Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
6. jún 2011

@tinika hmmmmmmmmmm,,,nestiha vymrznut 😀 ...ale pri dnesnych technologiach a materialoch sa uz nemusi cakat,to nie ako kedysi,ked sa robilo s maltou a vodou a musela so voda vyparit,teraz sa pouzivaju lepidla na vsetko...a dalsia vec je,ze sme v podnajme a financne by to bolo strasne o drzku,takze chceme co najskor odtialto odist a ja uz NAOZAJ chcem odtialto vypadnuuuuut 😝

tinika
6. jún 2011

@evus No neviem bo minule leto sme boli navstivit znamych a oni maju susedov čo tiez tak do zimy sli byvat a strecha sa im prehla, fasadu opravovat uz museli ale chapem ze je to o drzku časovo, 🙂 aj my budeme toto riesit ale bracho medzitym uz asi bude vo svojom tak pojdeme ku nasim na nutny čas

evus
6. jún 2011

@tinika to nebolo urcite tym,ze sa skoro nastahovali,s tym to nic spolocne nema,tam bola zjavne doebabrana statika,niekto to trosicka odflakol 😖 ...ale to sa moze stat hocikomu...laik do toho nevidi a su to nepredvidatelne veci 😒

tinika
6. jún 2011

@evus tak potom fajn 🙂 tesim sa s vami, ze vam to tak krasne rastie

mum_to_be
7. jún 2011

@evus - a bude aj novy prirastok do noveho domu? 😀

tinika
7. jún 2011

@evus a stavate sami alebo mate firmu alebo kombinujete?

mum_to_be
7. jún 2011

cau tinika, a kedy ides najblizsie na ultrazvuk? to uz mozno budes vediet, co cakate, vsak?

tinika
7. jún 2011

@mum_to_be no presne o tyzden uz by som mala vediet čo je v kindervajci 🙂 sa neviem dočkat, milujem prekvapenia, ale toto bude velke bo kazdu chvilu si myslim dačo ine 🙂

evus
8. jún 2011

@mum_to_be bude urcite,ale nie teraz,mozno o par rockov...treba nejake korunky zarobit a trosku vyvetrat hlavu 😝 ,ale tretiemu sa urcite nebranim 😉

@tinika tak hrubu stavbu nam nakomplet robila firma,my by sme neurobili nic,nikoho z rodiny tu nemame a takto to je bez starosti,sice s nervami obcas a natahovackami,ale je to rychlo...ostatne si uz budeme dorabat svojpomocne a nieco za pomoci majstrov.
teda tini,ze 20tt,ale to strasne leti 😵

tinika
8. jún 2011

@evus 🙂 aj my tak asi budeme stavat, hoci mame aj rodinu ale zase mm robi do 17tej kym by tam dosiel a stavat len po sobotach to by bolo na dlhoooo
ze, este raz tolko a som dvojnasobna mamina 🙂

vavenka
autor
9. jún 2011

Seruste, sme boli na vychode u babky tyzden, tak som konecne zas v sucasnosti 😀
Evus no ja dufam tiez, ze sa nastahujeme, kym pojdem do porodnice, najneskor november... Ale tak ja mienim a majster meni 😀 Ale nie, ide to celkom, uz mame v podstate vymalovane - okrem chodby, obkladacky v kupelke su polozene, este dlazbu a moze sa osadzat sanita. No a potom podlahy, linka a vstavana skrina a nejako splasit nabytok.... Teraz moj drahy robi chodniky, kedze treba aj vonkajsok nejako spojazdnit, nemozem po blate chodit.... A este teren treba zrovnat, furt tam su kopy este co sme zaklady kopali 😀
To mate super, ze vam hrubu stavbu firma robila... My vsetko sami - teda rodina - akurat co strechu sme dali robit. Inak len po vikendoch a dovolenka ked sa vezme a tak... Takze to trva, no 🙂
Tini som zvedava ci sa ti nakoniec ta vysnivana baba potvrdi 🙂
Ja som bola v pondelok na poradni, tak teta doktorka vravela, ze to vyzera na dievcatko, ale ze je este hodne skoro, takze sa to moze menit 😀
Mum gratulujeme k synovcekovi Miskovi 😵 😵 😵
Snazivazuzi tebe gratulujem taktiez k malemu citronikovi, ktovie, mozno budeme spolu na porodnici 😉

tinika
9. jún 2011

@vavenka sak aj ja som zvedava 🙂 ale po dnesku čo som sa prestrasila mi to začina byt jedno 🙂 som kukla na vysledky a downov syndrom 1:220 vzhladom na vek 1:1100 ale celkovo pise ze negativne lekar hovoril ze statistiky nemam riesit ze to počitaju vzhladom na vek a bla bla a ze on by to zrusil bo zbytočne sa stresuju mamičky, ze jedna jeho mala dobre vysledky a dawn ako vysity sa narodil a opačne zle vysledky a zdrave detuchy

vavenka
autor
9. jún 2011

Tini a ja mam potom co povedat, ked sa jedna o vek? Ale spolieham sa na to, ze utz bol v pohode a tam downa vylucila. krv uz nech je aka chce, ani o vysledky som este nevolala....

tinika
9. jún 2011

@vavenka sak to som vravela ze čo maju povedat maminy po 30,40tke 🙂 ale ja tiez veirm utz bol ok v 12tt teraz idem vu torok na morfo a ostatne neriesim 🙂 aj tak čo by sa zmenilo...

vavenka
autor
9. jún 2011

Tini no ja kebyze bude vysoka pravdepodobnost tak isto pojdem na amnio, chcem vediet na com som.. Buduci tyzden mam odbery na tripple....

tinika
9. jún 2011

@vavenka v mojom pripade aj keby chcem ist uz nestihnem bo sa to robi od 16do20tt a ja som 19+3 a tam sa treba objednat :( a čo by si robila keby sa potvrdilo?

vavenka
autor
9. jún 2011

Tinika ja niesom tak silna osoba, aby som zvladla vychovavat postihnute dieta... V tomto zial niesom hrdinka. Dufam len ze to nebudem musiet nikdy riesit.

tinika
9. jún 2011

@vavenka ved ja tiez nie ale ani schopna s tym asi dačo urobit a tiez verim, ze to nebudem musiet riesit

vavenka
autor
9. jún 2011

Tini no nechcem tu zbytocne pomenuvat veci pravym menom, ale akbyze vyjde z plodovky zly zaver, tak ja by som zial bola schopna ukoncit trapenie... Ale chvalabohu, bavime sa o tom len v teoretickej rovine a duufam ze to tak aj ostane

tinika
9. jún 2011

@vavenka aj ja verim, ze je to teoria .)

vavenka
autor
10. jún 2011

Ako sa mame zeny dnes? Je piatoook, vikend pred nami 🙂

lilien6
10. jún 2011

ahojte baby,je tu nejaka z vas na pokecanie...🙂aj my snazilkujeme a cakame,cakame..

lilien6
10. jún 2011

alebo mi baby poradte kde by som si pokecala na tuto temu snazilky,som tu nova a nejak to tu musim spoznat,konecne mam net tak startujem

tinika
10. jún 2011

@lilien6 ahoj, kludne mozes aj tu, ale vačšina uz ma deti, resp. jedno ma kazda + niektore aj dve a nemame uz tolko času tu chodit 🙂 skus si pohladat snazilky temu nejaku aby si sa tu neunudila 🙂 a drzim prsty

lilien6
10. jún 2011

ok si zlata,aj ja uz mam 1 babo to sa podarilo hned, a teraz sa pokusame o druhe a to som myslela ze tiez pojde tak ako prve a preto som prekvapena...ale si zlata,skusam hladat nejaku babenku na povzbudenie tak snad s niekym pokecam dakujem tinika

tinika
10. jún 2011

@lilien6 a odkia si? u nas to bolo naopak .) prve sme riesili ok a druhe hned na prvu supu 🙂)

lilien6
10. jún 2011

a este sa ta opytam ako mam si pisat napr. s tebou aby to bolo kvazi ze si to precitas len ty....ja som z bb...a zrejme to tak byva ked sa na prve caka dlhsie druhe pride hned asi aby kazdy skusil oboje...ja by som uz to druhe babo privitala

tinika
10. jún 2011

@lilien6 no moj brasko zase ako ty prve hned a druhe po roku a pol .) no bud kliknes na odpoved a mne to ukaze ze mi niekto pise, ale vidia to vsetci, alebo pod mojim prispevkom najdes taku malu obaločku so sipkou, to je sukromna sprava, to viidme len mi dve

mum_to_be
10. jún 2011

baby, zajtra mate v Košiciach v OC Galéria o 17.00 hod. spievanku a zahrajka, nasich idolov... pekne si uzite koncert. su fakt skveli!!!!

lilien6
10. jún 2011

ahojte babenky,radA by som si popisala s nejakou snazilkou a podelila sa o nejake ctene rady....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre