blizi sa finale... 😉

vavenka
autor
20. apr 2010

Dievcata pekne ste to zmakli, skolu aj dcery 🙂 🙂
Mum idem aj ja zehlit, takze sucitim s tebou 😀

zuzub
20. apr 2010

čaute 🙂 konečne som doma, dnes som toho pochodila 😅
poradna ok, stále na jeden prst otvorená na monitore sa mihla aj nejaká kontrakcia, ale to som ja ani necítila 😀 meral mi aj panvu tiež ok, akurát mám krv v moči ☹ a neviem čo to lebo šak nemám žiadne problémy...sestrička hovorila, že to v tehu býva mám si kúpiť sušené brusnice a tie mám papať.
bola som aj kočík zaplatiť, juuuuj náááádherný je 😵 😵 😵 budúci týžden pon pojdeme nech tu ešte nezavadzia.kúpila som už aj monitor dychu aj vaničku tak by sme už mali mať všetko 🙂

zuzub
20. apr 2010

a túto podložku sa mi podarilo za 5€ kúpiť myslím, že celkom dobrá vec

http://www.predeti.sk/?c=detail&id=2308

zuzub
20. apr 2010

no teda, kde ste sa všetky podeli? 😕

vavenka
autor
20. apr 2010

Cauko, som mala navstevu 🙂
Bola kamoska s polrocnym synom, potom dosiel jej manzel - moj spoluziak z gympla, na to dalsi spoluziak s gympla a na to dvojickova, medzitym drahy z prace, takze tu bol plny dom 😀 😀
Ale uz som sama....
Zuzi super ze je vsetko ok, krv v moci som aj ja pocula ze je normalka - kup si uroval/urinal - celkom ucinne, ja si preventivne davam tiez , ked ma napadne 🙂
Juuj takze kociar ci uz videla? Super ze si spokojna.... Dobra podlozka, ja by som chcela plosinku, len ked som bola naposledy v obchode, kde ju zvyknu mat, tak ju akurat mali vypredanu, dufam ze sa tam este dostanem 🙂

zuzub
20. apr 2010

čau vave, takže si mala návštevný den alebo skôr stretavku zo strednej 😀
ja som tiež sama, mm išiel do piatka na služobku, tak mám zakazané rodiť 😀 že najskôr cez víkend môžem 😅

vavenka
autor
20. apr 2010

Zuzi tak nejak, sme sa tu stretli po dllhej dobe, ani sme sa nedohadovali 😀 😀 😀
No ja som sa nejak upla na buduci piatok, ze by to snad mohlo byt, tak dufajme 😉

zuzub
20. apr 2010

už budúci piatok? ty ved to už bude posledného, no to by aj mohlo byť 😉 kedy máš najbližšiu poradnu?

mum_to_be
20. apr 2010

ahojte, my sme sa boli znicit na plavani. verca posledne razy vymyslala, uz 10 minut pred koncom chcela ist von z bazena, tancovala tam... ale dnes bola na 1*, konecne... 😉 este nas cakaju 2 hodiny a potom uz mame prestavku, jednak to nechcem silit, ked si to tak neuzivala, jednak som uz 'dost' tehotna a na konci maja mam tie statnice, takze asi to bude takto lepsie... ved ked sa narodi druhe babatko a trosku sa zosuladime, mozno zase budeme chodit. aj u vas bolo dnes tak krasne? tu prsalo akurat, ako sme mali ist z plavania. 😉 verca videla aj duhu. o 106 potom vykrikovala 'duuuu'. 😀

mum_to_be
20. apr 2010

este nieco...

vavenka
autor
20. apr 2010

Zuzi no ved 🙂 🙂 poradnu mam v utorok, takze tam sa pravdepodobne rozhodne ze ćo a ako..... Som veelmi zvedava 🙂 Ty kedy ides zas?

Mum fajne, hlavne sa moc neprepinaj, mas toho teraz isto vela - Verca, domacnost, skola, tehotenstvo, ziadna sranda.....

mum_to_be
20. apr 2010

ved to...
som zvedava na katku, ako sa zotavuje, ci sa pekne koja, atd. zajtra ju uz pustia, vsak?

zuzub
20. apr 2010

vave ja tiež v utorok a po poradni mám volať aj mojmu porodnikovi tak som zvedvá čo mi povie.
mum verca je zlatá 😉
a katku mali dnes pustiť nie, či až zajtra? 😕

tinika
20. apr 2010

zuzi dnes ju mali pustit ale vies kym si zvykne doma, sice ja som prvu noc doma bola na nete do pol druhej 😀 musela som dobehnut zmeskane

mum_to_be
20. apr 2010

vavenka, neviem ako ty, ale ja ... uz druhe dnesne zehlenie... 😲

zuzub
20. apr 2010

juuuj kočky aj mne treba žehliť 😝 ale neviem kedy sa k tomu dostanem. zajtra idem zas behať po meste idem si trvalý pobyt zmeniť lebo mám stále u maminy tak nech to mám naporiaku ked sa malý narodí a aj občiansky nový

vavenka
autor
20. apr 2010

Zuzi aj ja mam stale trvaly pobyt u nasich 😀 😀 😀 a asi dam aj malej tam, no budeme to my rodinka 😀

Mum no ja som pozehlila asi polhodinku a uz sa dovalila prva navsteva, takze som to zabalila a uz sa k tomu viac nedostala, ale drahemu som ozehlila par kosiel, co je najpodstatnejsie 🙂

zuzub
20. apr 2010

ja už som chcela dávno zmeniť ten trvalý len som sa z vlastnej lenivosti k tomu nedostala 😀
bože beby mi tu máme na byte také teplo, že až, neviem čo to tu bude v lete 😨

vavenka
autor
20. apr 2010

Zuzi no u mna to je zlozitejsie -trvaly pobyt mam u nasich... som vlastnikom bytu, ktory je v prenajme a byvam u draheho v byte -pricom on tiez tu nema trvaly pobyt, ma ho este u rodicov na dedine, 100 km od kosic 😀, aj ked je vlastnikom tohto bytu
Takze parada 😀
Asi to uz nechame tak a potom si o rok vsetci traja zmenime trvaly pobyt do domceka 🙂
Tym padom malej dame trvaly pobyt asi tiez k nasim 😅

zuzub
20. apr 2010

jasné vave, ked vy sa budete do domu sťahovať tak sa ti to neoplatí meniť.ja si už dám rovno na 4 izbák ked viem že sa tam budeme sťahovať.mm si zatiaľ nechá u rodičov aspon nemusíme zanho platiť smeti 22€ ročne 😀
a inak ta zmena pobytu tiež by mohla byť lacnejšia 🙄 som si to zrátala tak tam vysolím 15,50€ 😖

tinika
20. apr 2010

vave my tiez este mame trvaly pobyt na starom byte, som čakala kym mi skonči materska ze budem rušit zivnost aby som dvakrat nebehala po uradoch a nakoniec ju nemusi rušit ani prerusit tak ale aj tak musim na zivn. urad nahlasit zmenu sidla firmy

mum_to_be
20. apr 2010

fiha, vy ste nejake komplikovane s tymi trvalymi pobytmi... my sme vsetci traja napisany na byt, v ktorom aj byvame. 🙂

mum_to_be
20. apr 2010

vaenka, dozehlene... teda, nazehlila som plny pradlovy kos, uz druhy a este stale tam tolko toho je... som na to teraz kaslala, ked som pisala tu diplomovku + seminarky... a teraz by som sa toho fakt potrebovala zbavit, pretoze ako sa budem ucit na statnice, asi na zehlenie zase na nejaky cas radsej zabudnem...

janulik.j
20. apr 2010

ahojte babule, neviem ci si ma este pamatate... sme dlho nemali net a akosi som si odvykla sem nakuknut 😅 som bola zvedava ci uz ma Katka babatko a vidim, ze ano tak jej moc gratulujem, super spravicka. Vavus a Zuzub vam velmi drzim palce!!! a casto na vas myslievam ako sa tu vsetky mate 😉
Nemozem aj tak tomu stale uverit, ze uz sme vsetky maminy a vidim, ze niektore uz budu dvojnasobne maminy ako Mum 😉 dobru noc vsetkym....

zuzub
20. apr 2010

janulik, ahoj jasné, že si pamätáme 😉 ved niekedy nakukni ked budeš mať čas

vavenka
autor
20. apr 2010

jeee janulik ahoj, ako sa mate? presne, niekedy sem nakukni a napis nam ako sa mas 🙂

Mum no sikulka si, ja si zajtra zas dam troska, ja teraz toho moc nezaspinim - sak som uz cele dni doma v teplakoch a detske uz mam pozehlene, takze zatial sa mi to az tak nekopi.....A ved by si mohla poprosit maminu/svokru, nech sa trochu pridu angazovat, nie? 🙂

vavenka
autor
20. apr 2010

Zuzi ty si s nniekym dohodnuta na prve dni? pride ti niekto pomoct? ja som sa dohodla s mamkou, ze vezme dva tyzdne dovolenku....

zuzub
21. apr 2010

dobré ránko 🙂
vave u mna to bude s tou pomocou zložitejšie, ja dúfam, že mm si vezme aspon 2-3 dni dofču kým sa ja spamätám po pôrode.moja mamina by rada prišla len ona má dosť časovo náročnú robotu, niekedy je tam od rána do večera ale zas niekedy má úplne voľno tak uvidíme nemôžem sa ale veľmi na to spoliehať...to máš super, že si mamka môže zobrať 2 tždne dofču a pomôže ti 😉

vavenka
autor
21. apr 2010

Zuzi no moze ako moze - napisala si ju uz niekedy v marci, tak snad jej zamestnavatel vyhovie.....

Inak dobre ranko 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre