Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

petulig
14. apr 2009

evus tu kvalitu to neviem veru, my sme predtym mali aj Ukrajiny prasky ariel persil a boli uplne rovnake ako tu u nas ziadny rozdiel. Az na tu cenu 🙂. My mame rakusko dost daleko, teda my v strede to mame daleko vsade 🙂

vavenka
autor
14. apr 2009

Evus mne sa praveze zda ze nakoniec kvoli nejakym problemom mala ostat pri vedomi......

evus
14. apr 2009

vavenka,neviem,pisala som jej,tak dufam,ze odpise a dozvieme sa viac

petulig,no co sme kupovali naposledyz rakuska prasky a avivaze,tak tie nase sa s nimi teda nedali porovnavat

vavenka
autor
14. apr 2009

Este neodpisala? 😒

zuzub
14. apr 2009

jeeej malý je zlatunkýýý 😵 😵 😵 hlavne nech sú zdraví 😉

evus
14. apr 2009

vavenka odpisala,ma sa fajn,maleho mala pri sebe nejaku hodku,boji sa zajtrajsieho vstavania a je strasne hladna 🙂

katka444
14. apr 2009

zuzke gratulujem. a tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa s nou 🙂
a ze ju pozdravujem 🙂

janulik.j
14. apr 2009

My sme prisli z prechadzky, tak utekam k netu, ze ci je uz Danielko na svete... a on uz sa vykotulal z bruska... aky je kraaaaaaaaaaaaaaaaaasny. dufam, ze bude mamine robit len radost, vela papat, spinkat a posluchat. a bude chciet byt v kociku nie ako ten nas 😀

nikka_
14. apr 2009

Ahojte kočky, tak som sa sem konečne po týždni dostala. My máme nový režim. Malý vstáva o šiestej, poobede sme minimálne tri hodiny na prechádzke, ale zato zaspáva o pol siedmej. Len ja už večer ledva žijem. Ale sviatky boli celkom v pohode.

A hlavne zuzke gratulujem k Danielkový, je nádherný. Nech je zdravučký, pekne rastie a poslúcha maminu.

ingulik
14. apr 2009

zuzi gratulujem....tfuj tfuj malinky je zlaty
ja som nasej princezne kupila take zlate papucky v tescu...juj take su chutne len ich obut 🙂

tinika
14. apr 2009

ahojte, ja som teraz dosla

janulik.j
15. apr 2009

bré ránko,
ako ste spinkali? ja nic moc maly zas akosi mrnkal, lebo mal vcera hystericky zachvat placu v kociku, tak ho to asi poznacilo 🙄 🙂
Joj sa neviem vynadivat na toho zuzkinho krpceka maleho...
Tini a kedy ides teda k dr.?

tinika
15. apr 2009

Ahoj janulik, idem v utorok
😉

ingulik
15. apr 2009

ahojky...ja som spala velmi biedne, vecer ma chytilo prehananie a bolenie zuba...a ked sa mi aj napriek ubolenemu bruchu a zubu podarilo zaspat, zacali ma chytat krce do lytok... ☹
teraz ranajkujem, ale uz som stihla aj psa vyvetrat, poprat jednu davku a pozmyvat...teraz idem uz len oddychovat...

vavenka
autor
15. apr 2009

Ahojte 🙂
http://www.fertilityfriend.com/home/vavenka
Ja zdrham, idem vyplatit kamen do zakladov 🙂 btw. uz su vykopane a mozno uz dnes sa bude aj betonovat 😀

janulik.j
15. apr 2009

Ingu tie krce v lytkach som aj ja mavala. ale som si davala magnezium a potom to vzdy na dlhsiu dobu preslo, tak vyskusaj...
Tini som zvedava na dutinku malicku dufam, ze budes mat aj foto! 😉
Vave super, ze sa vam to takto pohlo. aj my s MM tuzime po domceku, ale zatial je to nerealne. Keby zdedime pozemok, ale nic take nam nehrozi, takze zatial budeme pekne v panelaciku...

ingulik
15. apr 2009

janulik skusim...kdesi som citala, ze to suvisi s velkym odberom vapnika, ktory si berie babo...
no nam to vyzera s domcekom celkom realne, projekt aj rozpis materialu mame, myslim ze v maji ideme burat staru verandu aby sa mohli vybetonovat zaklady pre stlpy a davame rezat drevo na strechu. 🙂

majulienka32
15. apr 2009

bre ranko..
Zuziii gratulujeeeem 😉 🙂 maly je krásnucký 🙂 .. hlavne nech ste zdravucky.

janulik.j
15. apr 2009

ahoj maju ako sa mate s Petkom? ozaj ake UM mu davas?
Baby nam dnes nejde do 16tej voda a ja som na to uplne zabudla 😒 este si rano hovorim ci sa uz osprchujem alebo az ked maly zaspi. no a jasnacka, ze maly zaspal a vodu vypli do kelu 😠 este, ze mame velku zasobu dojcenskej vody, tak si budem mat aspon v com umyt zuby 😅

aduliak
15. apr 2009

Ahojte babenky,spominate si na mna este? 😎 az teraz som sa dostala na net, mala som dovolenku a uzivala si slniecka, az sa mi nos zacal supat 🙂 ....ja som bola minuly tyzden u doktorky kvoli kontrolnemu steru na HCG a aj ked sa snazime teraz treti mesiac, poslala manzela na spermiogram a mne brala krv na hormonalny profil.....manzel bude musiet brat nejake antibiotika, ale ze najhorsie to nie je 😖 tak som zvedava, zajtra s nim idem pre vysledky nejakej citlivosti ci co....a na buduci piatok idem druhy krat na krv......

tinika
15. apr 2009

janulik aj ja som zvedavs a dufam ze uz aj srdiečko uvidime.

adenka
15. apr 2009

ahojte babulky,
gratulujem zuzke a vitam drobceka na svete 😵 😵
mne nejde otvorit tu fotkuuuuuuu ☹ ☹ ☹

vavenka
autor
15. apr 2009

Dievcata co mate na obed? Ja vobec neviem co si mam dat....Som hladna, ale na nic specialne sa mi nezbiehaju slinky 😒

katka444
15. apr 2009

ahojte,

vave ja som mala granadir 😉

evus
15. apr 2009

ahojteeeee

tak mala je taka chora,ze sme dnes uz museli k lekarke,vcera jej stupla teplota a kaslala tak,ze sa chuda az povracala,je na antibiotikach,ktore este nikdy neuzivala,tak dufam,ze rychlo zaberu,akurat obaja spia,tak oddychujem

vavenka,ja som zapekala rezne 😉

vavenka
autor
15. apr 2009

Juuj Evus tak chuda Karinka, popusaj ju za mna, nech jej to rychlo prejde 😖 😔

evus
15. apr 2009

vave,dik,je chuda uplne nemozna,chvilku jej je dobre a potom len polezkava,co na nu pride horucka

katka444
15. apr 2009

haloooo 😕

tinika
15. apr 2009

ahoj katka
ja idem k našim dnes na noc, zajtra ideme sadiť do zahradky čo treba bo na víkend vraj u nas dažd hlasia

katka444
15. apr 2009

ahoj tini, tak si davaj ale na seba pozor. urcite nic tazke nedvihaj. a vasi uz vedia?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre