Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

ingulik
3. feb 2012

ahojte...no pozeram ze riesite spanie....Nika spala ako ajelik kym jej nezacali ist zuby, to sme boli potom hore aj 10x za noc a stale len didu pytala a tak sa naucila spavat medzi nami v posteli. A tak je to do teraz, ze spi medzi nami, ale od kedy je odstavena (od leta) tak sa max zobudi ked jej treba pisat alebo si len popyta ruku...treba ju drzat aby zas zaspala...
...a co sa tyka tehu, v stredu sme boli v poradni, vsetko v poriadku a dokonca ty vyzera na prirodzeny porod 🙂

katka444
3. feb 2012

Ingu som rada, že je všetko v poriadku. Nech ti to prebehne rýchlo a ľahko.

Musím ešte Kristínke skontrolovať, či jej náhodou tiež netlačí nejakú stoličku. Len keď ona hryzie, beťárka, už som jej aj chcela, ale som sa hlbšie do pusy nedostala 🙂

tinika
3. feb 2012

@ingulik presne ako naš, kym nesli zuby spal aj celu noc, jej prirodzeny, aj ja som chcela :D a nevydalo

mum_to_be
3. feb 2012

my sme umyvacku kupili, ked som sa ucila na skusky, lebo za den sa mi nakopilo strasne moc riadu a vecer, ked som sa mala ucit, som este hodinu umyvala riady... tak som povedala, ze bud kupime umyvacku alebo to nedokoncim. 🙂 tiez sme ju nemali kam dat, tak som obetovala jednu skrinku a do nej sme zabudovali taky ten uzsi typ.

mum_to_be
3. feb 2012

co sa spanku tyka, veronika bola skvela od narodenia az doteraz. budila sa len 1 krat (vynimocne 2 krat) uz od narodenia. celu noc prespi od 14 mesiacov. vzdy spavala v svojej postielke. romanko sa standardne budil od narodenia 2-3 krat a spava pri mne od toho prveho prebudenia. ked idu zuby, je to hrozne, ale naco sa budem stazovat, aj tak mi to nepomoze. 🙂

tinika
3. feb 2012

@mum_to_be len ja mam taku malu kuchynku, skor kutik, zekeby obetujem skrinku, nemam kam dat hrnce .( a uzu a jtreaz mi je malo miesta, som chcela parny hrniec a nemam ho kam dat

mum_to_be
3. feb 2012

a ake mas teda rozmery kuchyne?

tinika
3. feb 2012

@mum_to_be ti presne nepoviem ale tak 2,5m sirka max. a dlzka o niečo viac
ti dam foto čakaj

tinika
3. feb 2012

to je cela linka a uz len sporak

mum_to_be
3. feb 2012

ozaj malicka kuchyna. a kde mate jedalensky stol - v obyvacke?

tinika
3. feb 2012

@mum_to_be ano v obyvke :D

ingulik
4. feb 2012

@mum_to_be vsetko naj Veronicke k meninam 🙂 a aj vsetkym ostatnym 🙂

vavenka
autor
4. feb 2012

Veronkam vsetko naj k meninaaam 🙂 🙂
Tini tak do domu si uz isto zadovazis umyvacku, ja som v byte tiez nemala a nedam na nu dopustit momentalne 🙂
Zeny my sme boli od stredy do vcera bez vody! Nam zmrzlo potrubie, vcera to tu bol riesit svagor so svokrom, ani vam nehovorim, ako vyzera dom 😀 😀 😀 vsade bordel, binec, voda spojazdnena len v kuchyni, tak som aspon mycku pustila a zmyla dlazku.... Plno pradla na pranie mam, po vcerajsej brigade vsade binec, ach jaj... A do toho moj milovany ma taku nadchu, ze az! Len bezvladne lezi na gauci a kycha, takze maly je prestahovany v spalni a beham cely den medzi nim a vandou + varim cajiky a coldrexy pre chlopa, chodim po drevo, lebo musime vela vela topit, aby zas voda nezmrzla a popri tom varim... Katastrofen 🙂
Katka, aj Vanda sa budieva casto s placom, ale vacsinou az okolo tretej nad ranom... Ak som hore, idem k nej a vacsinou ju ucicikam, ked k nej ide tato, ten ju vezme pod pazuchu a berie si ju k sebe do postele a ked je s nim, tak uz spi do rana (vacsinou)....
No vanda doteraz nespi celu noc, ani take obdobie nemala, mozno 5x za zivot spala ze od vecera do rana bez zobudenia... A Jergusko vyzera tiez, ze sa budi kazdu chvilu a to mu este ani zubky nejdu 😀 ja sa tak skoro asi nevyspim.....

slniecko4
4. feb 2012

@mum_to_be všetko najlepšie Veronike k meninám..🙂
@vavenka vave, tak to máš o zábavu postarané.. Nám zamrzla voda hore v podkroví,ale tak jednoduchšie,lebo svokrovci dole mali, MM rozmrazil hneď a lepšie zaizoloval.. Veď to čisto ruská zima prišla..

vavenka
autor
4. feb 2012

@slniecko4 slni ani nehovorim, tu je to cisty sibir momentalne, esteze sa to aspon ako tak spojazdnilo, katastrofa....

mum_to_be
4. feb 2012

caute, tak mne je de facto jedno, aka je kosa, kedze mam veroniku choru a nemozeme ani nos vytiahnut z bytu... zajtra sa nam ocinko vrati konecne domov z konferencie, uz sa fakt nanho tesim. od stredy rana je to dlho...
ooo, dakujeme za priania pre nasu veroniku!!! ingulik, od nas zas pozdrav vasu veroniku. 🙂 ze jej prajeme vsetko naj!!! aj dostala nejaky pekny darcek? my dame darceky az zajtra s ocinkom. 🙂 ale dostane CD s rozpravkami od podhradskej a canakyho, lyziarske rukavice a knizku k biblii s kreativnymi napadmi, tak budeme tvorit. 🙂

tinika
4. feb 2012

@vavenka to bude prva vec čo kupim :D inac nam raz tiez zmlzla voda v radiatoroch tiez pred asi 10r ale v dome sa netopilo len oco chodil občas zatopit a vtedy dost prituhlo tak sup a bolo

ja som bola dnes s patom v meste nakupovat a asi som si krize prechladila z tej kosy :( dufam, ze on chory nebude ale velmi chcel ist na bus sa povozit sak ked sme vystupovali uz domov ta som ho pomaly odtrhla od sedadla hehe s dvoma taskami v ruke to bola zabava a este zo zastavky sa nechcel pohnut :D

ingulik
5. feb 2012

@mum_to_be dakujeme....no od babky a deda dostala kozusinu, lebo u nich sa strasne rada po jednej valala tak dostala svoju vlastnu 🙂 (nie som fanusik takychto lapacov prachu ale co uz) a rozpravkovu knizku, od svagrinej teplacky a od nas dostala dve knihy o princeznach a uspavacika od fischer price....a este jej isto nieco aj nasi chystaju...takze ma dalsie vianoce :D
...nam tu voda nezamrzla, za to nafta v autach ano...je tu jak na sibiri...asponze dnes uz nesnezi...

mum_to_be
5. feb 2012

ingulik, no tak ta kozusina - to bol darcek! ty kokso, asi by mi padla sanka... a este sa ma clovek tvarit, ze supeeer...

ingulik
5. feb 2012

@mum_to_be no ved to...zatial jej ju tam necham v izbe, nech sa pohra potom ju to prestane bavit a kozusina pojde tatam...

tinika
5. feb 2012

@ingulik aj nas risko dostal od nas uspavačika, takeho morskeho konika modreho :D

ingulik
5. feb 2012

@tinika no nika ruzoveho 🙂

tinika
5. feb 2012

@ingulik 😀 a pači sa jej? bo u nas s nim spal pato skor, risko ma kolotoč teraz

ingulik
5. feb 2012

@tinika vcera sme s nim spali, este dnes vyhraval v izbe cez den ale uz spat s nim nesla... 🙂

tinika
5. feb 2012

@ingulik moj pato ma morskeho plysoveho kona a risko toho uspavačika tak pato si ho občas pozicia :D

katka444
6. feb 2012

Ahojte,

@mum_to_be Veronike dodatočne prajem všetko najlepšie hlavne veľa zdravíčka a šťastíčka a to isté @vavenka zajtra Vanduške 🙂

katka444
6. feb 2012

@vavenka no vave, nezávidím. U nás celkom do pohody, len v špajzy (jediné okno, kt. ešte neni vymenené za plastové) máme ako v jaskyni tie cencúle, čo rastú zo zeme nahor od toho ako steká voda z okna.

katka444
6. feb 2012

@ingulik aj tvojej Veronike prajem veľa zdravíčka a šťastíčka 🙂

ingulik
6. feb 2012

@katka444 dakujeme... 🙂

tinika
6. feb 2012

no baby, ta parada ne? 7.3. mam mat operaciu ale vysetrenie k tomu potrebne 8.3. hehe a navyse v nemocke maju havariu, zatopilo operačky, tak aj tak budu asi presuvat operacie, len dufam, ze ma nedaju na posledne dva tyzdne marcove bo si to rovno hodim

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre