Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

vavenka
autor
18. máj 2010

Ahojte, vcera trocha hekticky den, vybrali mi stehy a ja som bola prvykrat bez malej dlhsie ako hodinku, strasne cudny pocit 🙂
Vanda bula uplakana, ale v noci aspon dobre spala, tak sa tesim....

Inak ona malokedy odrgne - z deviatich kojeni mozno 2x sa jej podari, a je pravda ze sa dost puci ked ide prdkat, castokrat aj s placom tlaci do plienky, mi nedoslo ze to moze byt aj kvoli negrganiu ☹
Zuzi aj moja cka, 3x denne minimalne 🙂 vcera jej mamka moja dala na lyzicku par kvapiek teplej vody a prestala, tak neviem ci to bola len nahoda alebo to fakt zabralo....

maxii
18. máj 2010

Cau vave maminka 😉 😉

To pucenie je sto pro tym negrganim, aj moja ked si neodgrgne, tak sa puci a niekedy to na nej vidim ajpo pol hodinke po papani ze jej treba odgrgnut....sa tak hemzi a sermuje nepokojne ruckami, vtedy ju dvihnem a ponosim vo zvislej polohe a odgrgne. v zasade ked si vacinou pekne odgrgne tak nemame ziadne probemy s bolestou bruska

A aj moja cka, vacsinou po tom ako si grcne troska, a pomaham jej tym ze jej dam este prsnik na cucnutie, ona sa napije par glgov a je po stikutke 😅

a moja bola dost vyhadzana ked mala okolo mesiaca, lekarka nam odporucila taku speci kozmetiku a odvtedy mame nadhernu tvaricku 😉 😉

maxii
18. máj 2010

a dnes ma natalka presne 7 tyzdnov a ride nam na navstevu kamoska s jej buducim kamosom v brusku 😀 😀 😀

tinika
18. máj 2010

maxi 🙂 tak rastiete ako z vody
kocky moj grgal skoro vzdy a aj tak sa pucil

tinika
18. máj 2010

maxi 🙂 tak rastiete ako z vody
kocky moj grgal skoro vzdy a aj tak sa pucil

slniecko4
18. máj 2010

ahojte babenky,ja len na skok,skúškové v plnom prúde,včera psychológia za A. 🙂
maxi,to fakt rastiete ako z vody.. 🙂
vave,nám dr. povedala,že keď sa malej čká,treba ju ešte priložiť,ale keď už nechce mliečko,dám jej trošku prevarenej vodičky a prestane.. Tiež Peťka dosť často čkala,hlavne,keď už začala džavotať a nestíhala popri tom sa nadychovať,tak sa rozočkala.. 🙂 Sme sa z nej smiali,že sa rozkecala,až sa rozočkala.. 😀 Teraz je to už v pohode,nečká niekedy aj tri-štyri dni.
A vave,ty si mala stehy? Ja svorky.. teraz už je rez krásny,len tenučká čiaročka. A Vanduška naša ako sa má?
zuzub a tvoj drobček ako?

mum_to_be
18. máj 2010

slnicko, gratulujem, tak kolko esdte toho zostava? a kedy mas statnicovy tyzden? a mas bc. alebo ing. statnice?

zuzub
18. máj 2010

ahojte, ja som momentálne sama bez mm išiel čosi vybaviť tak varím obed malý zatiaľ spinká od 8.00 do 10.00 bol hore, v noci sa budí tak každé 21/2-3 hodky .vave tak to sme s tým grganím na tom rovnako.vavenka aj si mliečko odstriekavaš?
náš malý sa strašne pajedí ked ho štiká a určite ho aj bruško krúti lebo sa strašne pučí.ja mu ho občas potriem pupíkom hádam to troška zaberie.
inak kočky mne po pôrode ostalo veľké brucho 😠 že sa nezapnem do žiadnych nohavíc, v pohode oblečiem ale v páse nezapnem 😖 tak neviem, mamina mi musí požičať niečo na oblečko, dúfam že to bruško ešte trochem upadne.

zuzub
18. máj 2010

a ešte mám taký problém, že vôbec neviem čo mám variť 😖 tak môžete skúsené maminy hodiť nejaké tipy na recepty 😉

zuzub
18. máj 2010

a ozaj včera sme boli na prvej poradni a pribrali sme 200g 🙂 tak sa teším.máme 3300g, v nemoceke sme schudli na 3100g

maxii
18. máj 2010

zuzi, super pekne priberate 😉

ja som varila paradajkovu polievku a cestovinky

majulienka32
18. máj 2010

ahojte
zuuzb gratulujem k Miskovi, je krasnucky 😉 , a akurta som citala aky super rychly porodsi mala..parada 🙂
takze pekne priberajte..ako sa mate? akospinkava Misko? ako casto ho v noci kojis?

majulienka32
18. máj 2010

zuzi v podstate mozes papt vsetko, len aby to nebolo korenene moc, stiplave. a nemala by si jest jedla ktore nafukuju ako kapusta..ja som papala rada rascove omacky..fajne mliecka som od toho mala..a aj chutne to bolo. a cesnak by si nemala jest a podobne veci..

zuzub
18. máj 2010

ahoj maxii, maji, v noci kojím väčšinou tak okolo 22hod potom spinká do jednej druhej a potom okolo 3h -4hod a to už spí do rána do siedmej-ôsmej kedy jak.niekedy je ale dosť veľký problém so zaspatím po kojení napr. dnes nad ránom od pol štvrtej do piatej nie a nie spať ☹

majulienka32
18. máj 2010

zuzi taketo malicke babetka byvaju nad ranom hore tak hodinu, hodinu a apol..aj Petko tak niekedy byval hore..
dokonca co mam knihu a matke a dietati, tam je tabulka spanku dietata. a aj tam je skory ranny cas ze dieta je hore a potom zase spinka..to sa vsetko este ustali postupne..

janulik.j
18. máj 2010

Ahojte kocky 😉
To je zas dnes pocasie ☹ Sme sli von aj v dazdi, lebo uz sa maly nudil a robil len zlotu, tak nas fajne vyfukalo a bola tu kamoska s malou, tak sa deti vysantili... A teraz idem varit masko s ryzou 😝

Zuzub to je uplne "luxusny" spanok na take male babo ako Misko. Ja som spala tak 2-3 hod. za celu noc a rano bol hore vzdy skoro. Az tak od 4.mes. sa mu to ustalilo a ked sa aj zobudil na papanie, tak spal dalej, co bol velky pokrok 😎 A maly bol vzdy min. 2hod hore kym znova zaspal. Este skratka nemaju nocny rezim 😵

slniecko4
18. máj 2010

mum,ja ešte len v prvom ročníku,čiže štátnice hroooozne ďaleko. 😀

tinika
18. máj 2010

zuzub ja sa este teraz nezapnen do nohavic čo som mala chvilu to uz vyzeralo ze hej ale som zase pribrala a varit? ja mam tiez dilemu furt, vačšinou navarim na vikend viac a mam aj na tyzden a potom si niečo este dokuchtim
nas patko aj po rannom papani vačsinou v poho spinkal do 8-9 ale teraz uz tak do 7 maximalne

mum_to_be
18. máj 2010

slniecko, a ja som si myslela, ze ty tiez koncis... jaj, tak nic. 🙂 ale drzim palce. este kolko mas tych skusok? a co studujes?

adenka
18. máj 2010

ahojte,
zuzi tebe som tusim este ani neblahozelala, kedze som tu dlho nebola, tak dodatocne prajem vela zdravicka a krasny zivot malemu Miskovi 😵

ako sa mate? my sme boli na predlzeny vikend venovany detom v trencianskych tepliciach, tak mozem povedat ze konecne jedna akcia na slovensku co ma nesklamala... akt to bolo super zorganizovane, deti mali kopec aktivit, takze paradicka... 🙂
inak nic nove, domika sa zacala plazit, ale naznak lozenia ani v pazi... a plazi sa len za hrackami, ked chce ist ku mne tak zacne plakat... tak jej este asi nedoslo na co ten pohyb je 😅
a besna je hrozne, zle spi v noci, tak neviem ci uz to konecne nebudu tie zuby..

mum_to_be
18. máj 2010

tak to vyzera na zubky. nema take opuchnute dasienka? verce tie zubky normalne presvitali, to zbadas, ked sa pozries...

tinika
18. máj 2010

mum mne minule kamoska povedala ze uz budem mat čoskoro aj nas zubky ze uz ma biele dasienka tak neviem uvidime

slniecko4
18. máj 2010

mum,sociálnu prácu a ešte 3 skúšky..

tini,my ešte tiež nemáme zúbky,ale v puse skončí všetko,čo je v rúčke.. 😀

adenka,ahoj,manžel už lepšie?

tinika
18. máj 2010

slni veru a tie sliny ....

adenka
18. máj 2010

mum ja tam nic nevidim..ma ich take ruzovo biele...tak ja neviem...ale hryzie do vsetkeho ako maly psik..

slniecko dakujem, vo stvrtok nastupuje na posledny cyklus do nemocky, potom o 3 tyzdne kontrolne CT a potom ak bude vsetko dobre tak sa asi opijeme 😅

vavenka
autor
18. máj 2010

Ahojte, dnes mala krpata tazky den - prvykrat v kociari, boli sme u lekarky prvykrat, ma 4040g, takze tiez pribera, lekarka taka naturalistka, ani framykoin mi nechcela predpisat, reku ze na pupok, ked odpadne, tak ze v ziadnom pripade, ze uplne zbytocne, ze to je atb, ze zbytocne nech do nej /na nu/ netrepeme chemiu 🙂 Ani pupocnik nam nestrhla, ze nech pekne odpadne sam....
Takze chtiac nechtiac sme sa dnes kupali, no pre mna riadna maturita, ani neviem ci som to dobre spravila, ale tak casom snad dojde aj prax 🙂
Dievcata, ako vytierate male pisule? Lebo ta moja tam "vo vnutri" ma taky biely povlakt a neviem ci to vytierat a ak ano tak ako? Sa bojim aby som jej neublizila 😖
Zuzi ja mam na sebe "uz len! 5 kil, ale mam pocit ze brucho nemizne, neviem skade to ja chudnem 😀
A varila som kremovu brokolicovu polievku a kuracie prsia na zelenine (mrazena brokolica karfiol mrkva) s ryzou, na veceru krupica, zajtra si robim chut na spagety 😉 a mam doma domaci tvaroch, tak mozno aj rezance s tvarohom budu /ked ho nevyjem len tak 🙂 /
Slni gratulujem k skuske 🙂
A zdravim aj ostatne maminy, dufam ze ste vsetky zdrave a uz sa neviem dockat kedy vykukne slnko, inak teraz podvecer bola v Kosiciach naadherna dufa 🙂

vavenka
autor
18. máj 2010

Aden zlatko drzime palce tatinovi vasmu, isto bude vsetko ok 🙂
Jooj ja som mala vcera chut sa opit, ma riadne vytocil ten moj dilino 🙄

vavenka
autor
18. máj 2010

A dufa=duha 😀

adenka
18. máj 2010

vave ani my sme na pupcek nedavali framykoin, iba lieh...to uplne staci..v tomto lekarke davam za pravdu 🙂
a kupanie budes mat za par dni uplne v ruke... este je to celkom fajn kym ti to male sidlo nespliecha vodu do oci a nehadze sa tam po celej vanicke a nevies co skor chytat 😀
ja jej cikulu vo vode tak jemne vytriem prstom, uplne jemnucko a ked sa pokaka tak normlane tou vlhcenou utierkou jej to vytriem... mne doky hovorila ze na cikulu nesahat, ale mala tam taky biely bordel tak jaj to normalne umyvam a nemame problem....
a dik.... 🙂

adenka
18. máj 2010

vave a mne dominiku brokolica naduvala ked som ju jedla, tak len keby ste zajtra mali problem tak aby si vedela ze aj z toho moze byt...

tinika
18. máj 2010

vave veru ten moj uz kope vsade okolo a sa hadze, to uz nie je sranda držat vo vanicke 🙂) a ked ho z nej vyberiem taka radost preradost ked holy moze kopat a rozhadzovat rukami 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre