Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
28. jún 2010

...asi ju budem musiet nechat tyzden u babky a sa odnauci...lebo ked som nebola doma na statnice tak papala pekne...

slniecko4
28. jún 2010

vypadol mi net,tak až teraz píšem..
ingu,mne malá papala od prvého dňa príkrm,som bola až v očakávaní,keďže dosť veľa ľudí mi hovorilo,že nebude chcieť prvú mrkvičku,ale ona v pohode,mrkvu,zemiak,cuketu,tekvicu,zelené fazuľky,brokolicu,včera sme začali mäskom,tak uvidíme.. ale zatiaľ len na obed papká,ináč je plne kojená.. ty si kedy začala dávať kašičku na večeru? a ako druhý príkrm dávam kašičku? či najprv desiatu?

zuzub
28. jún 2010

ahojte, my sme mali včera krstiny, super bolo, malý zlatučký 🙂 inak sa máme dobre len trošku soplikujeme, tak odsavame, a nemôžem dopustiť na odsavačku na vysavač geniálna vecička! 😅

katka444
28. jún 2010

ahojte 🙂

tu som zijem existujem 😀

len nejako nieje cas na PC. uz ani neviem kedy som bola naposledy na nete. s kristinkou sa drzime, len nas trapi hnevanie sa kym zacneme papat, kym si chyti didusku. pri kazdom papani mam sto chuti prejst na umele mlieko, ale odolavam. niekedy je to fakt na nervy. aj hodinu sa vie zlostit kym sa chyti papat. ale inak sme zdravi a to je hlavne.

katka444
28. jún 2010

a nejake foto

ingulik
28. jún 2010

slni...nebola som cely den doma, boli sme po nakupoch...mm ma zajtra meniny a potom sme boli vonku na pieskovisku....
ja som jej zacala davat kasicky asi od ukonceneho 5. mesiaca na veceru aby dlhsie spala, od ukonceneho 6. mesiaca sa jej snazim davat aj na obed zeleninku a neskor aj masko, ale bez uspechu....potom som zacala s desiatami a olovrantami....to davam vyzivku alebo puding, pripadne piskotky a cajik....nehrozi banan, hoci ked bola mensia ho zboznovala, este tak jablcko ked ma dobru naladu....
katka...mala je krasna 🙂

tinika
28. jún 2010

@slniecko4 ja nastupujem tak ked patko bude mat dva ročky takze mam ešte troska času hii
@ingulik no parada, tak na prvy šup? ako mum?

tinika
28. jún 2010

@zuzub pozerala som foto na fb .)
@slniecko4 a ty kedy druhe kolo? bo mi vypadlo čo si uz raz spominala
@katka444 fesanda Kristinka 🙂 no tak držim palce a vela trpezlivosti

tinika
28. jún 2010

@katka444
@zuzub
ze uz mate pocit ze brusko bolo davno? 🙂

zuzub
28. jún 2010

@tinika ja mám bruško ešte teraz 😀

tinika
28. jún 2010

@zuzub tak ked o tom tak to vyzeram akoby som uz bola v druhom kole 🙂) sak ingu vam potvrdi

slniecko4
29. jún 2010

tini,my v decembri by sme chceli druhé kolo.. 🙂

evitkamalicka
29. jún 2010

ahojte,
tak dnes zacinam druhu matersku a 35tt, konecne som pribrala pol kila, lebo za posledny mesiac ani gram, mam +5,5kg 😅

mum_to_be
29. jún 2010

caute caute!!!
ingulik, gratulujem, ja myslim, ze to bude ONO. pri veronike som aj ja mala super slabucku ciarku, kedze som skoro testovala, teraz som uz bola trpezlivejsia a boli rovno dialnice. 🙂 vitaj v 2.kole 🙂
slni, petrzlen by to mohol byt, asi najskor z tych veci, co si pisala...
evitka, ja som od statnic tiez nic nepribrala, ked mam cele dni vercu, tak asi nehrozi... akurat tie 3 tyzdne ucenia mi pridali 4-5 kil, odvtedy nic. mozno to vysledne pribratie ozaj nebude katastroficke. 🙂
kati, kristinka je nadherna!!!! a odolavaj umelemu mliecku, aj ked je to urcite narocne. drzim palce. neboj, zlepsi sa to. u nas to bolo vyrazne lepsie po 3 mesiacoch a potom uz len fakt sem-tam sa pojedovala...

mum_to_be
30. jún 2010

fiha, a tu nikoho? teda babz, nejako to flakame...

zuzub
30. jún 2010

čaute 🙂 my sa flákame po vonku ked je konečne pekne.zajtra ideme k svokrovcom na východ budeme až do pondelka tak som zvedavá ako to Miško zvládne cestu, zmenu prostredia a tak.

@evitkamalicka
@mum_to_be vy teda riadne málo priberáte 😀 ja by som potrebovala zhodiť hlavne bruches lebo hruza jake špeky mám 😖 trochen by mi terbalo pocvičiť ale nemám času 😒

tinika
30. jún 2010

ahojte, ja sa chystam behat, mame hned pred blokom skolske ihrisko ta ked sa kus zotmie pojdem bo uz sa na seba nemozem kukat, zase som pribrala ja nechapem z čoho

janulik.j
30. jún 2010

Ingu gratulacia!!! 😉
My sme chceli zacat druhe kolo teraz, ale ocina nam zas na rok odchadza, takze Kubko ostava zatial jedinacik 😢 Tini, tak pockam na teba ok?
Kati mala je zlatucka, dufam, ze s tym kojenim sa to zlepsi. Prajem vela sily...
Zuzub, tak si u svokrovcov oddychni. Ja mam tiez otras brucho, tak si neviem predstavit ako budem vyzerat po druhom tehu 😅 My sme tiez stale vonku, nastastie Kubko to najvacsie teplo prespi, ale aj tak ma hrozne potnicky. Neviete nejaku radu proti tomu?

vavenka
autor
30. jún 2010

Ahojte 🙂
Ingu gratullujem! Tak super ze vam to ide na prvy sup, ziadne stresy ajo pri prvych pokusoch 😅
Ja sa s malou tiez teraz flakam cele dni po vonku, ked je tak pekne, takze pocitac pomaly ani nezapinam....
A pridavam sa k bruchatym - Tinika ma sice sfukla na FB, ale ver, ze to som len "dobre zapozovala", spek ja tam 😉
Janulik fiiha, na rok?? To je dost... Ale nevadi, aspon budu nejake chechtaciky a lahsie sa ti ostane doma na predlzenej materskej s druhym babom 😉
Kati juuj moja este stale sa tak trapis? Skus napisat annag, to je laktacna poradkyna, mozno bude mat nejaky napad, hm?

tinika
30. jún 2010

@janulik.j tak ty si zlata 🙂 to uz bude mat vas drobec uz tri rocky hihi bude pomahat 🙂

tinika
30. jún 2010

@vavenka ja ked stiahnem brucho ta ho mam jak v 5 mesiaci

tinika
30. jún 2010

@janulik.j ty mas mm vojaka?

ingulik
1. júl 2010

ahojte babule...dikes za gratulacie...ja dnes testla zas, uz silnejsie ciarky boli, tak som zvedava na utorok
tini...myslim ze janulik uz raz pisala ze ma mangela vojaka ako ja....len ja mam to stastie, ze moj nechodi na misie....
...my tiez stale vonku a najnovsie chodi Nika spinkat az okolo deviatej tak chodi spavat s nou a PC uz nezapinam...

tinika
1. júl 2010

@ingulik a ako to ze nemusi chodit?

ingulik
1. júl 2010

tini jednak neovlada anglictinu, co je podmienka a tiez je na takej pozicii, z ktore nemusi 🙂

ingulik
2. júl 2010

dobre ranko babule...ja som az teraz prisla na to, ako sa dava to meno s tym zavinacom 😀 .....no co uz...blondynka
dnes mame opat krasny dnik, sa tesim....ideme vooon 🙂

tinika
2. júl 2010

@ingulik ja som sa tiez pytala kociek ako to robia hihi

mum_to_be
2. júl 2010

ahojte kocky, vsetky vas pozdravujem!!! vecer odchadzame do chorvatska, takze tyzden ma tu neuvidite... papa. drzte sa. ingu, gratulujeeeeeeem!!!! ja som dnes nacala 30.tt ...

ingulik
2. júl 2010

mum dakujem....tak prijemnu dovolenku...juj aj ja by som sla k moru....

katka444
2. júl 2010

jejda ingulik gratulujem 🙂

mum prijemnu dovolenku 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre