Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

evus
9. feb 2009

tak maju pisala zas,boji sa,ze ak sa nezacne otvarat,ze ju poslu domov a zacala krvacat,takze co mysliet???poslu ju domov???? 😅 och,co my zeny musime vsetko pretrpiet 😖

evus
9. feb 2009

maju pisala zas,pytala som sa jej,ze ci ma aj bolesti a pisala ze ano,ze ma take ako pri kramocha vystreluju jej do stehien,ale kontrakcie na monitore nie su,ale podla mna,jej uz kontrakcie zacinaju,no a doktori si myslia,ze to nebola plodova voda,co jej tieklo,tak akoze co to potom bolo 😲 ?a oni by to hadam vedeli zistit,co to bolo,ci nie?troksa to nechapem.a chuda este pisala,ze ona uz chce rodit a nieze ju budu este domov posielat 😅

tinika
9. feb 2009

Tak dúfam, ze to maju bude mať rýchlo za sebou a všetko bude v poriadku 😉

katka444
9. feb 2009

no ty dr. to je hruza. to ju chcu v takom stave poslat domov? nech sa neda. chudatenko, myslim na nu.

tinika
9. feb 2009

Boze z tych tabletiek čo mi dal doktor mam len tie vedlajšie účinky, - nespavosť, bolesti hlavy a este take divne pocity, co neviem ani opísať. Už ich nebudem brať.

tinika
9. feb 2009

Jooj a ešte som zabudla na nechuť do jedla 😀 aspon dačo zhodim. už dajake kilko padlo ale na ako dlho to neviem

nikka_
9. feb 2009

Ahojte baby, čo je tu nové. Nebola som tu od štvrtka, lebo sme boli pri mame na víkend. Od stredy som chorá, takže som veľmi nechcela byť s malým.
Ako tak rýchlo čítam, tak Maju je už v nemocnici. Dúfam, že to bude mať rýchly priebeh, lebo sama viem, že každá minúta čakania, je ako hodina. Hlavne aby všetko prebiehalo tak ako má.

tinika
9. feb 2009

Ahoj nikka pozerám ze aj vy mate psíka, ako reaguje na malého? Nežiarli teraz? A pekne len leží pri ňom?

nikka_
9. feb 2009

Ahoj Tini, zo začiatku žiaril. Ale ked ja som sa venovala malému, tak manžel Bastymu. Teraz je to už v pohode. Už príde ľahne si k nemu, nosí mu hračky, a hlavne ked plače, tak okolo pobehuje, ako by ho chcel zachrániť.

zuzub
9. feb 2009

ahojte, no tá Majuš to má teda pestré, držím jej palce nech je všetko ok a nech to má čím skôr za sebou 🙂

tinika
9. feb 2009

No s našou Blacky to tiez bude tažké, ona ani necche spať v svojom pelechu, len pri nás. Pelech je je dobrý len cez den. Takže to bude zabava a hlavne ked sa večer chce hrať a poskakuje po posteli aj po mne, reku ze ked budem tehu, tak ziadne skakanie po bruchu 🙂

zdenkabrt
9. feb 2009

ahojte...
tini to ma mrzi s tou pracou, ale ty si urcite nieco rychlo najdes...ti nas ajko je taky isty ako Blacky, tiez spi s nami a ked ideme spat tak on sa chce hrat, vcera som mala nocnu tak do pol tretej a manzel vravel ze knucal pri dverach lebo on spal a ja som tam nebola 😀

Majuuuuuuuuuu silno ti drzim palce a posielam ti vela vela energie 🙂

Vave, urcite sa skkrotim s tou pracou, len teraz je to take divoke, kym to dame vsetko dokopy.

A coze sa nam tu risuje nejaka tehulka? 🙂

zdenkabrt
9. feb 2009

tini a ake lieky beries?

katka444
9. feb 2009

ahoj zdenka 🙂

snazivazuzi
9. feb 2009

caute,

co robite? u nás bude pizzza, prosi si niekto? 😝

maju, myslime na teba, drz sa! 😵 😵 😵

tinika
9. feb 2009

Ahoj zdeni, beriem antibiotika - fromilid uno a potom ešte clarinase repetabs.

No ta naša hava tiež viac okolo mna beha, manzel je jej dobry, ked chce spať, tak vačšinou pri nom je, bo on spí na boku vačšinou. Ja na bruchu tak si laha na moje nohy. 😀

No s tou pracou to vyzera asi takto, sef chce aby som dokončila danove, čiže do konca marca este pracu mam ak ostanem. Dnes mi jedna klientka povedala, ze otvaraju nejaky projekt a ked im ho schvalia, tak ma berie za uctovnicku aj tam a prave mi volali z jednej firmy, čo som im posielala zivotopis, ze či mozem aj na prac. zmluvu, a chceli sa stretnut ale som na PN takze az buduci tyzden. Ale ked vyjde ten projekt, tak idem radšej tam, mala by som tam voľnosť a robila len toľko koľko potrebujem. Ziadny pevny prac. čas. Tak uvidime. Držtte paľluchy, tak zajtra, pozajtra sa dozvieme či ten projekt schvalili.

tinika
9. feb 2009

No fuuuuuuj som sa nafetila smradu, išla som dole, bo kamoš doniesol svadobne oznako a tam taaaaak smrdí a ja ze kde horíííííí. A zhorela elektrika od schodiskoveho svetla. Este ze sa tu sused trocha tomu rozumie tak to odpojil aby sme nevyhoreli. 😒

evus
9. feb 2009

asi pred tristvrte hodinkou som pisala maju,ze ci je nieco nove,ale zatial neodpisala.

tinika
9. feb 2009

no tento mesiac bude tehu katka, a v marci ja s vavenkou, no a aby to bolo vyrovnane, Zdeni aj ty mozes byt vo februari tehu 😀 😀

ingulik
9. feb 2009

ahojte baby...
maju drzim palce...nech to mas skoro za sebou aj Petko...
nase babatko ma dnes stekliaci den, cely den ma len stekli a stekli... 🙂

ingulik
9. feb 2009

co vsetky snazilkujete alebo pozerate panelak? 🙂

tinika
9. feb 2009

Ingu aj ja chcem šteklenie v brušku

ja pracujem a chystam sa na panelak

ingulik
9. feb 2009

tini tak sup sup snazilkovat 🙂 a nepracuj tolko, lebo bude z teba workoholicka ako Zdenka ked nepolavi v praci 😀

zuzub
9. feb 2009

ja už ani nepracujem, ani nesnazilkujem 🙂

jahoda
9. feb 2009

ahojte kocky, tusim uz mame 3 verziu ladyniek 🙂 Do tretice to najlepsie 🙂 ako sa mavate?

zuzub
9. feb 2009

ahoj jahoda, my sa máme tak v rámci možností.... a ty ako?

jahoda
9. feb 2009

no...co Ti ja viem, dnes nejak smutno, manzel je na sluzobke, mozno za to 😒 prave som si uvedomila, ze sem uz chodim rok..vselico sa odvtedy zmenilo. ucim sa trpezlivosti pri cakani na // 😒 budem ju pri detoch potrebovat. 😎

jahoda
9. feb 2009

popravde, u nas v praci otehotnelo za posledny rok 6 kolegyn, uz sa len caka, ktora bude dalsia...no fun 😖

jahoda
9. feb 2009

Len u tych, ktore to naozaj chcu, to ide akosi pomalsie 😎

tinika
9. feb 2009

Ingu ja som flakala cely den tak teraz musim trocha popracovat. a snazilkovat nemam s kym, manzel nie je doma a aj tak este ho bolia tie jeho vyrazky

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre