Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

nikka_
18. mar 2009

my sme včera skusili zeleninovu polievku, spravila som mu ju do flaše, ale tak ju odmietal, ked som mu ju začala dávať lyžičkou, tak nevedel prestať. Dnes nás čaká karfiol, uvidím, ako mu bude chuti to. Včera sme boli v madarsku a kupila som mu chodák. Dnes sme ho vyskúšali, vytešoval sa na nom jak blázonko. Ked zistil, že to s ním chodí samé, usmieval sa jedna radosť, až mi z toho zaspal na rukách .

evus
18. mar 2009

ale ale vaven,nadherne stupas 😉

zuzi,dnes uz urcite nevydrzi a testne 😉

adenka
18. mar 2009

nikka nie je este skoro na chodak? 😕 ...ja sa teda nevyznam, len sa pytam 😅

vavenka
autor
18. mar 2009

Aden no citim sa ako pred mrchou, kozy pomaly zacinam citit a aj podbrusko 😖

adenka
18. mar 2009

vave 😒 ...no ved uvidime....stale mas ten vytok?

zuzub
18. mar 2009

zuzi 😀 😀 😀
evus, už prezuť gumy, a nie je to skoro!!! 😕

nikka_
18. mar 2009

adenka, je, ale to bol asi len 5 min, len tak na skúšku, on je totiž dosť aktívny, užnechce vôbec lezať, ani sedieť v autosedačke, tú používame doma na sedienie, už chce len sedieť normálne, alebo byť na nožkách. Už si sám skacká, a stále potrebuje niečo robiť, alebo sa hýbať.

evus
18. mar 2009

nikka,no maly je teda riadne akcny 😀

nikka_
18. mar 2009

evuš to hej, to nebude v kľude viac než 10 min.

ja mám problé m aj navariť, lebo musím len také rýchlovky, kedže na dlhé vyváranie pri nom nieje čas

hnevá ma to počasie, lebo je konečne zdravý, a vonku sa nedá ísť. Teda radšej neriskujem, aby sa mu niečo nevrátilo, bral dokonca antibiotiká, čo ma štve, ale aspon nedostal nijaký zápal priedušiek

evus
18. mar 2009

nikka,maly bol chory?nejako mi to uslo

tu strasne fuka,rano ked sme boli odprevadit malu do skolky,tak sa ani nevedel nadychnut,bol srandovny az ho to hnevalo

nikka_
18. mar 2009

a ako s ním chodíš v kočiari??, ja chodievam venčiť psa, a ked sa dá, alebo ked nemá malý s kým zostať, tak ho beriem do klokanky, a to ho celkom baví, tiež muvadí vietor, 🙂
začal kašľať, a bol nachladený, sirup mu velmi nezabral, tak nam dala aj antiobiotika, ale už je to ok,

evus
18. mar 2009

nikka,veru,kazde rano oboch poobliekat,maleho sup do kociara,potom on pekne caka vonku kym malu v skolke prezleciem a zas naspat domov,zozaciatku to bolo o drzku ale teraz je to dobre zladene,takze to v pohode zvladame.mali sme aj klokanku,ale moc tam teda nevydrzal,lebo smemali len taku tvarou k sebe a on chcel vidiet pred seba.

zuzub
18. mar 2009

ja som išla teraz na obed do roboty a skoro ma vonku odfúkol vietor, to je iný severák 😝

tinika
18. mar 2009

Baby pomoooooooooooooooooooooooc ja nič nestiham, same problemy a veeeeeela roboty, ked sa nezosalim do konca marca tak budem hapy.

nikka_
18. mar 2009

tini neboj zvládneš to, veď to už nieje dlho do konca mesiaca. Len vydrž, a potom už bude dobre.

tinika
18. mar 2009

sak to nika ze uz nie dlho prave preto stresujem bo klienti maju furt času sak čo ne? sak ja nepotrebujem jest, piť a len robim a este aj sef ma nas... dnes bo na prevazdke blbo prijimali tovar, v blbych cenach a ja to mam teraz riesit bo mam minusovu marzu, sak je tam dakto zodpovedny za to a berie peniaze do haja. 😠 zajtra mu uz poviem ze fakt nech si nemysli ze mi budu po hlave skakat ja odchadzam sak ma vyhodil vo februari ta čo si mysli ze si bude menit rozhodnutia jak chce?

a ty ako mamička? damianko je uz velky chlap 😉

nikka_
18. mar 2009

damianko poslúcha, dnes má ten lepší deň, práve sa hráme pod hrazdičkou, ale rastie ako z vody

tinika
18. mar 2009

to je dobre nikka aspon si trocha oddychnes
ja som sa az teraz dostala k obedu a som zvedava čo mi to urobi bo mam šalat s bryndzou a gyros maso

snazivazuzi
18. mar 2009

baby kuk do albumu, chcem vediet ci mi schválite kocik 😀 Dnes som ho nasla na nete.... mne sa celkom páci.

adenka
18. mar 2009

jeeej zuzka ten je krasny...to je aky?? ozaj ty este nemas kocik?

tinika
18. mar 2009

Zuzi aj ja ceeeem taky, peknučky je

snazivazuzi
18. mar 2009

http://www.batolatko.cz/kosik.html?p=productsMo... - tu je komplet ale kocik sa dá zakupit aj bez autosedacky za vyhodnejsiu cenu. :
http://www.batolatko.cz/FIRKON-IVONE-KOMBINOVAN....
Dovoz na sr iba 10 eur.

adenka, este nemám. Uz sa na tom pracuje 😉

zuzub
18. mar 2009

Zuzi pekučký, ja mám veľmi rada takúto farbu 🙂

vavenka
autor
18. mar 2009

Zuzi uz si zbalena do nemocnice? Uz mas riadny balon 😀 😵

snazivazuzi
18. mar 2009

http://www.batolatko.cz/FIRKON-IVONE-SET-KOMBIN... - v tejto farbe sa mi páci ale pre chlapceka asi nie vsak? 😀

tinika
18. mar 2009

kocky tie linky mi nechce otvorit, ale dava error

snazivazuzi
18. mar 2009

vave 😀 Balit sa budem cez vik. V piatok idem do lekárne pre jednorázové veci ako nohavicky, vlozky do podprdy, vlozky, atd atd... a kupime aj malému kozmetiku. maly uz má vecicky vypraté, vyzehlené, iba ja sa flákam 😀

vavenka
autor
18. mar 2009

Zuzi, sak uz minuly vikend ste mali ist nakupovat, ty lenoch jeden 😠 😀 😀

snazivazuzi
18. mar 2009

http://www.batolatko.cz/FIRKON-F-7--VITEZ-TESTU...

baby kuk tento cerveny, no nie je krásny?

vavenka
autor
18. mar 2009

Nikki maly Damko je zlatucky 🙂
Evus mne sa zda na poslednej fotke ze neni Tvoj, alre Karinkin, strasne sa mi na nu podoba 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre