Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
21. apr 2010

baby, nam nic nepomohlo... proste, ked je babatku dobre, len tak lahko ho von nedostanete, 😉 .

mum_to_be
21. apr 2010

ale bodaj by to samozrejme u vas pomohlo!
ale nie je maj krasny mesiac? ja by som radsej majove ako aprilove dietatko...

mum_to_be
21. apr 2010

a este k tym schodom, nam tiez par dni pred terminom nesiel vytah a byvame na 6. poschodi...

tinika
21. apr 2010

maju hej mm ide pozriet pohy do auta, teda idu svokrovci ta sa zvezie a ma bojovu ulohu, kedze svokra ide aj na kvety, nakupit aj pre nas, uz sa tesiiiim na balkon plny kvetov tak snad to nepokazi vyberom hihi
no s patkom pjdem ale sama aj s ahvom nehrozi ona je strasne bojazliva a uhyna sa kazdemu cloveku to by mi pred kočikom len hore dole behala a nic by sme z toho nemali 🙂) ale minuly vikend sa vybehala aj v sobotu aj v nedelu az sa sama domov pytala hihi po zime nezvyknuta haha

zuzub
22. apr 2010

ahojte 🙂 čo dnes porábate?
u nás je také čudné počasie typické aprílové 😖
a katka sa stále neozvala 😕

vavenka
autor
22. apr 2010

Cauko zuzi 🙂

Ja idem do mestaa 🙂 🙂 som sa dohodla s brachom, mi spravi taxikara, tak sa tesim.....
MY mame pekne slnecno 😉

zuzub
22. apr 2010

tak si to uži vave 😉 ideš nakupovať?

vavenka
autor
22. apr 2010

Zuzi hlavne sa trochu prejst, s kamoskou na kolacik a jasne ze zbehnem aj do tesca pozriet, co maju nove 😀 😀

cka
22. apr 2010

Jeeej, ahojte kocky, dlho predlho som tu nebola....neviem, ci sa na mna pamatate. Som cka, najprv som bola mackassv.

Otehotneli sme akosi zazrakom, a nasa mala Miska ma uz 10,5 mesiaca, je to riadny betarisko. Uz sa vsade splha, stavia na tie svoje nozky. Je na svoj vek riadne dlha, mame uz 77 centimetrov a 8,6kg. Uz si keca, a samozrejme, je to moj cickos. 🙂) Chodi ma stale kontrolovat, ked sa na chvilku vzdialim. 🙂) Ale je zlatucka.

Vave, citam, ze cakate babo, tak to som velmi rada. Aj vy zuzub, super. Jooj, kocky, drzte sa, uz to mate za par. 🙂)
Mum_to_be...vy cakate uz druhe, to je nadhera. Ja uz pomalicky tiez uvazujem nad druhym, ale este to musim stravit. 🙂)

zuzub
22. apr 2010

no pozerám, že dnes nikde nikoho.ja som bola v obchode a po ceste také bolesti chytli, že už som myslela, že rodím 😅 hrozný tlak dole som mala a na konečník, fuuu ale už je lepšie aspon zatiaľ 😅

vavenka
autor
22. apr 2010

Ahoj cka, teeedda davno si tu nebola, len co je pravda 🙂 🙂

V meste bolo fajne, v tescu som nekupila takmer nic - az na jednu hrajucu hracku fischer price, mali ju v 75%tnej zlave 😅
A potom s kamoskou kolacik, kavicka, fajne teplo bolo, tak som sa trochu presla, ale mam dost 🙂
Akurat varim obedoveceru - pangasiusa s citronovou omackou a pecene zemiacky 😉

vavenka
autor
22. apr 2010

Cau zuzi, klasika telepatia, sme napisali rovnako 😀

zuzub
22. apr 2010

vave u nás je dnes kosa celý den len 6 stupnov teraz tuším 9.
a ako robíš tu rybku s tou omáčkou? to zapekáš či jak?

vavenka
autor
22. apr 2010

Na panvici ako prirodny rezen na masle osmahnem rybu, s korenim na ryby a omacka - smotana slahackova, do toho trochu syra v crievku, citronova kora, stava z citronova, muskatovy orech, sol, cierne korenie a hotovo 🙂 10 minutovka 😀

zuzub
22. apr 2010

no super tak to si dávam medzi recepty lebo ja furt len tak na masle robím a pod.....
a ako sa inak cítiš, nejaké pôrodné príznaky? 😀
a ako sa má shaarka, som ju tu dlho na MK nevidela, ona ma tuším termín ako ja

tinika
22. apr 2010

čafte kocky, u nas sice slnko cely den ale strasny vietor ale boli sme na obed na nakup tak sme sa prevetrali a teraz ma boli hlava jak fras :(

vavenka
autor
22. apr 2010

Zuzi termin ma 9.5. - teda ako ja, alebo ty... Dobre sa ma, uz je otvorena na 2 prsty? Takze sa jej to blizi 😅
Ja sa citim dobre, akurat ruka mi trpne - teda lava dlan, dnes ju mam strpnutu snad v kuse... Ale inak tazka pohoda, nic sa nedeje 😅

zuzub
22. apr 2010

čau tini 😉 ja som dnes volala s jednou z tých kamošiek čo sme boli tehule už som teda len ja ostala a mi hovorí, že prišla na to, že všetci traja drobci sa narodili v pondelok tak, že aj ja tak musím nie, že to pokazím 😀

maxii
22. apr 2010

caute babyyy, som tu dlho zas nebola 😀

mala mi dala tuto noc zabrat,bola som taka vystavena, nastastie sa mi podarilo si trocha pospat cez den 😎 😎

teraz spi v kociku, boli sme vonku je krasne pocko konecne 😉

vave ked porodis 30.4. to je presne na nase vyrocie svadby 😀 😀 my budeme v piatok oslavovat 1. vyrocie plus natalka bude mat 1 mesiac 😉 😉

zuzub
22. apr 2010

ahoj maxii 🙂 vy už budete mať pomaly mesiac 😅 inak ako sa máte?

maxii
22. apr 2010

cauko zuzi 😉

Inak sa mame dobre, Natalka je inak velmi dobrucke babo, klop klop, len obcas si zameni noc za den a ja potom tak vyzeram 😀 😀

tebe sa o uz pekne blizi, za chvilku mas Miska pri sebe 😉 Inak pekne meno Misko, ja by som bola za to meno kebysme cakali chlapca ale byvaly sa tak volal, to by asi nepreslo 😀 😀 😀

zuzub
22. apr 2010

maxii aj môj byvaly bol Michal,ale nikto ho tak nevolal mal svoju prezyvku tak to sa dá 😀 ešte som chcela Lukáša, a to bol tiež môj bývalý 😀 😀 😀
ale inak nemala som veľa frajerov 😀

maxii
22. apr 2010

zuzi aj ja by som dala Lukas kebyze cakam chlapca prehovorim muza 😀 😀 vidim za mame rovnaky vkus na mena 🙂

zuzub
22. apr 2010

no uvidíme možno bude z Miška nakoniec Lukaško 😀
a zvládaš všetko v pohode pri malej, či si mala aj nejakú výpomoc?

maxii
22. apr 2010

mala som prvy tyzden doma maminu, babku aj svokru na striedacku 😉 😉 teraz mi obcas mamina alebo svokra pridu postrazit ked musim k lekarovi ci na urad....

zuzub
22. apr 2010

tak to máš fajn, ja som zvedavá ako to budem zvládať,ale hádam ked si vytvoríme nejaký systém tak to pôjde

vavenka
autor
22. apr 2010

Ahojte 🙂
Joj mne dnes nenormalne tvrdne brucho, asi prvykrat, doteraz mi netvrdlo skoro vobec...... Zuzi som ti pisala dnes ze tazka pohoda, nie? Tak som to zakrikla 😀 😀 a uz asi 4x sa malej cka 🙄

Maxii 😵 😵 😵 by sme si na seba spomenuli stale 30teho aprila 😀

zuzub
22. apr 2010

aj našemu krpcovi sa každý den čká to je také srandovne ako sa mi natriasa brucho 😀 mne brucho tvrdne každý den,ale dnes viacej ako inokedy....som volala s mm ta mi hovorí, nech do zajtra ešte vydržíme 😀

vavenka
autor
22. apr 2010

Zuzi no ked sa mojej dnes cka uz stvrtykrat, uz mi to nepride srandovne, mi to lezie na nervy 🙄
Normalne sa zacinam sledovat uz kua, nechapem co sa to deje 🙄

zuzub
22. apr 2010

nášmu krpcovi sa tak max 2x do dna, ale ked je to viac ako 5 minút tak mi to tiež ide na nervy trochu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre