Lady - snažilky III

vavenka
2. feb 2009

Ahojte Ladynky -

Ladynky - snazilky - prajem nam aby sme boli coskoro tehulky
Ladynky - tehulky - aby ste mali skvele a bezproblemove tehulkovanie
Ladynky - skoro maminy - cize Zuzi a Maju, nebojte sa, zvladnete to lavou zadnou
Ladynky maminy - nech vam deturence rastu do krasy a robia len a len radost 🙂

Ideme na to !!!!

Vitajte v dalsom pokracovani 😀

mum_to_be
10. jún 2010

len pozor, ja som ako dieta dostala od ponika vsi v zoo v bojniciach...

tinika
10. jún 2010

mum vazne? tak dufam ze nič nema

vavenka
autor
10. jún 2010

Hojte 🙂

My sme dnes boli aj s mojou maminou na zahradke, tiez nam bolo fajne - od rana od osmej asi do piatej sme si lebedili, asi takto 🙂

tinika
10. jún 2010

vave ta parada ja plavky na seba nedam este 100 rokov 😀 daj ten časopis hej nech posnivam o krasnom brusku

mum_to_be
10. jún 2010

vave, akurat som videla tu fotku na FB. parada. 😉
nasa veve dnes prala, zehlila, opravovala vysavac, (sme zdedelili tieto detske hracky a dnes sme ich prvykrat vytiahli...), kreslila kriedami, ... prezliekala sa LEN dvakrat... som hotova... uz som sem len nakukla a padam do postele.... papa.

vavenka
autor
13. jún 2010

Tini ved ten casopis tam plni svoj ucel 😀 ja mam tiez este brucho jak v piatom mesiaci 😉

Aky mate vikend? My sme boli na vidieku u draheho family, super bolo, vcera sme dosli, ja som odvolila a potom este na garden party ku kamosom, asi 7 deti tam bolo, ssuper 🙂 a potom este na jednu grilovacku, o desiatej vecer sme dosli domov, Vanda len raz vstala v noci, jaka bola hotovka 😀 😀

Dnes oddych, drahy siel na stavbu a okolo stvrtej chceme ist spolu vsetci niekam sa najest, som zvedava ci nam to nasa dcera dovoli 😀

ingulik
13. jún 2010

hojky....no my sme mali celkom fajn vikendik, len skoda ze sa ma pocasie pokazit....konecne pekne pocasie, netrebalo sa navliekat a zase sa ma ochladit....
adenka....coze si sa neozvala, sme sa nestretli zase v KE....

tinika
13. jún 2010

ahojte tak my sme včera chceli ist na program do mesta ale uz rano sa nedalo zit ta sme skončili u svokry na zahrade a grilovali a dnes sme boli posediet s kamosmi vonku a nakoniec zakotvili u nas bo oni este nevideli nas novy bytik 🙂 a hura ze sa ma ochladit len dufam ze zase nie na 16

tinika
14. jún 2010

Ahojte kde ste vsetky? Ved u nas je daždivo aj sme mali taku dobru prihodu dnes, teda teraz sa uz smejeme ale nebolo nam do smiechu, s kamoskou sme sli z mesta a chytil nas velky lejak a jak sme sa ponahlali tak som sa na kopčeku posmykla a zletela na zadok a pokrčene koleno, kamoska bezala chytat moj kocik hoci som ho držala bol to reflex a pritom si neuvedomila ze ten jej neostane stat a tiez pojde, skoro zletel z chodnika a prevratil sa ale stihla to takze paradne napatie bolo a zmokla som uplne do nitky ako nikdy este
pripajam foto ako dnes maly hajal

vavenka
autor
14. jún 2010

Jeej Tini maly jak krasne spinka 🙂 a slonika ako si drzi, nadhera 🙂´

Ja som dnes bola s Vandou v poradni, ma 5050g 😉 vsetko ok, na dalsej poradni prepichujeme usi 🙂

Vcera som ju cvakla, dostala od krstnej celenku, v sobotu ideme na svadbu 😉

tinika
14. jún 2010

@vavenka vave aka je krasnučka a aku ma krasnu pusinku to bude boztekov 🙂

tinika
14. jún 2010

ze to leti? uz ma mesiac aj tt 🙂 nas uz onedlho 7 booze nedavno som sa z bruchom po schodoch trepala a uz pomaly maly bude po nich behat

janulik.j
14. jún 2010

ahojte diefcene 😉 My sme boli v sob. u Kubkovej prababky, tak pobehal po zahrade a vycvachtal sa v bazeniku 🙂 v ned. som si bola sadnut s kamoskami a chlapi boli zatial na zmrzke a poobede sme boli v nasom lesoparku, len nas zacali "zrat" komare, tak sme museli zdrhnut... 😒 a kupili sme malemu sandalky na leto, tak uz ich dnes zabehaval 😵

Vave vy ste riadne akcny, Vanduska sa pri vas teda nema sancu nudit 🙂 Strasne je zlatucka, celenka jej moc pristane 🙂

Tini zlatusik je Patko, aj nas spava s plienkou a tiez si ju tak drzi... 😉

tinika
14. jún 2010

janulik asi maju pocit istoty pri tom

mum_to_be
14. jún 2010

caute, caute, tak aj ja pridavam nejake fotky... 🙂 aj my sme sa mali super, akurat teda ocinko s nami skoro ani nebol, kedze stahuju ambulanciu. zajtra a pozajtra som v BA u segry, ideme aj do ZOO, som zvedava, co na to verca... papa vsetky...

mum_to_be
14. jún 2010

vavenka, no pekne, tak uz 5 kil !!!
veronika ma zajtra 18 mesiacov, musim ju aj ja zmerat a zvazit, ked je to teraz take 'okruhle vyrocie'.

tinika
15. jún 2010

mum krasne fotečky

vavenka
autor
15. jún 2010

Mum super fotky, mala je nadherna, a mam pocit ze sa vytiahla 😉 a je ti dost podobna, teda aspon na fotkach 🙂
Ty sa ako citis? Zvladas horucavy?

evitkamalicka
15. jún 2010

ahojte,

mum mala je kocica 😵

slniecko4
15. jún 2010

čaute babenky,dlho som tu nebola,končí skúškové obdobie,už len posledná skúška.. ako sa mi máte?pozerám,že detičky rastú,tehuľkám letia tie týždne,evit,mum.. 🙂
vave,Vanduška je nádherná,krásna pusinka.. 😵
tini,aj Paťko rastie ako z vody.. 🙂
holky,aké máte mená na fcb? by som si vás pridala..

tinika
15. jún 2010

Slni držim prsty nech to dotiahnete do uspesneho konca a kde mas foto?

slniecko4
16. jún 2010

tini,ani som si nevšimla,že nemám foto.. asi mi ho zmazali,keďže som tam mala len Peťku..
Paťko už má zúbky? Peťka ešte ani jeden.. 🙂

mum_to_be
16. jún 2010

ahojte, diky moc... my sme teraz uz druhy den v blave, zostavame do zajtra obeda, asi. dnes bola v plane ZOO... ale to pocasie.... vcera som sa stretla s dvoma kamoskami s babenkami, budu fotky na facebooku. 🙂
slniecko, ja ti posielam svoje meno do IP (facebookove). ahojte zatial, malicka mi spinka, tak idem aj ja oddychovat, u segry aspon ma nemata ist upratovat, tak si konecne oddychnem... 😉

tinika
16. jún 2010

kocky aj vam dava datum prispevku a ostatne az pod text? a skryva mi IP a albumy

tinika
16. jún 2010

kocky aj vam dava datum prispevku a ostatne az pod text? a skryva mi IP a albumy

mum_to_be
16. jún 2010

aj mne, asi prave nieco robia.

slniecko4
16. jún 2010

mne vyhodilo,že koník momentálne nedostupný.. ale už ide..

evitkamalicka
16. jún 2010

baby tie veci pod prispevok to uz takto je 2 dni, tak ste si to asi nevsimli 😅

nikka_
16. jún 2010

ahojte kočky ako sa máte? vave krásne rastiete, malinká je nádherná a čo Katka ako sa majú oni?? my sme znova u svokry, ale znova je malý chorý a počasie je na nervy.. je strašne nervózny, z toho že nemôžme chodiť nikam von.. tak len vystrája.. už si otvorí všade dvere najnovšie mi doma otváral vchodové dvere a utekal na chodbu, tak musíme už pravidelne zamykať.

petulig
16. jún 2010

ahojteee co nove? my sa trapime so zubami, hnackujeme, zurime, v noci poriadne nespime,no paraaada.
Tini vy uz mate nejake zubky?
dajte aj mne do ip mena na FB 🙂 tam som viac ako tu

tinika
16. jún 2010

@petulig nie nemame a dnes som stretla znamu jej maly je mladsi od naseho o 4 dni a uz ma minimalne 6 zubov

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre