Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

slniecko4
19. aug 2010

@zuzub, zlatunký je.. 🙂 naša Peťka sedela tak opretá asi od štvrtého mesiaca,keď som sa ja učila do školy,babka ju mala tak na nohe opretú.. veď v podstate aj vo vajíčku sedí a je opretá.. sadnúť podopretú o vankúše,aby si namáhala chrbticu,som ju nedávala,ale tak na nohe oprieť o seba som nevidela problém.. Do tretieho bola v zavinovačke.

slniecko4
19. aug 2010

a ja by som počkala tiež dva roky za druhým,ale len kvôli veku chceme skôr.. uvidíme..

slniecko4
19. aug 2010

@tinika,ty už nemáš album na koníku?

tinika
19. aug 2010

@zuzub myslim ze uz v pohode mozes ho tak drzat a do sedu ako sa ti taha? skoro podla mna
@slniecko4 ved to on sice chodit bude ale na 3p nevybehne a ja ked jeho nesiem ta rychlo aby som neumrela hihi a ked s nim ta nebudem moct vyniest druhe babo len tak rychlo

tinika
19. aug 2010

@slniecko4 mam ale som ho schovala, kvoli jednej krave v inej teme, sme dostavali vyhrazne IP od jej muza a tak , je to an dlhsie, ale na fb mam 🙂 a pridavam stale

zuzub
20. aug 2010

@tinika tak sa taha ze ked lezi alebo je v sedacke, v kresielku tak dviha ramena a hlavu a taha sa hore

mum_to_be
20. aug 2010

@zuzub - misko je krasnucky!!!!!

zuzub
20. aug 2010

@mum_to_be vdaka mum 🙂

tinika
20. aug 2010

@zuzub aha ta sikulo nas sa tak v kočiku tahal ale neskor

tinika
21. aug 2010

kočky neviete nič o snazivejzuzi? uz tu dlho nebola ne?

adenka
21. aug 2010

ahojte babenky,
sme spat z dovolenky tak sa hlasim 🙂
vidim ze babenka nam rastu ako z vody, sikovne su zlaticka...
my budeme v stredu oslavovat rok... chyta ma nostalgia ze moje malo babo sa za taku kratku chvilku meni na osobnost ktora si s nami robi co chce... je krasna, sikovna, moja, ale je to taky zvlastny pocit ako rychlo ten rok ubehol...
dovku sme si uzili, bolo super, akurat strasne teplo takze manzel s malou to tazsie znasali... ja som z azbestu, pre mna 40 stupnov je tazka pohoda 😀

mum_to_be
21. aug 2010

adenka, super, ze ste si dovcu tak uzili! inak, aj mne sa zda, ze to dako strasne dlho bezi, tiez mam pocit, ze len nedavno sme prisli z porodnice a zrazu mam doma dieta, ktoremu sa uz nezavru ustocka a vsetko chce robit same a ... no skratka je z toho babatka pomaly uz slecinka...

mum_to_be
21. aug 2010

a z dvoch ciarok na teste uz mam brusisko ako balon. 🙂

tinika
22. aug 2010

@adenka tak ten azbest ti zavidim ,ja ked k moru tak jedine v septembri, resp. posledny augustovy tyzden, mne stači do 26 stupnov bohate

adenka
22. aug 2010

mum to je dobra ironia ze ako sa z tenkych ciarok stane balon 😀

tini ja teplo mozem, ale len pri mori... v meste mi je na zdochnutie ked je teplo...

no nasa herecka si pekne na dovolenke zvykla zaspavat so mnou v posteli.. uz druhy den hysaci ked ju dam do postielky este bdelu... to bude zasa veselo... 😒

mum_to_be
22. aug 2010

adenka, rychlo sa k tomu jej samostatnemu zaspavaniu vrat, aj my sme si to pokazili na dovolenke minuly rok a uz sa nam k tomu nepodarilo vratit!!! inak, to obdobie okolo roka je velmi dobre na oducanie od zlozvykov, potom to uz ide fakt tazko... (dudel a podobne)... my sme boli dnes v lesnej (na morave) v zoo, uzasna zoo, obrovske vybehy, kopec zvierat, verca bola unesena! 😀 😀 😀

mum_to_be
22. aug 2010

aj ja mozem teplo, ale len pri vode, najlepsie pri mori a ked trosku pofukuje. a clovek sa moze kedykolvek schladit... 😉 v meste je to utrpenie...

tinika
23. aug 2010

ja uz tiez pomaly odučam maleho od cumla, cez den ho uz nemava velmi a v noci este hej teraz ale kuse vsetko čo mu zubky lezu, ale uz tyzden spinka sam v detskej 🙂 hoci chodim k nemu často bo sa budieva kvoli zubkom 🙂 ale občas prespi celu noc 🙂 a hlavne zaspava uplne sam 🙂 a pri nas v posteli nechce, akurat na dovci rano po mlieku uz nie vzdy zaspal tak sme ho zobrali k sebe, troska sa pohral a tak aj zaspal, ale čo sme dosli domov, uz nezaspava pri nas cez vikend, len sa hraje takze asi tak ze on spi len v svojej postielke 🙂

adenka
23. aug 2010

mum ona mi sama nezaspavala nikdy, ale zaspavala v postielke tak ze som sedela pri nej a hladkala ju... vcera mi strasne plakala v postielke, tak som to vzdala..vo stvrtok ideme do prahy tam bude zas spat pri mne a zaciatkom septembra idem na 2 tyzdne do kosic tak aj tam bude spat pri mne...
a dudel ma len pri zaspavani, inak vobec, tak jej ho zatial neberiem...

tinika
23. aug 2010

nas spi v cestovnej postielke tu nosime vsade

slniecko4
23. aug 2010

ahojte babenky,
@tinika,vy ste akí dobrí,že už sám v izbičke? klobúk dolu.. ja našu ešte od cumlíka neodúčam,si myslím,že je to skoro.. ináč,sa pochválim,Peťka dnes urobila prvé pekné krôčky za rúčky.. 😵 ináč Peťka s nami tiež nezaspí,len sa hrá,spí v postieľke.. spala s nami,keď bola úplne malinká,tuším nejaké 2-3 týždne po narodení,to bola ešte v zavinovačke,potom sme prešli na postieľku..

slniecko4
23. aug 2010

@adenka,manžel ako? už je to v poriadku?

tinika
23. aug 2010

@slniecko4 tak to je sikula, nas ked som ho dala na nočnik len tak vyskusat, sa mu velmi pačilo a potom natiahol ruky a sa postavil a to vsetko 🙂
ved ja uplne od cumla neodučam ale ked je kludny tak načo by ho mal 🙂 a hlavne z dovodu ze v noci ked ho vypluje abo mu vypadne sa občas zobudi a reve zbytočne kvoli tomu
a to spanie v izbe, chyba mi ze nie je u nas ale uz pomaly začne viac vnimat, aj rano sa este pohra, zaspi a ked nas videl tak uz nechcel a nechcem dopadnut ako par znamych ze dieta ma 3 roky a stale spi s nimi, hlavne preto ze chceme druhe babo a mame velmi malu spalnu, takze dve postele sa tam nedaju dat aby spal aj Paťko s nami a na posteli ho učit nechcem .) a ani on tak spat nechce

tinika
23. aug 2010

pre pobavenie, ze morsky konik 😀 😀

adenka
23. aug 2010

@slniecko4 dakujem, manzel uz je ok...akurat tento tyzden mal posledne vysledky a su vporiadku, tak sme si velmi vydychli a konecne ide po pol roku do prace...

tini aj ja by som malu dala do izby ak by sme mali este jednu.. je to podla mna lepsie pre deticky ak maju svoju izbicku...
a nocnik u nas je tak, ze na druhykrat sa donho vykakala v 8 mesiacoch a od vtedy mi uz do plienky nekaka.. pocka si kym ju dam na nocnik, aj ked sme vonku, ohlasi ze chce kakat a ked nic, tak caka domov 🙂

ingulik
24. aug 2010

@adenka fiha to ste teda sikovny, nasa Nika na nocniku neposedi ani sekundu, nie to ze by sa donho vycikala alebo vykakala....ja to vidim na este dlhe obdobie s plienkami....ale ked sa vratime z dovci (len do Tatier ideme na par dni), tak zacneme znova s nocnikovym treningom...
...inak sme teraz posledne tri dni travili na kupku a super bolo, som nevedela malu z vody dostat...skoda ze sa leto konci....bude mi to chybat...

adenka
24. aug 2010

@ingulik ja som bola tiez prekvapena ze to tak rychlo pochopila, ona sa mi hlasi aj na cikanie, ale vacsinou az ked uz cika 😅 .. ale su dni ze sme len na 2 plienkach, inokedy zas pouzijeme aj 7... hlavne ked je teplo a vela pije...
krasne si uzivate leto... zaciatkom septembra budem 2 tyzdne s malou v KE tak by sme sa uz konecne mohli stretnut

tinika
24. aug 2010

@adenka tak to je super ze tak vydrzi 🙂 a tesim sa ze ocko je ok 🙂

@adenka joooj aj ja cem ale ja do ke sa bojim autom, jedine ze cez vikend a pojde aj tato

evitkamalicka
24. aug 2010

ahojte,
pridavam nejake foto

tinika
24. aug 2010

@evitkamalicka fesaci zlatučki

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre